LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja ostao s desetak posto

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Ostao sa 18% ,Lrhc povečao za četvrtinu.



Ako se ne varam jucer (06.11.2019) je bio zadnji dan za kupnju ovima sto kupuju na 4680 da bi preprodali u javnoj ponudi, zar ne?

danas vise nema kupnje …. drago drustvo … svima koji ste bili ovdje u proteklih 10-ak godina, hvala na svemu i informacijama koje ste podijelili
Izlazim kompletno iz LRH ali ostajem jos u LRHC …. stoga jos jednom svako dobro svima i …do neke druge dionice…..
Funky
[/quote]

Pozdrav svima i od mene, bili ste super društvo sve ove godine, puno informacija smo porazmjenjivali, šalili se, nije bilo dosadno. Razmišljao sam ostaviti četvrtinu, tako eto, za zezanciju, ali onda sam vidio kako Brki pleše brk na ideju da proda d.o.o. i uštedi 40 milja pa me prošlo i izlazim sa svime.
LRHC neću nadokupljivati, to što imam nek stoji, a kad još naraste ću prodati i trajno se pozdraviti sa ZSE. Šteta, ali upropastili su je i treba ići dalje. Sretno svima, lijepo proslavite i držite se!

@YakoFako
Socijalno osjetljivi Brko želi skratiti državu za 40 milja? 🙂
A medicinske sestre, a tete u vrtićima? On je kvalificiraniji od središnje države za raspodjelu novaca…

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Ako Lursenn kupi NL za manje od godinu dana opet treba izračunati po koliko je stvarno kupio po dionici i ako Brko uspije ušićariti išta više ide nadoplata svima koji prihvate ponudu.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak


Ako Lursenn kupi NL za manje od godinu dana opet treba izračunati po koliko je stvarno kupio po dionici i ako Brko uspije ušićariti išta više ide nadoplata svima koji prihvate ponudu.

Mislim da taj film neće biti snimljen

JOŠ O DIONICAMA LRH

Nemoj misliti na m2!

Rekao sam vec da Brko nece prodat u ponudi sad,jer to sad politicki nikako ne moze kapitalizirat u svoju korist. Sta ce novci opcini kad ce se do izbora zaboraviti 🙂
Bude prodao u izbornoj godini…prije jedino uz poguranac ispod stola,i za manje para 🙂

poštovane kolege,
svuh ovih godina bilo mi je veliko zadovoljstvo dolaziti na naš forum.
Prvorazredno edukativno, informativno i nadasve duhovito mjesto za obnoviti dušu i tijelo.
Pogodili smo okvirno timing prodaje, ali nažalost ne i iznos.
Sada barem znamo ev/ ebitda po kojoj se u Ostojinoj glavi odvijaju stvari.
Nastavljamo druženje na LRHC.
Srdačan pozdrav


Rekao sam vec da Brko nece prodat u ponudi sad,jer to sad politicki nikako ne moze kapitalizirat u svoju korist. Sta ce novci opcini kad ce se do izbora zaboraviti 🙂
Bude prodao u izbornoj godini…prije jedino uz poguranac ispod stola,i za manje para 🙂

U izbornoj godini se već mora graditi, a ne prodavati.

Uz malo sreće, mogli bi biti isplaćeni u drugoj polovici tjedna.

Kupnja nestala,jedan usamljeni malog na 4 tkn

Evo kupnje, po 4760 kn? Da li ima netko ovjasnjenje logično?

Novi vecinski uzima ostatke po cijeni po kojoj je stekao vecinski paket.

Pa je otvorio nalog od 5 (slovima: PET komada)?!

😁

New Report

Close