Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Da nabijem malo postova…..[yawn]

Sve je stvar psihe.....


njetto: ” mateja: ” njetto: ” Ma možeš zadržat taj slogan sa tim Hegelom……sad mi ne smeta….[cool] ” Pa zar mi nisi to več danas jednom rekao[huh] ” Ponavljam samo…..[yawn] ” Meni ne treba ja dobro pamtim…vidjet češ kroz vrijeme kad bude jedan prema jedan[lol]

Ma dabogda bilo 16:1…..za tebe

Sve je stvar psihe.....


mateja: ” njetto: ” mateja: ” njetto: ” Ma možeš zadržat taj slogan sa tim Hegelom……sad mi ne smeta….[cool] ” Pa zar mi nisi to več danas jednom rekao[huh] ” Ponavljam samo…..[yawn] ” Meni ne treba ja dobro pamtim…vidjet češ kroz vrijeme kad bude jedan prema jedan[lol] ” Ma dabogda bilo 16:1…..za tebe

Pa jednom i bude a ti uopšte nečeš znati kako sam uspjela…sad ti dajem samo malo radosti[rolleyes]

[emo_cool]


njetto: ” mateja: ” njetto: ” mateja: ” njetto: ” Ma možeš zadržat taj slogan sa tim Hegelom……sad mi ne smeta….[cool] ” Pa zar mi nisi to več danas jednom rekao[huh] ” Ponavljam samo…..[yawn] ” Meni ne treba ja dobro pamtim…vidjet češ kroz vrijeme kad bude jedan prema jedan[lol] ” Ma dabogda bilo 16:1…..za tebe ” Pa jednom i bude a ti uopšte nečeš znati kako sam uspjela…sad ti dajem samo malo radosti[rolleyes]

Ma daaaaaj, pa otkrit ćeš mi valjda jednog dana da je 16:1 za tebe….[wink]

Sve je stvar psihe.....


mateja: ” njetto: ” mateja: ” njetto: ” mateja: ” njetto: ” Ma možeš zadržat taj slogan sa tim Hegelom……sad mi ne smeta….[cool] ” Pa zar mi nisi to več danas jednom rekao[huh] ” Ponavljam samo…..[yawn] ” Meni ne treba ja dobro pamtim…vidjet češ kroz vrijeme kad bude jedan prema jedan[lol] ” Ma dabogda bilo 16:1…..za tebe ” Pa jednom i bude a ti uopšte nečeš znati kako sam uspjela…sad ti dajem samo malo radosti[rolleyes] ” Ma daaaaaj, pa otkrit ćeš mi valjda jednog dana da je 16:1 za tebe….[wink]

Ako budeš dobar[proud]

[emo_cool]


njetto: ” mateja: ” njetto: ” mateja: ” njetto: ” mateja: ” njetto: ” Ma možeš zadržat taj slogan sa tim Hegelom……sad mi ne smeta….[cool] ” Pa zar mi nisi to več danas jednom rekao[huh] ” Ponavljam samo…..[yawn] ” Meni ne treba ja dobro pamtim…vidjet češ kroz vrijeme kad bude jedan prema jedan[lol] ” Ma dabogda bilo 16:1…..za tebe ” Pa jednom i bude a ti uopšte nečeš znati kako sam uspjela…sad ti dajem samo malo radosti[rolleyes] ” Ma daaaaaj, pa otkrit ćeš mi valjda jednog dana da je 16:1 za tebe….[wink] ” Ako budeš dobar[proud]

Joj, onda san već dobar………….[kiss][kiss][kiss]

Sve je stvar psihe.....

Ali još nije 16:1 nego 1:0 za tebe[sad]

[emo_cool]


Ali još nije 16:1 nego 1:0 za tebe[sad]

Ma ne bi tija da bude 2:0

Sve je stvar psihe.....


mateja: ” Ali još nije 16:1 nego 1:0 za tebe[sad] ” Ma ne bi tija da bude 2:0

I neče bit pa iako uložiš puno truda[proud]

[emo_cool]


njetto: ” mateja: ” Ali još nije 16:1 nego 1:0 za tebe[sad] ” Ma ne bi tija da bude 2:0 ” I neče bit pa iako uložiš puno truda[proud]

Ali ćeš se posvađat samnom….?

Sve je stvar psihe.....

Ma daj ,….a kakav…?!?….[huh]

Sve je stvar psihe.....

Nemoj se opet ulizivat…ali sam izgleda bolje prošla[proud]

[emo_cool]


Skoro zaboravio …… Čestitamo kolegi ……. Alabami ….. što je postao deda .. ( Nono) ….. i želimo puno , sreće ljubavi i svega lijepog njegovoj unučici ….. kao i cijeloj obitelji ……..[smiley][thumbsup][wink]

I od mene iskrena čestitka,e sad neka se dokaže da je sretan i malon kupio neke dionice i uruči njoj za 18.rođendan[thumbsup][thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

@ Njetto
Na kojim si ti drogan danas[lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


@ Njetto Na kojim si ti drogan danas[lol] [lol] [lol]

Dexametazon neomicin, jesi kad čuja za ovo….?!?……[shocked][shocked][shocked][shocked]

Sve je stvar psihe.....

New Report

Close