LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ostao im je stari datum u lijevom gornjem kutu.
Ali reci cu samo ovo: napokoooonnn!! Dajte nam i cijenu…

Znači, to je to.

Pitanje je dana objave cijene.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

…baš me interesira hoće li danas opet biti čišćenje do 5300 ili će čekati sljedeći tjedan….

hmst…prije objave zadnja prosječna cijena 341 kn…..krajnja 431 kn…razlika 90 kn ili ti 26 % plusa
himr…prije obajve……………………………………………570 kn……krajnja 819 kn….razlika 249 kn ili ti 43 % plusa
hupz …prije obajve………………………………………..3200 kn….krajnja 3970 kn….razlika 770 kn ili ti 25 % plusa

Heimo Waldemar Hirn član ohm grupe opet smo u austrijskim rukama

ima nešto u u onom nalogu 372 onda su svi sretni



Ako cijena bude neka veća (recimo oko 6 tkn), mene će više impresionirati kako je u HR izdržalo da informacija ne procuri.

Kako mislite ako?
Pa šta nije oko 6.200,00kn na koliko je stavljen nalog za prodaju od 372 kom 🙂

[/quote]

🙂



@kvart99
kada se ulogirate na skdd možete gledati za bilo koji datum pa onda možete vidjeti jesu li napravili update. Imaju kao i usporedbu ali samo prikaže strelice tko je mijenjao mjesta u odnosu dva datuma, beskorisno.
Meni je najpraktičniji pregled kod HITA gledalice – 3 datuma paralelno prikaže.

Ma to je drugo. Vi mislite na funkciju pregleda datuma kroz povijest (sve do 2008). To postoji za registrirane e-korisnike, ali to nije isto kao jednostavno jednim klikom vidjeti najnovije stanje za taj datum, kao što je bilo prije dok je postojala SDA. Ta funkcija je odstranjena.

Bio je jos samo prije 10-tak dana lijepih 30tak kom na asku po 4760.
Eh, kako mi je sad krivo da onda nisam malo s njima podebljao……

Evo, CERP ne prodaje LRHC, ali zato prodaje LRH.

http://www.cerp.hr/UserDocsImages/sjednice/2019/Sjednica%202409.2019/2.Prodaja%20dionica%204%20dru%C5%A1va.pdf

Bilo bi super da ovih 2789 komada izloze sto prije i da budu dostupni u trenutku kad izadje info o ponudi. Jedino u tom slučaju postoji sansa da ce se uspjeti skupiti kakva mrvica prije nego sto se sve razgrabi….ukoliko, naravno, izadje info o puno visoj cijeni u ponudi.

Ako bojim se da oni ipak neće biti toliko azurni i da će ta prodaja jos pričekati…..


Evo, CERP ne prodaje LRHC, ali zato prodaje LRH.

http://www.cerp.hr/UserDocsImages/sjednice/2019/Sjednica%202409.2019/2.Prodaja%20dionica%204%20dru%C5%A1va.pdf


….znači ako sad prodaju a ne sačekaju ponudu…onda opet ona strana utrpaj kumu da se malo opari…a ni malo me ne bi začudilo da oni prodaju ova zadnja dva tri dana…

Willkommen im Land wo Milch und Honig fließen! 🍻🍸🥂🍯🍌

Cerp ne bi smio prodavat bez ponude netko bih i mnogo prijaviti sa lrhc je drugi slučaj

New Report

Close