LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nekome se jako žuri da iziđe vanka,a očito da ima dosta dionica.

Samo da ne izlazi SNHO…..onda smo mrtvi [cry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@buksa

ja isto mislim da je KD

konačno s i slovenci uplašili [thumbsup]

kupac je SNHO [smiley]

Nismo se svi Slovenci uplašili! [proud]

Vjerujem da SNHO nije prodavao – još jučer je bio sa skrivenim na kupnji na 1195.

A budaletina, kupovali po 6k, a prodaju po 1,5K:) Bolje bi moja pokojna baba trgovala nego ovi fond menadžerčići. Ostoji svaka čast. Sve nas je navukao uključujući tu i moju malenkost, prodao 20tkom i sad će tu istu količinu kupiti po 5 puta manjoj cijeni. I sad neka mi netko kaže da kupim udio u fondu, pa prije bih bacio novac u Savu nego ovakvima dao da mi upravljaju novcem.

ja prodajem sve, dosta mi je burze. Pozdrav buksi!

tanga je centar svemira!


ja prodajem sve, dosta mi je burze. Pozdrav buksi!

poštovani kolega poslovnieg, zašto Vam je dosta burze?

Mislite li počistiti sve svoje skrbničke račune??

"Day after yesterday"



ja prodajem sve, dosta mi je burze. Pozdrav buksi!

poštovani kolega poslovnieg, zašto Vam je dosta burze?

Mislite li počistiti sve svoje skrbničke račune??

[/quote]
Zato što nema naznake pozitivnog pomaka još minimum godinu dana, i treba usmjeriti kapital u druge investicije.
Vi mislite drukčije?

tanga je centar svemira!




ja prodajem sve, dosta mi je burze. Pozdrav buksi!

poštovani kolega poslovnieg, zašto Vam je dosta burze?

Mislite li počistiti sve svoje skrbničke račune??

[/quote]
Zato što nema naznake pozitivnog pomaka još minimum godinu dana, i treba usmjeriti kapital u druge investicije.
Vi mislite drukčije?
[/quote]

poštovani kolega poslovnieg, zanima me biste li mogli s nama podijeliti svoja razmišljanja o tim "drugim investicijama"?

naime, da pojasnim našim dragim kolegama, poslovnieg je jedan od jačih investitora u RH i njegova riječ dosta znači u financijaškim krugovima. [thumbsup]

"Day after yesterday"

Kolega, nije bitno jesam li ja veliki ili mali investitor, bitno je da smo se svi zajedno zatekli u situaciji na koju nitko nije bio pripremljen te još uvijek nije. Što se tiče našeg tržišta kapitala uvijek će nekome biti zanimljivih dionica i uvijek će biti onih koji smatraju da mogu nešto zaraditi. Ja sam se odlučio povući na jedno određeno razdoblje dok se situacija barem ne stabilizira. Vidim u nekim drugim granama potencijalno visoki prinos, i kolega ako želite nešto više saznati o tome kontaktirajte me privatno.

tanga je centar svemira!


Nismo se svi Slovenci uplašili! [proud]

po tvojoj ocjeni izgleda mi da ovi "tupi" rvati nemaju smisao za humor
i još manje za ovo "proud" namigivanje

živili rvati [proud] [wink] [thumbsup]

New Report

Close