LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ide li to prema onoj Margetičevoj prići?

Vaš link

O tom je Margetić pisao još prije 2 godine, pa ponovo kad je potpisan sporazum..

Vaš link

Vaš link

Ovo mi je promaklo, iako se već o tome pisalo po nekim drugim portalima,

Vaš link

Hmmm.. ipak je to sad izašlo u Jutarnjem što daje neku određenu težinu.. Prije nekog vremena su neki po forumu pisali da je ovo "gotovo" i da svi šute (sad vidimo i zašto ako ima ikakve istine u ovim tekstovima), da se o istom ni ne piše po novinama itd… Meni se nekako čini da kod nas u novinama stvar izađe kad se više ne može gurati pod tepih..



netko bilda cijenu radi prosijeka

kakva tuga

Ja sam danas prodao jedan komad…falilo mi para…
[/quote]

Usfalit će skoro i meni. Ko crkveni miš sam. Ma i on ima više, ima makar lemojzinu. Ak ovi men skoro ne daju moje pare morać i ja na barikade, samo moram smislit transparent.

Only God, Muammar and Libya!

Jedno pitanje.
Da li netko zna koliko ispada Ostoji da je platio jednu dionicu LRH?
Hvala.

oko 2013 kn je neplaća proviziju samo skdd

1

ako je istina priča onda je išlo oko 580milja ne novčeka već proganičkih suzeka


Jedno pitanje.
Da li netko zna koliko ispada Ostoji da je platio jednu dionicu LRH?
Hvala.

LRH ga je koštala onoliko koliko je platio odvjetnicima i lobistima.

Only God, Muammar and Libya!

Vaš link

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/turizam/lrh-iduce-godine-krece-obnova-hotela%2c-otpustanja-nece-biti,106607.html

kakav novinar … kakav "crni podatak" [rolleyes]

je ovaj Ivo bezobrazan

http://www.index.hr/vijesti/clanak/dorh-sanader-je-za-vrijeme-rata-od-hypo-banke-dobio-35-milijuna-kuna-provizije/540693.aspx

uzeo pare a našem dragom lobistu Mati ništa [rolleyes]

i u današnjem jutarnjem je LRH….ne mogu sada naći link…

Evo ga manifest…

Vaš link

Sad to trebaju poslati na Upravni sud, vidimo da isti dokument obiluje pravnim argumentima i dokazima o izvornom stjecanju, napisali su više puta i to velik slovima da je to IZVORNO možda da su i boldali?

Možda ovo polako načne i našeg Matu Mirogojskog (alias pola meni, pola tebi, pola Bagi):
Vaš link
Pa ako ga i pritisnu možda iscuri nešto oko LRH kao zamjena za blaži tretman … nikada ne znaš što danas može "iskočiti iz paštete".
Vrijedi se nadati.

ova dvojica se cijeli dan opasno bore na bidu sa 3 i 4 komada….

New Report

Close