LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nekako je jako tiho na ovoj vrijednosnici i komentarima …
????

Valjda je kolega delboy na godišnjem odmoru.
Ugodan odmor kolega [cool]

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

nema se šta reći… svi smo na čekanju [pray]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Neki očajnik stavlja u prvih 10 aska 5×1 kom., samo da se ne vidi rupa do 2000 kn. Prvi glas nastavka priče i eto nas u jednom danu na 2xxx.


Prvi glas nastavka priče i eto nas u jednom danu na 2xxx.

Daj boze!

Danas je bio rekord na rekordima….

Ima li neko objašnjenje ???

kaj je ovo

majstori, svaka čast


majstori, svaka čast

???


majstori, svaka čast

očito sam ih prerano pohvalil, danas samo papaline



majstori, svaka čast

očito sam ih prerano pohvalil, danas samo papaline
[/quote]

Osim što su papaline…još su i na dole ošle!

Do sada sam bio dobar u procijenam na burzi (ili imao sreću…). Kako god, ova LRH će mi istisnuti svu zaradu i još me baciti debelo u minus…
joooooooooo!

Hm. A gdje nam je Delboy? Možda prodao Liburniu i pobjegao? :))

kad završava prodaja adriatica da znamo kamo dalje rođače


Hm. A gdje nam je Delboy? Možda prodao Liburniu i pobjegao? :))

nisam ju prodao i neću. potvrđeno mi je da će vrlo brzo ići privatizacija pa je izbjegavanje ponude nebitno. bit će privatizirana bez mišljenja grada opatije što nam ide na ruku. zato su i prisutna ova rušenja cijene, sve s istim ciljem – skupiti što više komada jer LRH je najmanje , uz Tisak, odradila u zadnja dva rasta pa je logično da će oni kad – tad to nadoknaditi. sretno momci, ja se vraćam na nastavak godišnjeg odmora.

...povijest se ponavlja...

🙂 Uživaj, nadam se da ćeš se vratiti s godišnjeg puno bogatiji, kad nam dionica "podivlja"..

New Report

Close