Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nisam im vjerovao…, nisam daytrader…, u dionicama nisam zbog dnevne zarade…,
Pokušavam se uvjeravati da su dionice dugoročno ulaganje i da nakon oblaka uvijek dolazi sunce… koje na godišnjoj razini pobijedi oblake bar sa 20%….

pokusavam se i ja uvjeriti i sve sam vise uvjeren da mi je portfelj jako dugorocan, pogotovo sto sam KOEI kupovao i po 1.300kn

“Please, God, Just One More Bubble.”

doodd:

nema oporavka burze prije dolaska njenog na samo dno a njeno
dno nije prije 3000 bodova ako ne i niže zato svo ovo trgovanje
koje se sada odvija , sitno je šćućarenje sitnih ribica.

vidim da si ti fino u kešu, pa je lako sada ovakve prognoze bacati


nije to već je to puka realnost naše tržište je u oblacima ,
treba ga jednostavno ohladiti, to se sada dešava samo nije još sa time gotovo. ima još do dna .
pogledajmo viro , dalekovod, končar , perjanice nekadašnje atlanska , uljanik , građevinci ostali.
ima tu puno puno gnjiloga medju njihovim izvještajima , koliki su im samo financijski prihodi, prikazuju,
fakurirano kao naplaćeno, sve je to jedna veliki napuhani balon.
pogledaj kojim se smicalicama koriste analitičari hypo banke koja je poznata po svemu i svačemu navlače balavurdiju (koja mi na temi končara , poručuje da jedem g….) da kupuju ono iz čeka žele pod hitno van. nevjerovatno je da ljudi na o padaju.

NEMOJ TE SE ZAVARAVATI , FONDOVI NAVELIKE KUPUJU I NAVLAČE VAS NA NIŽU RAZINU,pogledajte promete na nekim dionicama


NEMOJ TE SE ZAVARAVATI , FONDOVI NAVELIKE KUPUJU I NAVLAČE VAS NA NIŽU RAZINU

Ma ne zajebaji… A tko onda prodaje u ovako velikim blokovima??? Mali?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


doodd: ” nema oporavka burze prije dolaska njenog na samo dno a njeno dno nije prije 3000 bodova ako ne i niže zato svo ovo trgovanje koje se sada odvija , sitno je šćućarenje sitnih ribica. ”

vidim da si ti fino u kešu, pa je lako sada ovakve prognoze bacati

-kolega BUDD, pa onda ćemo i mi zaraditi, njemu prodamo kad bude 3000 bodova,pa mi čekamo dno na 2400, !!

počela je kupovina [thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Pa rijetko koga više mogu navuć da prodaje s ovakvim gubitkom

cim dam jedan post iza mene se otvori 3-4 cenzurirana posta . ljudi morali bi prastojnije


NEMOJ TE SE ZAVARAVATI , FONDOVI NAVELIKE KUPUJU I NAVLAČE VAS NA NIŽU RAZINU,pogledajte promete na nekim dionicama

Kolega nemojte otkrivati sve. Pustite ljude neka prodaju ako hoće. Jasno je pametnome da je ovaj pad režiran a zna se i zbog čega. Ovo što se sada dešava je pretakanje sa predznakom – . To što većina gubi …sorry…[sad]
Bit će bolje za koju godinu…[smiley]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Sve je izrežirano i sve je to netko insfinancirao.Počevši od novina itd.A ljudi ko ljudi jedno veliko krdo

da ali neznam ako anrikom zna klasifikacju prema hanfinom pravilniku , to šta se dešava je sve očekivano. a ovi šta puše , to su svaštari koji su jučer igrali igrice doma a onda postali ulagači na burzi. meni je drago da ovakvi odlaze sa burze konačno će nam tržište biti pošteđeno gluposti.

Ma naravno da kupuju fondovi, pogledajte samo Ernt i IGH pa će vam biti jasno[shocked]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


počela je kupovina [thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

di je vidiš

nažalost, još uvijek rasprodaja.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ANRICOM:

počela je kupovina [thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

di je vidiš


Jesi ti sljep

New Report

Close