LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

svaka čast
moj je ulaz 4000 i nemrem si pomoć

Svaka čast na iskrcavanju, meni je ovo ipak i dalje najperspektivnija dionica na zse

Prodao danas zadnjih 15 LRH-a po 2500.
Nema novih vijesti a dionice SNHO -a padaju uz veći promet?!
Rast ovih dionica mogu "pothranjivati"jedino nove vijesti o nagodbi,a njih nema.
Pozdrav

Kolega, treba pogledati malo pozornije kakve se igrice igraju na SNHO pa tek onda prosuditi ima li šanse za rast……već se puno puta pokazalo koliko je mala iskra dovoljna da zapali vatru na ovim dionicama…..


Prodao danas zadnjih 15 LRH-a po 2500.
Nema novih vijesti a dionice SNHO -a padaju uz veći promet?!
Rast ovih dionica mogu "pothranjivati"jedino nove vijesti o nagodbi,a njih nema.
Pozdrav

Kolega, treba pogledati malo pozornije kakve se igrice igraju na SNHO pa tek onda prosuditi ima li šanse za rast……već se puno puta pokazalo koliko je mala iskra dovoljna da zapali vatru na ovim dionicama…..
[/quote]

Što ste napali čovjeka? Nek je prodao, neko će drugi zaraditi…

Što ste napali čovjeka? Nek je prodao, neko će drugi zaraditi…
[/quote]
Točno kolega.Neka i netko drugi zaradi.
Ja sam opet solidno zaradio.
Ako se pojavi "dobra vijest" kupovat ću skuplje ,nema problema.
Ako previše padne dionica,opet ću vjerovatno kupiti.
Uglavnom sam u cash poziciji i "na ekranu".
Jedino ako zavlada nelikvidnost i izostanu veći pomaci cijene,vjerovatno neću
"ulaziti" nazad.
Pozdrav

Baš sam ugodno iznenadjen koliko je čvrst bid danas (a i zadnjih dana), u nedostatku novih vijesti (kao što kaže kolega)….
Čini mi se da je onaj od 16kom-2500 do nedavno na bidu odlučio da se bolje skloniti i pričekati da "brdo dodje Muhamedu"…..izgleda da je nekom popustilo strpljenje…. [smiley]

pozdrav svim dioničarima LRH. moderatori me i dalje cenzuriraju i brišu moje postove pa stoga ne želim pisati i sudjelovati na forumu. čuvajte dionice LRH jer bit ćete jako bogati ako prihvatite ponudu. sretno i pozdrav. dovoljno sam ponižavan jer mi se brišu postovi a oni koji se ne brišu su cenzurirani, no više toga neće biti.

...povijest se ponavlja...


pozdrav svim dioničarima LRH. moderatori me i dalje cenzuriraju i brišu moje postove pa stoga ne želim pisati i sudjelovati na forumu. čuvajte dionice LRH jer bit ćete jako bogati ako prihvatite ponudu. sretno i pozdrav. dovoljno sam ponižavan jer mi se brišu postovi a oni koji se ne brišu su cenzurirani, no više toga neće biti.

Pozdrav kolega,
i ja još kada je bila na razinama 1500-1600 govorim kako je ovo zlatna koka, a slažem se sa tobom bogami će ova koka još dati jaja (i to zlatnih).
Samo se ne ljuti kolega, nastavi pisati a pusti sitne duše, oni su ionako dovoljno zli sami sebi.

Korkyra

ja u miru kupujem i šutim
ne treba isticati temu

Postanite Eu-robovi

Kolega Delboy nije vaša sramota što vam brišu postove i što brane slobodu izražavanja. Ovaj forum je koristan jer može uputiti male dioničare i pomoći im u odlučivanju. No na čitatelju je da prosudi dobre i loše komentare,te da se dodatno informira o svakoj dionici koju želi kupiti. Ja ne visim svaki dan za ekranom,pa iz toga razloga ni ne želim trgovati ovom dionicom, jer ne želim propustiti vlakić. No vidim da iz dana u dan netko pametno skuplja,a neki prodaju nadajući se da mogu ponovno kupiti jeftinije. Ja nemam vremena za to, pa čekam puni iznos obeštećenja i planiram koletkivnu tužbu ako se ništa ne desi do 10mj. Mislim da smo do sada bili fer i da se vlada sa nama igra. Još uvijek pristajemo na 6000kn, bez kamata. No znajući koliko će ovdje opet neki zaraditi, kao i u svim dosadašnjim pretvorbama i privatizacijama i koliko će građani izgubiti, mislim da bi bilo fer barem da nas malobrojne i svjesne cjelokupne situacije pošteno isplate.



reci mi ogledalce moje
kad će privtizacija opatije moje

Prodao danas zadnjih 15 LRH-a po 2500.
Nema novih vijesti a dionice SNHO -a padaju uz veći promet?!
Rast ovih dionica mogu "pothranjivati"jedino nove vijesti o nagodbi,a njih nema.
Pozdrav
[/quote]

Tko zna,zna [lol]


Kolega Delboy nije vaša sramota što vam brišu postove i što brane slobodu izražavanja. Ovaj forum je koristan jer može uputiti male dioničare i pomoći im u odlučivanju. No na čitatelju je da prosudi dobre i loše komentare,te da se dodatno informira o svakoj dionici koju želi kupiti. Ja ne visim svaki dan za ekranom,pa iz toga razloga ni ne želim trgovati ovom dionicom, jer ne želim propustiti vlakić. No vidim da iz dana u dan netko pametno skuplja,a neki prodaju nadajući se da mogu ponovno kupiti jeftinije. Ja nemam vremena za to, pa čekam puni iznos obeštećenja i planiram koletkivnu tužbu ako se ništa ne desi do 10mj. Mislim da smo do sada bili fer i da se vlada sa nama igra. Još uvijek pristajemo na 6000kn, bez kamata. No znajući koliko će ovdje opet neki zaraditi, kao i u svim dosadašnjim pretvorbama i privatizacijama i koliko će građani izgubiti, mislim da bi bilo fer barem da nas malobrojne i svjesne cjelokupne situacije pošteno isplate.

jutro..
i ja imam primjedbu na administratore..
znaci..svaki dionicar iliti citatelj ovog foruma ce procjeniti sto ce iz procitanog privatiti ili ne..
naravno..slazem se da administratori brisu postove koji nisu u skladu sa normama..kao sto je psovanje i ostalo..
al ako ja pitam nekog ..dali ima neke dionice… i taj se post pobrise ..ne razumijem?
pa ako ce taj neko zeljeti odgovoriti ce odgovoriti..ako ne nece..
P.S. nadam se da mi ovaj post nece biti brisan…
hvala

Kupnja jača i to znatno i na očigled! [thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

a prodaja povlači

Postanite Eu-robovi

netko po bidu, netko po asku 😀

New Report

Close