LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ali prije toga prodano 90kom.po 3700.Progutat će i ovih 83 do 16h.Nema to veze s zdravom pameti.[cry][cry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

ajde, što se brinete. drukali ste da će ovo do kraja 2007 na 15000 kuna, a kad tamo: 3700 kuna početkom 2008. godine. fino su vam neki govorili da ne pretjerujete jer navlačite kretene u dionicu i onda bude ovakav pretjerani pad. ajde da smo pali na 4500, ali 3500 je zbilja previše…pa samo jedan hotel od LRH vrijedi kao trenutno cijela firma…Ovo su prilike života i više neće biti ovakvih prilika za kupnju. Realna cijena LRH je po meni trenutno oko 7000 kuna, ali trebat će vremena da tržište to prepozna.

...povijest se ponavlja...

Nije da pretjerano brinem za LRH ali kad sam ušao na 4800kn.a onda smanio ulaz na 4700kn.mislio sam da sam pojeo svu pamet svijeta.Sad kad moram priznati da je to bilo naivno i glupo jer eto može se ući i na 3700kn.nemam baš neki razlog za veselje.Za razliku od nekih kolega koji se tješe kad izgube na jednoj dionici ,da će nadoknaditi na drugoj,ja smatram da je izubljeno zauvjek izgubljeno.Tako to računaju veliki poput Kostolanyja i Buffetta i to je jedino ispravno.
Ako koji to hotel vrijedi 1.111.000.000,ookn[cry]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Lijep promet danas, a i skidalo se uglavnom s aska. [rolleyes]

x

Što je ovo? 3 dionice prodane cijeli dan a tako mala razlika između bida i aska.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Lijep promet danas, a i skidalo se uglavnom s aska. [rolleyes]

!!!! 45.136 kn lijepi promet [shocked][shocked]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Nemam vise para [lol]

...Imperare sibi maximum imperium est...


venividi..: ” Lijep promet danas, a i skidalo se uglavnom s aska. [rolleyes]” !!!! 45.136 kn lijepi promet [shocked][shocked]

Na ovim razinama i bolje da je mali promet… bice bolje kad za to dojde vrijeme
[huh]

venividi..:

Lijep promet danas, a i skidalo se uglavnom s aska. [rolleyes]”

!!!! 45.136 kn lijepi promet [shocked][shocked]

Post je od dana prije, ako slučajno nisi primjetio.

x

Događaji dana

Hotelima milijunski računi za rentu

Amir Muzur
Opatijski hotelijeri šokirani višestruko povećanim nametima

OPATIJA – Bez obzira na sve proteste, hotelijeri u Opatiji od ove će godine za svoje objekte morati početi plaćati spomeničku rentu u milijunskim iznosima.
Takva situacija postala je izvjesna nakon što je Poglavarstvo Grada Opatije na današnjoj sjednici zaključilo da hotelijeri svoju situaciju glede toga pitanja mogu popraviti jedino inzistiranjem na korekciji aktualnog zakona, a Grad nema moć intervenirati. Podsjetimo, nakon što je stupila na snagu obveza o uvođenju spomeničke rente, Opatija je u prosincu 2006. donijela odluku da hoteli koji se nalaze u zaštićenoj zoni ubuduće moraju plaćati tri kune po četvornom metru korisnog prostora hotela.

Iako se radilo o najnižem mogućom iznosu koji se može razrezati, dotadašnji iznosi koje su opatijski hotelijeri plaćali odjednom su prerasli u milijunske.

Tako je, primjerice, najveća hotelska kuća LRH prije za tu osnovu izdvajala 600 tisuća kuna, a prema novom izračunu trebala bi plaćati čak 4,7 milijuna kuna.

– Plaćanje spomeničke rente je plutajuća mina za naše poslovanje – priznao je generalni direktor Ugo Grupe Branimir Jurišić. Ugo hoteli za svoja četiri objekta ubuduće će platiti blizu 1,3 milijuna kuna.

– Podržavamo hotelijere u nastojanju da se zakon ublaži, ali nemoćni smo jer prema zakonu možemo samo utvrditi visinu rente – istaknuo je gradonačelnik Amir Muzur.

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2008,2,19,,109295.jl

*sorry, nisam vidio datum posta

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

ovo bi moglo utjecati da se hoteli čim brže prodaju nekom jačem hotelskom lancu ili da se nađe jak partner na svjetskom tržištu

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


ovo bi moglo utjecati da se hoteli čim brže prodaju nekom jačem hotelskom lancu ili da se nađe jak partner na svjetskom tržištu

da.. ko i sve ostalo [proud]
Ima prirast u dvije godine 20% .. malo mi tu nešto smrdi.

New Report

Close