Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


@ Njetto Na kojim si ti drogan danas[lol] [lol] [lol]

Limunada ……. Već mu je mozak nagrižen od limuske kiseline …. Zeko …. jadan ……

Ako se niste dosad bunili …. dosad …… ja pretpostavljam ….. da ostaje Calypso i rezervirani stol …….
One koji ovdje puno pizd.. …. a, nikad nisu do sad…… na okupljanju bili, a iz Splita su …… molim da piz…. na drugim temama …… bez uvrede …… jer mi će mo pjevati i kad pada i kad raste ….. kao i dosad [lol] [lol] [lol]

Smrt fašizmu ……
[lol] [lol] [lol]

Podržavam Doka iako je u ku….,štaš ipak nam triba i taki…..

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


zeko: ” @ Njetto Na kojim si ti drogan danas[lol] [lol] [lol] ” Limunada ……. Već mu je mozak nagrižen od limuske kiseline …. Zeko …. jadan …… Ako se niste dosad bunili …. dosad …… ja pretpostavljam ….. da ostaje Calypso i rezervirani stol ……. One koji ovdje puno pizd.. …. a, nikad nisu do sad…… na okupljanju bili, a iz Splita su …… molim da piz…. na drugim temama …… bez uvrede …… jer mi će mo pjevati i kad pada i kad raste ….. kao i dosad [lol] [lol] [lol] Smrt fašizmu …… [lol] [lol] [lol]

Ma Doktore,ne zamjeri čoviku,vidiš da je jedan od rijetkih kojima odgovara kada burza pada,samo mi nije jasno di je se ovde naša ličiti[undecid][undecid]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Sad mi nije jasno da li ste vi pričljivi samo kad pada, ili je Doktore sve tako jako preplašio da su iz straha odustali od pisanja[huh] Inače kod mene je jako lijep sunčan dan zelene boje i nadam se da će bit tako i kod vas[thumbsup]

[emo_cool]

Znaš mateja da uvijek treba poslušat savjet liječnika.[smiley]

Vidim i ti puno više pišeš na ostalim temama nego ovdje.
Bez obzira na kišu kod nas raspoloženje je uvijek dobro, a danas i zeleno.
Mislim da će poslije ove kiše se još dugo zeleniti, pa tek je proljeće počelo.[wink]


Vidim i ti puno više pišeš na ostalim temama nego ovdje. Bez obzira na kišu kod nas raspoloženje je uvijek dobro, a danas i zeleno. Mislim da će poslije ove kiše se još dugo zeleniti, pa tek je proljeće počelo.[wink]

Najviše pišem na K/P ako si to mislio a druga tema je več ova, ako ima koga a vidim da si se i ti samo malo javio[huh]

[emo_cool]

Kolega njetto je u poslu, pa sigurno ne stigne, ali je duhom prisutan.
Nadam se da se neće šta ga spominjem.[smiley]

A ti nisi na poslu…

[emo_cool]

Jesam ali nisam trenutno baš zauzet, a inače se bliži vikend, pa smo neke stvri priveli kraju za ovaj tjedan.
Kako j ekod tebe?[smiley]

Imam produženi vikend jer sam bila na moru i moram sad malo manje raditi da se opet priviknem na posao, a i dionice su ovaj tjedan počele radit umjesto mene[lol]

[emo_cool]

To je i meni najdrže, kad drugi za tebe rade, još da rade i dok spavam to bi bilo to (morat ćemo se bacit malo na istok).

Ja još ne…imam dvije miljenice kao što mi je nekad bila Pliva, koje još trebaju odraditi svoje tako da u miru čekam[smiley]

[emo_cool]

Smiju li se znati koje su to miljenice ako nije tajna?[smiley]

Naravno nemam ja tajni…prvu kupujem od 570,00 i to je atpl a drugu kupujem od 470,00 a to je jdpl a za čekanje ja ne brinem več imam nešto staža u tome[wink]

[emo_cool]

New Report

Close