LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Po svemu sudeći Opatija neće prodati dionice. Novom vlasniku to i nije pravo barem kako ja tumačim ono što je napisao u ponudi gdje ima dosta "ako" baš za slučaj da Opatija ne proda dionice, ali da očekuje od njih da ulažu bez da i sami prate ulaganja.
Jedino što im je mudro da umjesto da prodaju dionice prodaju NL d.o.o. To bi značilo da ne moraju platiti porez na dobit ali sa druge strane ne znači da će im većinski za NL d.o.o. platiti koliko bi im platio za same dionice jer i njemu to onda komplicira stvar i potencijalno stvara neku buduću poreznu obavezu.

Ne vidim što oni misle sa tim paketom. Većinski će raditi ionako što želi, a ovako će većinski od LRH možda napraviti sam tvrtku koja je vlasnik dijela nekretnina (dio može izvući van), a upravljanje prepustiti nekoj svojoj drugoj tvrtki. LRH im je sa tim velikom brojem nekretnina idealna da se zaduži i investira, a kolač će završiti negdje izvan LRH. To čak i spominju u ponudi da će ukoliko ne mogu to raditi preko LRH tj ako ih suvlasnice ne mogu pratiti, svoje planove ostvariti na drugi način.

Jedino je zanimljivo što su se koliko sam ja shvatio drugi kupci koji su bili jako blizu kupnje i nakon ponude javili gradonačelniku da su zainteresirani za njihov paket ?????

Ovo mu baš ne vjerujem

Da bas..koji bi interes imao sad Valamar..Adris..”Singapurci “..Kostic kupnjom LRH od NL ?..To je lagano prodavanje magle..ako je to i spomenuto..
Po transkriptu objavljenom na portalu to se bas i neda zakljucit..ali zanimljiva je ova izjava Jermana..”zadnja procjena vrijednosti LRH minimum cijene dionica stavila na .3600 a maximum na 4.800 kn…”

Vijeće je raspravljalo o prodaji LRH, ali konačna odluku vrijednu 360 milijuna kuna sutra će donijeti Ivo Dujmić

Tako da kako bi rekao jedan nas tekstopisac ” na poljima od snova ne pusta se korijenje “…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Da netko drugi ima interesa sada bi se postavio s kupnjom na 4800- 4900 i pokupio sve preostale dionice.Napravio bi nešto slično što se događa s Kraš. Kamo sreće, nitko sretniji od nas.

Pa eto ja sam si dao truda to slušati i Dujmić je rekao da su ga ovi koji su već skoro kupili zvali i nakon toga što su kupili sadašnji vlasnici.
Neda mi se stvarno slušati ponovo sve to skupa da vam postam u kojem je minutu to rekao..
Meni i nije važno, ali eto zanimljivo je.

Nemoj misliti na m2!

Na 1:23:00 Dujmić kaže kako je na ZSE izašla obavijest o prodaji LRH a nakon toga su ga kontaktirali prijašnji potencijalni kupci koji nisu znali da je LRH već prodana.


Na 1:23:00 Dujmić kaže kako je na ZSE izašla obavijest o prodaji LRH a nakon toga su ga kontaktirali prijašnji potencijalni kupci koji nisu znali da je LRH već prodana.

Kakav muljator 🙂

http://www.seebiz.eu/nova-liburnija-nece-prodati-kontrolni-paket-dionica-lrh/ar-200396/

A vlada opće mišljenje da nema stranog kapitala tj. da niko ne želi ulagati u Hrvatskoj. Pa nebi ni ja kad takvi papci ne žele izaći iz svojih socijalističkih okvira shvaćanja tržišta.

On se taman sa drugim kupcima dogovarao za neku lovu ispod stola kad ga je Ostoja preduhitrio.

Ako se ne varam jucer (06.11.2019) je bio zadnji dan za kupnju ovima sto kupuju na 4680 da bi preprodali u javnoj ponundi, zar ne?

Koliko nas ostaje sa komada tom Ivom

Ja ostajem sa 25%


Ako se ne varam jucer (06.11.2019) je bio zadnji dan za kupnju ovima sto kupuju na 4680 da bi preprodali u javnoj ponudi, zar ne?

danas vise nema kupnje …. drago drustvo … svima koji ste bili ovdje u proteklih 10-ak godina, hvala na svemu i informacijama koje ste podijelili
Izlazim kompletno iz LRH ali ostajem jos u LRHC …. stoga jos jednom svako dobro svima i …do neke druge dionice…..
Funky



Ako se ne varam jucer (06.11.2019) je bio zadnji dan za kupnju ovima sto kupuju na 4680 da bi preprodali u javnoj ponudi, zar ne?

danas vise nema kupnje …. drago drustvo … svima koji ste bili ovdje u proteklih 10-ak godina, hvala na svemu i informacijama koje ste podijelili
Izlazim kompletno iz LRH ali ostajem jos u LRHC …. stoga jos jednom svako dobro svima i …do neke druge dionice…..
Funky
[/quote]
Hvala,također

I ja izlazim, također ostaje još LRHC. A tko zna možda jednom ponovno LRH.

New Report

Close