LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

uh koji smo puš. još sam mislilo margin uzeti strašno darko prodavao 2007/8 5950 sad 4700 nešto nije uredu

I opet nam je Opatija najbolji frend. Apsurdistan haha.

Tko zna sta je ovde bilo i je li netko nekome ponudio jos nesto i sa strane, mimo ugovora, zar nakon toliko godina sređivanja i uštimavanja LRH, potrošenih 100 mil €. i da Darkec&CO svoj dio prodaju za 105 mil €….

Mozda nama i Opatiji Švabe ponude i malo više ili ostajemo s njima u dalje…je li Dalibore 😋😋😋

lrhc sam istresao po 1910-1930kn. Ne znam sto bih rekao. Planirao sam se polako vracati na Zse. Svaki mjesec 10 000kn ulozit, no mislim da ipak necu. Cekam opet 2009 god. i krizu.


Tko zna sta je ovde bilo i je li netko nekome ponudio jos nesto i sa strane, mimo ugovora, zar nakon toliko godina sređivanja i uštimavanja LRH, potrošenih 100 mil €. i da Darkec&CO svoj dio prodaju za 105 mil €….

Mozda nama i Opatiji Švabe ponude i malo više ili ostajemo s njima u dalje…je li Dalibore 😋😋😋


Ako ponude nama više, više dobiva i Ostoja zar ne? Da li je moguće da je dogovor da će ići viša cijena ako i Opatija prihvati?
Ako ostane ovako onda pratiti razvoj LRH.

Dalibor,moze tvoja prognoza,kolika je bila.
Da vidimo tvoje projekcije,sad sta je tu je,idemo hrabro dalje

Eto, na kraju je sve ispalo dobro osim cijene. 🙂
Švabe su najavile opsežna ulaganja, ali cijena je obično najviša u javnoj ponudi, a ne znamo ni na koji način će se investicije realizirati.

Mogu reci ovako da je Zse pusionica. Ja sam svoje dionice unovcio jos davno po 4000kn i u roku 2 god. digao 50% u građevini. Kupio sam par komada po 4500kn jer mi je bilo zao propustiti cijeli fudbal. I sad tek vidim da sam dobro napravio.

Vidiš dalibore, to je stručnjak, a ne ti!
🙂

Sta ako općine ne prihvate ovu cijenu, jeli ima neki primjer gdje se nudilo više? Jeli svabama to uopće potrebno s obzirom da imaju 51 posto?


gledam i čitam ovdje postove i ne mogu vjerovati koliko su svi (čast izuzecima) naivni: jedan forumaš vam je par sati prije objave, taj isti dan, najavio da je prodaja izvršena i onda je uslijedila obavijest na ZSE
i sad imate cijenu 4.500-4.580 kn u tom rasponu uglavnom se sve odvija
i vi i dalje licitirate o 5.000, 6.000 ili čak 7.000 kn za dionicu?!?

ja ne znam da li ste svjesni da RH mala zemlja, ZSE još manja burza i da se, bar kad su u pitanju preuzimanja, sve informacije odražavaju na cijenu odmah, baš kako efikasno tržište nalaže

kako onda (to objasnite sebi samima) ima koliko hoćeš 'goriva' upravo po tim cijenama koje sam naveo?
k'o ukrajinski reaktor: što više staviš na bid, više se netko istrese
ne znam, ja da imam par stotina tisuća ili milijuna u dionicama LRH i da nisam siguran da ponuda ide po 4.500 kn nego mnogo više, ne bi ih sigurno stavio na prodaju po toj cijeni nego bih čekao da dobijem više, zašto ne?

dakle netko je očito SIGURAN svo ovo vrijeme trgovine…

(ove male oscilacije 20-40 kn gore dolje su samo zato jer netko 'važe' da li ostati do kraja ponude ili ne gubiti vrijeme i dati malo niže ali da je likvidan i da ide dalje)


To sam vam lijepo napisao još 16.7.
Od tada je i Šestan izlazio van
Razlika do cijene u ponudi je taman mali diskont zbog toga jer u ponudi moraš čekati
U RH sve se zna, ne budite naivni

Sad je vrijeme da linkam vijest koja kaže da ipak nije sve tako loše kako su neki pisali:

https://ilpiccolo.gelocal.it/trieste/cronaca/2019/07/13/news/liburnia-hotels-la-maggioranza-passa-in-mano-ai-tedeschi-1.37008804/amp/

Poprilicno sam iznenđen ponuđenom cijenom.Mislio sam izaci ali …..

uglavnom tuklo se je milionima kao da sutra ne postoji; moj naklon Daliboru za sve analize obrazlozenja i sav trud i vrijeme i ZNANjE koje je ulozio ;

bar smo od trebaju nam hoteli za lokalnu privredu dosli do trebaju nam da bi si kroporacije zaradjivale a mi onda imali sto kupovati I dobar ROI

Znači svi kupci zadnjih mjesec dana pushing desetak posto?

HAHA tipično kao kad izbjegavaš porez. Platiš većinskom ispod stola i dijelite uštedu na ostalim naivcima; uključujući mene.
Želim ostati s njima jer znam da vrijedi više, no kad vidim na što su sve spremni bježat ću. Iz LRHC također.
Nije čudo da grad nije prodao.
Sad će RIVP, ARNT i ostalo potonut?!
Nisam ovo očekivao moram priznati

New Report

Close