LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako grand dođe oko 33milje
koliko dođe lrh po ovom cijenama oko 55 milja
pa tko je je je


ako grand dođe oko 33milje
koliko dođe lrh po ovom cijenama oko 55 milja
pa tko je je je

Ja sam isto danas to malo računao bez da u opće znam koliko čega imaju. Samo nominala × broj dionica.
To je jednostavno smiješna cifra s obzirom na ostale nekretnine u regiji. Malo bolja kuća pa za nju traže milju €. No sve to nema nikakve veze sa TK jer vidiš da nema zainteresiranih da cijenu drže na nekom normalnom nivou već ju namjerno zapostavljaju tako da se neko može masno okoristiti.
Ovdje će biti eksplozija cijene ili ništa. Sredine nema. Vidiš da se kupac aktivira tek kad se skupi interesantna količina. Pošto sam sklon inatu ja svoje više i ne izlažem na prodaju. Neka stoje. Veća šansa je u čekanju od guranja po Asku.

who dares, wins

jeste vidjeli ovo lav iz splita eeeeeeeeeee
100milja a mi bagremi proćemo ko đakovština ili vupik
lrh ciljana cijena 55milja € nema fondova nema ostoje možemo
još ovako 100 godina samo lokalni menageri pljačkaju i nas i državu
i opatiju fina plaća od 10000 d0 25000kn a mi gdje smo
miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Mislio sam da kada kriza stegne da će ovo na prodaju jer je još malo srebrnine ostalo … a da nešto vrijedi. Sada vidim da to nije ta priča (osim futur I ili futur II po delboyu).
Kako van ne mogu, ne preostaje mi drugo ništa nego čekati i nadati se prethodno narečenim futurima …
Nada umire posljednja!
[pray] 7000
P.S.
Tko zna zašto je to dobro!

Mesić obećao pomoći Opatijcima u slučaju LRH

OPATIJA – Nedavni posjet predsjednika Stipe Mesića Opatiji iskorišten je i za plasiranje svojevrsne »molbe za pomoć« u rješavanju situacije oko dionica Liburnia Riviera Hotela, te odluke Hanfe po kojoj Grad mora objaviti obaveznu ponudu za preuzimanjem čitave firme. Kao domaćin, opatijski je gradonačelnik Ivo Dujmić za predsjednika Mesića organizirao i svojevrsnu mini-turneju po zatvorenim opatijskim hotelima, s posebnim naglaskom na derutni hotel »Zagreb«, a predsjednik je obećao zauzeti se za rješavanje dugotrajnog problema opatijskog hotelskog »slijepog crijeva«.– Poteškoće su prvenstveno birokratske prirode, a ovi hoteli koji stoje prazni rezultat su banditske pretvorbe i privatizacije. Sada država počinje funkcionirati kao pravna država i bilo bi dobro da se procesuira svako otvoreno pitanje iz tog vremena, poručio je Mesić.

Dogovorena je i suradnja na kulturnom planu.

– Dio poklona koje je predsjednik dobio u inozemstvu darovat će kao eksponate Hrvatskom muzeju turizma, najavio je Dujmić.

a kaj će jadnik
tuka ga zaboli

sdp i ivo dujmić hitno moraju shvatiti činjenicu da se zakoni primijenjuju prema svakome, dakle čak i prema sdp-u i njegovim trenutnim interesima u opatiji. ako je jedna državna institucija donijela rješenje, moralna vlast će postupiti po tom rješenju kako god zna i umije, ali ne i sdp i ivo dujmić koji poput sitnih švercera gledaju kako da izbjegnu neizbježno – davanje javne ponude i isplata nas dioničara po 5990 kuna po dionici, sa kamatama od donošenja rješenja. ivo dujmić kopa jamu iz koje neće tako lako izaći jer upravni sud teško da će promijeniti odluku hanfa-e jer je odluka lijepo obrazložena, a državi nije u interesu da ponude ne bude. dakle, gospodine dujmić, prestanite se ponašati poput nekog sitnog poduzetnika koji potkrada državu i postupite po rješenju hanfa-e i pokažite jeste li moralni ili niste. meni se čini da niste jer ste već odavno mogli naći partnera s kojim biste postali većinski vlasnik LRH i onda biste mogli ostvariti sva vaša prazna i lažna izborna obećanja. sram vas bilo što se igrate s našim novcima, ali nećete još dugo jer kad svi mali dioničari krenu u tužbu, grad opatija i okolne općine proglasit će bankrot, a mi ćemo se morati, teška srca, namiriti iz vaših vrijednih nekretnina, primjerice prodajom zgrade općine u opatiji ili nekom drugom vrijednom imovinom. onda će građani opatije shvatiti u kakva ste ih g…na doveli. vašim molbama prema šukeru, mesiću i nekoć sanaderu pokazujete koliko držite do upravnog suda i neovisnog sudstva. što vam mesić može pomoći? da nazove nekog suca? možda tako radite vi u opatiji, ali na upravnom sudu sjede odgovorni ljudi i vrsni stručnjaci kojima niste niti do crnog ispod nožnog nokta.

...povijest se ponavlja...


sdp i ivo dujmić hitno moraju shvatiti činjenicu da se zakoni primijenjuju prema svakome, dakle čak i prema sdp-u i njegovim trenutnim interesima u opatiji. ako je jedna državna institucija donijela rješenje, moralna vlast će postupiti po tom rješenju kako god zna i umije, ali ne i sdp i ivo dujmić koji poput sitnih švercera gledaju kako da izbjegnu neizbježno – davanje javne ponude i isplata nas dioničara po 5990 kuna po dionici, sa kamatama od donošenja rješenja. ivo dujmić kopa jamu iz koje neće tako lako izaći jer upravni sud teško da će promijeniti odluku hanfa-e jer je odluka lijepo obrazložena, a državi nije u interesu da ponude ne bude. dakle, gospodine dujmić, prestanite se ponašati poput nekog sitnog poduzetnika koji potkrada državu i postupite po rješenju hanfa-e i pokažite jeste li moralni ili niste. meni se čini da niste jer ste već odavno mogli naći partnera s kojim biste postali većinski vlasnik LRH i onda biste mogli ostvariti sva vaša prazna i lažna izborna obećanja. sram vas bilo što se igrate s našim novcima, ali nećete još dugo jer kad svi mali dioničari krenu u tužbu, grad opatija i okolne općine proglasit će bankrot, a mi ćemo se morati, teška srca, namiriti iz vaših vrijednih nekretnina, primjerice prodajom zgrade općine u opatiji ili nekom drugom vrijednom imovinom. onda će građani opatije shvatiti u kakva ste ih g…na doveli. vašim molbama prema šukeru, mesiću i nekoć sanaderu pokazujete koliko držite do upravnog suda i neovisnog sudstva. što vam mesić može pomoći? da nazove nekog suca? možda tako radite vi u opatiji, ali na upravnom sudu sjede odgovorni ljudi i vrsni stručnjaci kojima niste niti do crnog ispod nožnog nokta.

Mrak!
Još da se tebe Delboy stvarno pita da odlučuješ o ovom predmetu…gdje bi nam bio kraj! Ovako ostaje samo:
[pray] 7000

i ja se samo mogu [pray]

Ovdje upišite svoj komentar… [cry] [cry] [cry]
zakaj ja ne volim ponedeljek,…………….,petak
a izgleda i cilu 2010g

pretjerujete. vidi se iz aviona da je na djelu masovna akumulacija ove dionice već mjesecima. skupljaju znani i neznani junaci a sve s ciljem da pri idućem skorašnjem lansiranju na razine od cca 2000-3000 kuna prodaju kupljeno u nadi da će cijena opet ispod 2000 kuna radi novog prikupljanja ovog vrijednog papirića. daklem, budite strpljivi jer nagrada uvijek dođe na kraju priče. neće to biti 7 iljada za prvi krug, ali 3000 će biti sigurno, jer ova je dionica najmanje od svih na ZSE odradila, a da se koliko toliko može nazvati likvidnom.

...povijest se ponavlja...


pretjerujete. vidi se iz aviona da je na djelu masovna akumulacija ove dionice već mjesecima. skupljaju znani i neznani junaci a sve s ciljem da pri idućem skorašnjem lansiranju na razine od cca 2000-3000 kuna prodaju kupljeno u nadi da će cijena opet ispod 2000 kuna radi novog prikupljanja ovog vrijednog papirića. daklem, budite strpljivi jer nagrada uvijek dođe na kraju priče. neće to biti 7 iljada za prvi krug, ali 3000 će biti sigurno, jer ova je dionica najmanje od svih na ZSE odradila, a da se koliko toliko može nazvati likvidnom.

Delboy,
ako ikada obolim od karcinoma (ne daj bože ali eto) …tebe ću zvati da mi budeš psihijatar i ulijevaš nadu!



pretjerujete. vidi se iz aviona da je na djelu masovna akumulacija ove dionice već mjesecima. skupljaju znani i neznani junaci a sve s ciljem da pri idućem skorašnjem lansiranju na razine od cca 2000-3000 kuna prodaju kupljeno u nadi da će cijena opet ispod 2000 kuna radi novog prikupljanja ovog vrijednog papirića. daklem, budite strpljivi jer nagrada uvijek dođe na kraju priče. neće to biti 7 iljada za prvi krug, ali 3000 će biti sigurno, jer ova je dionica najmanje od svih na ZSE odradila, a da se koliko toliko može nazvati likvidnom.

Delboy,
ako ikada obolim od karcinoma (ne daj bože ali eto) …tebe ću zvati da mi budeš psihijatar i ulijevaš nadu!
[/quote]

ma imam ja na lageru još boljih priča, ali ovo je samo dio toga zbog čega LRH vrijedi daleko više, samo što to trenutno tržište ne prepoznaje, dok je s druge strane opatija već prepoznata od uglednih anonimnih multimilijunera iz bavarske, rusije, austrije i engleske koji masovno kupuju sve što vrijedi, pa će tako jedan od njih i LRH kupiti, to je sigurno.

...povijest se ponavlja...

http://www.poslovni.hr/139105.aspx
Evo jedan se prodaje. Možda i druge pokrene.

who dares, wins


http://www.poslovni.hr/139105.aspx
Evo jedan se prodaje. Možda i druge pokrene.

…prodaju austrijanci i Bristol, Astoriju i Opatiju…sve je na prodaju…samo kupca ni za lijeka…

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]



http://www.poslovni.hr/139105.aspx
Evo jedan se prodaje. Možda i druge pokrene.

…prodaju austrijanci i Bristol, Astoriju i Opatiju…sve je na prodaju…samo kupca ni za lijeka…
[/quote]
Svaka roba ima svoga kupca. Samo je cijena diskutabilna.

who dares, wins

New Report

Close