LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ljudi moji…
nemojte obećavati ovce i novce i graditi kule od karata i maštati…
kada dodje taj novi vlasnik, bilo tko, taj X.Y. prva stvar koju će napraviti je dokapitalizacija..a to znači samo jednu stvar, a to je RAZVODNJAVANJE KAPITALA…za onog tko ne zna što je to, neka ne ulaže više i neka ne čita ovaj forum…
treba uložiti 80 do 100.000 EURA PO SOBI…ljudi to zahtjeva dokapitalizaciju i to veliku, sa velikim iznosima…savjetujem sve ljude da ne riskiraju jer cijena može zbog dokapitalizacije pasti i pitanje je da li će imati novca da uplate dokapitalizaciju…
eto to je moj stav.

Ne znam cemu taj tekst i takav stav, pa nisu oni zeljni ugusiti male dionicare, jedina najjaca destinacija na jadranu, ili samo obanjujes kada nis kupovao po 2200, ili malo vise.
Neargumenrirani i neutemeljeno, ja skupljam, imam i imati cu jos vise, i vjerujem u nju.
Nijel ok takvo pisanje, zna ste je Opatija, ali ako je nemas, cuemu pisati brljezgati?!

And God says let there be light and be light, and it was good...

P.S. Boso, stav je jedno, a relevantne cinjenice sasvim drugo, ali bitno da se pise:))

Saludos!

And God says let there be light and be light, and it was good...

Krenuli smo krenuli:))

K-P

And God says let there be light and be light, and it was good...

Trojica od četvorice sudionika u ovoj priči su se već usuglasila (Opatija, Štrok i SNHO). Četvrti i najvažniji je Vlada . Ukoliko Vlada prihvati ponudu i krene u nagodbu onda sigurno neće dati svoj udio za 3500 kn po dionici jer bi javnost reagirala negativno. Sjetimo se da je SNHO prije godinu dana prodao svoj udio po prosjecnoj cijeni cca 6000 kn. Toga je svjestan i Štrok. Zbog toga i ova pojačana kupnja kojoj je cilj dići cijenu na državi prihvatljivu razinu. Bilo bi interesantno znati tko i u čije ime gura LRH prema up. [wink]

tko kaže da će biti dokaitalizacije? puno jednostavnije je kupiti dionice i na temelju asseta firme uzeti kredit kojim se može financirati razvoj. Tako neće pasti cijena a isti efekt se postiže

Excuses are like asses - everybody's got one and they all stink!

spade – ajd ne drukaj… kud smo krenuli? kaj sa 100 prodanih dionica

cadilac- ne bi se kladio da će vlada dati dionice po 6000,00… nema nikakvih naznaka za to, a već smo u prošlosti vidjeli da naša vlada daje dionice najvrjednijih firmi budzašto, tako da bojim se to ovisi o njihovim internim dogovorima. Da se LRH planira skupo prodat već bi revalorizacija bila napravljena, a ovako još uvijek ima dosta prostora za manipulacije.

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Ljudi nemojte izmišljat toplu vodu, šta ako ovo ono itd.Neka sve ide svojim tokom pa ćemo vidit ali u jedno sam siguran LRH je zlatna koka i drago mi je što se Štroki uključija u ovu priču.Pogledajte Dubrovnik diga se iz pepela otkad ga Štrok vodi, čovik zna i gotovo!

Drugarice i drugovi ne cveta cveće ni u naše preduzeće


Ne slažem se. Vlada je već jednom dala SNHO-u po 3xxx pa ju je cijela javnost osudila. Točno je da su se u prošlosti vrijedne tvrtke davale šakom i kapom u bescijenje, ali to je bilo i prošlo. Nekad su ljudi dobivali stanove, stanarska prava i šta sve ne ali toga danas nema. HR je u procesu pregovora o člasntvu u EU, imamo koalicijsku Vladu, postajemo članica NATO-a itd.itd. tako da sam siguran da ni Štrok ni bilo tko drugi neće dobiti LRH ispod cijene. Tvrtka je na najboljoj poziciji na Jadranu, posluje s dobiti, izrazito podinvestirana…. Opatiji je Europa u zaleđu dok je Dubrovniku nažalost Trebinje


Trojica od četvorice sudionika u ovoj priči su se već usuglasila (Opatija, Štrok i SNHO). Četvrti i najvažniji je Vlada . Ukoliko Vlada prihvati ponudu i krene u nagodbu onda sigurno neće dati svoj udio za 3500 kn po dionici jer bi javnost reagirala negativno. Sjetimo se da je SNHO prije godinu dana prodao svoj udio po prosjecnoj cijeni cca 6000 kn. Toga je svjestan i Štrok. Zbog toga i ova pojačana kupnja kojoj je cilj dići cijenu na državi prihvatljivu razinu. Bilo bi interesantno znati tko i u čije ime gura LRH prema up. [wink]

Ljubo Ćesić Rojs [thumbsup]
Malo šale…dosta smo tugovali vrijeme je da se nešto počne događati.
pozdrav strpljivima.

prijeti nam blokada!

Drugarice i drugovi ne cveta cveće ni u naše preduzeće

Ipak je danas dobro krenulo , količina 417 promet iznad 1,4 M kn, kupnja jača a prodaja se povukla.

Najbolje ponude [ LRH-R-A ] Kupnja Cijena
3 3.600,00
3 3.589,00
30 3.550,00
1 3.530,00
5 3.511,00
11 3.501,00
3 3.420,00
20 3.401,00
25 3.400,01
44 3.400,00
Cijena Prodaja
3.680,00 2
3.690,00 8
3.699,00 3
3.699,22 14
3.700,00 4
3.778,89 30
3.797,99 8
3.800,00 12
3.810,00 7
3.850,00 2

moze neko stavit ukupnu k/p. hvala

two bad....milosh dead

cadilac… iz tvojih usta u božje uši, i svima nama dobra zarada, no nekako sam odrastao u Hrvatskoj realnosti obmana, rasprodaja i sličnog, pa me strah

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

meni se čini da će strpljivi obrati vrhnje…sve je na strani ove dionice…štrok je odlično zamislio sve…ostaje samo čekati ja je ne prodajem ona je ljepa budućnost…uvijek ostaje ono ali kao što je netko rekao živimo u zemlji obmana i muljaža…ali opet vjerujem da je tu liburnija najmanji rizik…ljudi pa to je opatija…turizam…blizu evrope…mora biti dobro!

živjeli!!!

Danas u večernjem;Intervju sa Štrokom.
Komentira da je potpisao ugovor sa Ostojom,o nasljeđivanju sudskog spora za LRH,ali ne želi govoriti o detaljima,poslovna tajna.
Sudsi spor bi se trebao riješiti ove godine,a sada je tu i lagani pritisak javnosti i novinarstva,tako da tu treba napokon očekivati pomak sa "mrtve točke".
Ova dionica ima par dobrih predznaka;
– riješavanje sudskog spora,i bez obzira ko dobio većinski paket,Ostoja,Štrok,vlada
– revolizacija imovine,P/Bv se može pomnožiti sa 2 do 3 puta
– privatizacija

Samo treba malo strpljenja.

New Report

Close