LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I sada se pitaš koliko vrijedi LRH. S time, da rast koja ce se desiti, nije malena.

Boli me tu za buduce poslov. Darko daj nam mrvice i idemo dalje ovo ono davno je bila 2005ili 2007 mnogo je brate i za nas hrvate budem ostal bez kose i munic. A onda mi lova ne treba

Pa onda prodajte dionice. Do sada ste vec mogli prodati. Postavite paket po 3700 i idemo.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Ja bi eventualno stavio paket na 5.700 kn…

Ma kakva prodaja. Neka ih Ostoja sve posalje kuc i napravi banket za nas male dionicare. Prodat cemo za 3-4 god.

Nego kolege jel ima kakvih novosti kad ćemo vidjeti dionice od LRHC? Oće li to uskoro? Šuška li se štogod po kuloarima? 🙂

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Ova “prodaja” traje valjda od 2.mjeseca…

Da nema prodaje već bi znali, tako da ovo je samo pozitivno što čekamo, prije 2 tjedna u Opatiji su bili Šveđani i prema kazivanju novinara su obilazili hotele i pregovarali o prodaji, vjerojatno ih ima još, tako tko ponudi najviše taj je naš i njega čemo čekati, nije lako ali se nadam da će se isplatiti…


Ova "prodaja" traje valjda od 2.mjeseca…

Prodajni proces traje od listopada prošle godine.

Nemoj misliti na m2!



Ova "prodaja" traje valjda od 2.mjeseca…

Prodajni proces traje od listopada prošle godine.
[/quote]

Jos gore…ako se dogodi na kraju da mi u snho-u prodjemo lose…morat cu prodat bubreg 🙂

Nema razloga da itko prođe loše, alfabet je već dovoljno diskontiran…
a ako se ne proda onda smo svi u istom sosu, ali teško da se to neće prodati u sadašnjim okolnostima u svijetu, EU pa i u HR…

Bio bih spreman i odreci se pola moguceg rasta/dobiti…samo da se to vise proda. A od ovih pretumbacija sa tvrtkama…vec mi se u glavi vrti…

New Report

Close