LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pazite da nebi bilo ko sa IGH i Tehnikom.Oprez!


Pazite da nebi bilo ko sa IGH i Tehnikom.Oprez!

OPREZ NIJE SUVIŠAN S TIM DA IPAK TREBA NAPOMENUTI NEKOLIKO BITNIH OKOLNOSTI:
1.Obveza preuzimanja Nove Liburnije ,Opatije i dr. već postoji po rješenju Hanfe po višestruko
većoj cjeni od burzovne;
2.Cjena dionice na burzi je znatno ispod knigovodstvene vrednosti dionice;
3.Država će sigurno prije zaštititi lokalnu samoupravu i male dioničare nego Ostoju;
4.Pristanak Ostoje na nagodbu je PRISTANAK NA USTUPKE,jer nagodba to uvijek jest i
5.Već sam pokušaj nagodbe nagovještava brzo rješavanje spora što je bitno za LRH
zbog određivanje titulara vlasništva i razvoja tvrtke.



Čista navlakuša sa malim prometom , obveza bi bila sa tromjesečnim prosjekom , oko 1500 kn.

kad pređeš 25 posto, cena je po zakonu ili koju si platio ili tromjesečni prosek – ona koja je veča. to je nekako i logično, ako zakon ima smisla, zar ne.
možda poznavanje zakona ne bi bilo loše prije vređanja sa navlakušom…

inače izvinite na mom hrvatskom – slovenski mi ide bolje..:))
[/quote]



Čista navlakuša sa malim prometom , obveza bi bila sa tromjesečnim prosjekom , oko 1500 kn.

kad pređeš 25 posto, cena je po zakonu ili koju si platio ili tromjesečni prosek – ona koja je veča. to je nekako i logično, ako zakon ima smisla, zar ne.
možda poznavanje zakona ne bi bilo loše prije vređanja sa navlakušom…

inače izvinite na mom hrvatskom – slovenski mi ide bolje..:))
[/quote]
TOČNO

Mislim da ovo u Jutarnjem možemo smatrati glasinama, kao i informacije od neki dan da je na sudu rasprava odgođena jer su blizu dogovora..

Svi već ovdje znaju onu: kupuj na glasine…

Ja sam ovih dana zaokružio 300 kom pa ako ništa drugo tužikat ću se sa Opatijom, a tako ju volim 🙂

Mislim da će ova trakavica još duugo trajati, a da novce od Ostoje isto tako nećemo vidjeti. Pogotovo ne onu obveznu ponudu na 6000 kn. Ne zvuči dobro ali mislim da je realno.

Mean people suck and nice people swallow!

to pero care


Mislim da će ova trakavica još duugo trajati, a da novce od Ostoje isto tako nećemo vidjeti. Pogotovo ne onu obveznu ponudu na 6000 kn. Ne zvuči dobro ali mislim da je realno.

Novce od Opatije i dr. već sada možete tražiti na Trgovačkom sudu u Rijeci.Dio dioničara je već
podnio tužbe.Ide Vam visoka zakonska zatezna kamata(mislim 14-15% godišnje).Imate rješenje Hanfe!!!
Što još treba???
Ako Ostoja "dobije" 59%dionica vjerovatno će formalno zajedno s gradom dati ponudu.
Ostoja ima novac,a lokalna samouprava kontrolni paket.I svi zadovoljni,a forma ispoštovana.
Ako ne,nikom ništa,namira od Opatije idr. ide dalje.
Za nas dioničare win-win situacija.

daj kolega delboy jednu iz duše od ovih nikaj pametno niti slatkoriječivo

prije dva dana bio u Opatiji, i vidio neke hotele LRH,..i ostao bez komentara.
Jedini profit na ovoj dionici će biti ako će netko bit zainteresiran za kupit ove hotele, a s druge strane gledajući na šta liče hoteli, teško da će se pojaviti netko ozbiljan.
Dionice LRH-R-A sam prodao već odavno, i drago mi je je što sam to učinio, iako sam na njim dosta izgubio.
Želim sreću svim dioničarima LRH.

sutra je novi dan.



Mislim da će ova trakavica još duugo trajati, a da novce od Ostoje isto tako nećemo vidjeti. Pogotovo ne onu obveznu ponudu na 6000 kn. Ne zvuči dobro ali mislim da je realno.

Novce od Opatije i dr. već sada možete tražiti na Trgovačkom sudu u Rijeci.Dio dioničara je već
podnio tužbe.Ide Vam visoka zakonska zatezna kamata(mislim 14-15% godišnje).Imate rješenje Hanfe!!!
Što još treba???
Ako Ostoja "dobije" 59%dionica vjerovatno će formalno zajedno s gradom dati ponudu.
Ostoja ima novac,a lokalna samouprava kontrolni paket.I svi zadovoljni,a forma ispoštovana.
Ako ne,nikom ništa,namira od Opatije idr. ide dalje.
Za nas dioničare win-win situacija.
[/quote]
Kolega ja bi bio najsretniji da je tako jednostavno kako kažete. Kta ja od 01.01.2008 14% (ostali odnosi po ZOO, jer nije trgovački ugovor pa ide eskontna + 5 postotnih poena). Probajte tužiti i zaista me zanima kada ćete dobiti pravomoćnu i ovršnu presudu-moja pretpostavka je nakon dugo dugo! Zašto bio on s gradom zajedno davao ponudu (samo ste spomenuli rješenje hanfe on ju već mora dati-btw da li je to rješenje pravomoćno), odnosno zašto bi grad uopće pristao na tako nešto?

Mean people suck and nice people swallow!

Kolega nisu važni hoteli kao građevine već njihov položaj. 90% naših hotela je građevinsko smeće osim onih koji su stariji od 100 godina pa imaju neku povjesnu vrijednost građevine. To isto važi za veliku većinu privatnih objekata sagrađenih na obali u zadnjih 50 godina.
Gledam juče one srušene objekte u Rogoznici. Sazidano od betonskih kvadri. S time više ni u Bosni ne zidaju svinjce. Sad bi on za to 200 000€. Stranci su ko ludi za betonskim kvadrima.

who dares, wins



SN će imati puno manju cijenu kao obvezu za preuzimanje. Opatija je morala dati cijenu u trenutku doivanja paketa a svi znamo koliko je to trebalo iznositi. Ovdje je sasvim druga priča. Nije uzalud ostoja prodavao onolike količine.

Daj profa ne bulazni, kakav SNHO, kakvo preuzimanje??? SNHO je izgubio spor na upravnom sudu i ova tužba na trgovačkom je čisto taktičke naravi. Pođimo redom. Dug države prema SNHOu postoji i to je činjenica; postoje pravomoćne sudske presude koje će RH morati ispoštovati. To je svojevremeno probao Sanader na način da je dao LRH na ime duga ali nije prošlo. Digla se oporba, lokalna zajednica, mediji, Mesić…..vlada povlači svoju odluku, a SNHO pokreće upravni spor kojeg je na kraju izgubio. Tužba SNHO na trgovačkom sudu je pritisak na vladu jer spor može trajati godinama obzirom da se radi o parničnom postupku. Vladi i lokalnoj zajenici to naravno ne odgovara jer je LRH i cijeli jedan grad blokiran, nema razvoja, ulaganja, nema strateškog partnera, ne mogu se donositi nikakve važne odluke jer je u tijeku spor oko vlasništva….koma. Nikoga do sada nije bilo briga jer su svi mislili da je vrijeme na njihovoj strani. Ostoja je kalkulirao …"baš me briga teku kamate", a vlada je i tako bila satkana od njegovih pajdaša koju su ga u tome ohrabrivali. Međutim sad je i Ostoja shvatio da je vrag odnio šalu, u Remetincu još ima mjesta i lako DORH otvori novi case, a jebeš onda kamate. Daj kumo što daš, samo nemoj petljat Bajića ili Linića. Je li ti sad jasno zašto teku pregovori, zašto će se dogovoriti i zašto neće biti javne ponude od strane SNHOa? Čini mi se da si ti jako vezan za Darka Ostoju, pa kad ga tako voliš priupitaj ga o ovome što sad ovdje čitaš, možda ti kaže da ti je krajnje vrijeme da prodaš SNHO i kupiš LRH. Uostalom kupio ih je i i on 8k kom.
[shocked]
[/quote]

hihihi…
da mi je danas vidjeti tvoje lice

bez ljutnje kolega, pusti profu da bulazni. [thumbsup]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Delboy si još živ? Da nije bilo nekog infarkta nakon ovih vjesti???

New Report

Close