LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ej Frenki, ja sam dobar s onim tvojim odvjetnikom. Nemoj da ti sutra punomoc otkaze.

Ma taj Dujmić spada u kategoriju lokalnih-šerifa dinosaura i on sa svojim postupcima i tumačenjem stvari nema što raditi u 21. stoljeću. Zatvoriti na ovaj način dijalog sa suvlasnicima najveće gradske firme je bahato, nepromišljeno i jednostavno se ne radi. Ako je građanima Opatije stalo do vlastitog grada trebali bi pod hitno naći neku mladu, kulturnu, pametnu, poduzetnu i razumnu osobu koja će jednu takvu destinaciju dostojno prezenitrati i razvijati. Na dobrobit svih strana.
I neka se ne čudi tužbama – mi smo u LRH uložili vlastiti novac, prema kojem se moramo odgovorno odnositi (za razliku od njega).

Ovi na bidu su se nešto naoštrili za danas….: [wink]

mali rezime dosadašnjih rezultata hotelijera za 1Q – koncentrirati ću se na prihode, obzirom da je to najbolji pokazatelj poslovnih aktivnosti; usporedba 1Q 2011/2012

2011 2012
Plava laguna 9,1 mln 12,9 mln
Istraturist 10,0 mln 11,8 mln
Turisthotel 7,0 mln 4,2 mln
Imperijal Rab 0,15 mln 0,66 mln
Hoteli medena 2,1 mln 2,2 mln

ne da mi se više tražiti

gledajući ovaj mali uzorak, možemo primijetiti da su "sjeverni" tj istarski hoteli imali primjetan porast prihoda – pa se postavlja pitanje da li to isto očekivati za LRH

isto tako slijedi produženi vikend, a najava je da će cijelu sezonu prevladavati lijepo vrijeme…tako da predviđam relativno dobar FI 2012 :))))

www.lociraj-popust.com

e sad bi trebao nastupiti Mate u zg-u, druga runda


Ovi na bidu su se nešto naoštrili za danas….: [wink]

ma ovaj sa 8 sam ja al mi niko nece dat

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


ma ovaj sa 8 sam ja al mi niko nece dat

Pa stavi se više malo, možda uleti. [wink]

Dražen kaže:
"Nadam se da će sad netko u Opatiji konačno shvatiti da ulaganje žabe na presudu samo odgađa neminovno, a da to odgađanje košta jako puno.

Po onome kako sam ja zbrajao za spor gdje je VPS oko 100.000 kn dosuđeni troškovi će biti preko 20.000 kuna no u tom sporu je blio nekih 5-6 ročišta, ali pomnožite koliko je to kod nekog tko ima 150 dionica i VPS je 1 mil! "

serviser, 27.04.2012. u 12:18
serviser, 27.04.2012. u 12:18

Dujmić će stvar zavlačiti do kraja svog mandata, znači negdje maj 2013.
Onda dolaze izbori….
Ako mu ne pomognu prije, mislim da se neće ni kandidirati!
Jadni mi sa njim u Opatiji.

Kamelija, simbol Opatije!


Ej Frenki, ja sam dobar s onim tvojim odvjetnikom. Nemoj da ti sutra punomoc otkaze.

Ma cisto sumnjam. U mene se nikad ne radi o pukom zastupanju vec je to paket aranzman koji se postize na jednom visem nivou svijesti.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Predizborna kampanja za lokalne izbore počinje vec na jesen.. LRH je u Opatiji vruća tema. Naravno da nitko tko želi vlast u Opatiji ne želi uz to dobiti i račun za dosadašnje promasaje i pogreške. Mogući bankrot vjerovatno bi srusio vlast u gradu pa nema nesto smisla kandidirati se bez ideje kako ovo rjesiti.. Iz razgovora koje sam ja vodio postoje i političari u Opatiji koji su spremni sjesti za stol i tražiti rjesenje problema. To bi bio korak u dobrom smjeru ..

Vaš link


Iz razgovora koje sam ja vodio postoje i političari u Opatiji koji su spremni sjesti za stol i tražiti rjesenje problema. To bi bio korak u dobrom smjeru ..

Sve pet samo što je kasno za dogovore, dosta tužbi je otišlo a tko nije uskoro će tužiti, jer nakon 14. 06 mogu reći onima koji nisu sorry, zakasnili ste.

Vaš link

Dujmić: "..Ponovio je da je Opatija potpisivanjem Sporazuma kojim je preuzela kontrolni paket dionica dovedena u zabludu od strane najvišeg državnog vrha, te da je zbog toga Grad podnio i kaznene prijave protiv aktera uključenih u tu priču.."

Nije li prije par mjeseci rekao da je podnio prijavu protiv malih dioničara??

A bice si covjek sad zeli uvjeriti sebe i sve oko sebe da su mali dionicari akteri koji su zakljucivali te sporazume.Jasno da nije podnosio kazene prijave protiv vladajuce kaste jer to znaci da bi genijalac trebao podnjeti i kaznenu prijavu protiv samog sebe.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

http://www.seebiz.eu/usvojena-tuzba-jos-jednog-malog-dionicara-lrh-opatija-najavljuje-zalbu/ar-33370/

Što sve taj Dujmić može izbljezgariti jadan..

New Report

Close