Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Pa naravno, pomorci su uvijek dobro zarađivali, ja sam gledao kupiti ATPL na 250 ali nisam bio siguran, prijatelj ju je kupio, pa mi je u par dana pobjegla na 440 od tad je držim bez obzira na sve uspone i padove, to mi je ko kći vjerovatno će i nju dočekati.

Jedino mi žao što nisam kupio JDPL kad je onaj grk rasprodavao po 200, ali to je druga priča[smiley]

U tom JDPL je bio pravi kriminal pa se nisam u njega usudio ući. Što više znaš o dionici to je teže kupuješ.

A koliko godina ti ima kči…moja ima osam i od njenog rođenja svaki mjesec dobije na poklon koju dionicu, a ako je malo skuplja onda na dva ili tri mjeseca…do 18 rođendana nešto će skupiti ima vremena…

[emo_cool]


Jedino mi žao što nisam kupio JDPL kad je onaj grk rasprodavao po 200, ali to je druga priča[smiley]

I ja sam tad samo gledala imala sam druge dionice u fokusu ali za propuštenim prilikama se ne plače bit če još novih[thumbsup]

[emo_cool]

Isto 8 i 4 mjeseca, ona ima svoj đeparac ali to neće da uloži, zato ja za nju kupujem vrijednsnice…
Gleda i ona stanje pa pita kako stojimo?[wink]


Isto 8 i 4 mjeseca, ona ima svoj đeparac ali to neće da uloži, zato ja za nju kupujem vrijednsnice… Gleda i ona stanje pa pita kako stojimo?[wink]

Dobra[lol] [lol] [lol] još ne gleda, nema ona vremena za to ali zato ja toliko više gledam da ponekad zaboravim na sve[sad]

[emo_cool]

Čovjeku u životu treba adrenalin, a ovo ima drža, kao i ribolov jer nikad iz mora ne izvučeš istu ribu, tako i ovdje nikad ne znaš koliko će gore a ni dolje. Ovo je dobro da vidiš koliko si jak i dokle podnosiš stres, a uvijek se možeš povući….[smiley]

Slažem se da trebamo adrenalin i da kad te jednom burza povuče teško češ bez nje ali ovih par mjeseci je bila zaista puna doza adrenalina[huh]…da se je dogodio takav zlom sam vesela jedino zbog toga, što će puno njih koji su burzu uzimali za laku zaradu, odustati i nikad se više vratili, jer ako imaš cilj i ustraješ u njemu ništa te neče pokolebati, a ovakvi koji ne znaju što bi sa sobom a što tek sa dionicama prave samo nered na burzi[angry]

[emo_cool]

Slažem se s tobom 100%, ali po meni ovo su sve zakuhali mirovinci, a, čije povlačenje novca iz fondova je trebalo ogranoočiti na max. iznos ili na godišnji iznos koji mogu povući. A neki dan sam gledao otvoreno i sve mi je bilo jasno. Ona novinarka Večernjeg piše o dionicama a ne zna rečenicu sastavit, ma živa tragedija. Samo ja mislim da je ovo naše tržište strogo kontrolirano od strane velikih (mirovinci) tako da mi ne utječemo puno, već trbamo naći neko mjesto da i nas malo sunce ogrije.
Možda i griješim ovo je samo moje mišljenje. [smiley]

Zakuhali su mirovinci a trejderi i oni u strahu raspotegnuli da smo gdje jesmo…a inače je to dosta malo tržište i tako još više sklono manipulacijama sa strane fondova

[emo_cool]

Bar tako ja mislim a možda i griješim[smiley]

[emo_cool]

Mislim da mali (kao mi) ne utiču ništa na tržište ovo naše, jer su svi koju su mislili prodat prodali bilo dionice bilo udjele u fondovima, tako da su samo ostali veliki i oni dogovoraju gdje će i kako dalje. A inače i oni moraju nekako upotpunit dan, i zaradit plaću, da im ne bude dosadno pa se igraju između sebe, tko će koga nadmudrit, samo šta je razlika šta oni igraju s tuđim novcima, a mi sa našim.[smiley]

Zato i postoji forum da svak iznese svoje mišljenje, a ja uvijek volim čut drugo mišljenje, a i naučit nešto novo [smiley]
Jer nitko nije bez grijeha, netka baci kamen tko je …


Mislim da mali (kao mi) ne utiču ništa na tržište ovo naše, jer su svi koju su mislili prodat prodali bilo dionice bilo udjele u fondovima, tako da su samo ostali veliki i oni dogovoraju gdje će i kako dalje. A inače i oni moraju nekako upotpunit dan, i zaradit plaću, da im ne bude dosadno pa se igraju između sebe, tko će koga nadmudrit, samo šta je razlika šta oni igraju s tuđim novcima, a mi sa našim.[smiley]

Ipak je to skupa igra[sad]

[emo_cool]

New Report

Close