LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


je ja sam u bajkama od 2006 a bome neki su i duže ma bitan je izlaz a mi smo jako blizu

uzmimo nap. preh. gađevinu brodare tu je zaron velik i pošteno upitan oporavak

mi se vrtimo + – a sa čarapama i čokoladama teško bude +- uglavnom ——

ajde, ako te to tješi, neka ti bude onda lakše što je i drugima loše.

...povijest se ponavlja...

ma ne da ja želim nekom loše pogotovo tebi del koji si samnoom prošao darkovu školu

već samo velim ako se ovo i završi da nije tako strašno pogotovo ako gledamo ostale kolege

svi smo mi išli na zaradu ali malo nas je došlo do cilja a mi a lrhu smo jako blizu

Uredi, retail i hoteli najveći mamac za investicije

Tržište nekretnina podiglo je glavu, za 2016. se očekuju rekordne transakcije

“Od ukupnih volumena transakcija u 2015. godini 69 posto odnosilo se na hotelske nekretnine, 29 posto na uredske prostore, a preostalih dva posto na retail.”

evidentno je da su hotelske nekretnine nešto što je atraktivno za investitore tako da se sadašnja prodaja LRH tu uklapa idealno kao atraktivna nekretnina sa lijepim povratom na uloženo…

A jeste svi nestrpljivi i imate 5146 teoriju zavjere. Nakon medijske prompe, došlo je vrijeme kada se moraju neke svari odraditi u miru, bez medija……

Sve je kako treba, uskoro….

Nije ni meni jasno zašto ljudi iščitavaju nešto iz ovakvih transakcija, ne znam jesu ove godine u tri mjeseca bile dvije transakcije sa više od 20 komada pa da možeš protumačiti kao da netko hoće van prije.

Dapače, po nalozima se jasno vidi da su bar dvije osobe koje stoje i na bidu i asku i pokušavaju ušičariti koju kunu. Tako da je realno promet još i manji

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Evo jedna lijepa prica da se vidi koliko kod nas vrijede papiri
http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/306986/kristijan-begic-sibenska-fina-i-sud-izbrisali-su-mi-tvrtku-i-upropastili-posao-od-10-milijuna-kuna


A jeste svi nestrpljivi i imate 5146 teoriju zavjere. Nakon medijske prompe, došlo je vrijeme kada se moraju neke svari odraditi u miru, bez medija……

Sve je kako treba, uskoro….

… 5.146 teorija zavjere!? skroz dobar broj… bolji nego npr. 3.651 teorija (:O)…

Opatija Hotel PRODAJA (prodaja)

Cijena: 110.665.160kn
Približno: 14.500.000€

Šifra oglasa: 15879563
Objavljen: 29.03.2016 u 12:15
Do isteka je još: 7954 dana, 3 h, 6 min
Oglas prikazan: 1428 puta

http://www.njuskalo.hr/nekretnine/opatija-hotel-prodaja-oglas-15879563

Grand Hotel Palace? Zanimljivo…

Oglas se odnosi na hotel Imperijal, prva slika je kriva, druga slika koja pokazuje stepenice je ok

To mi je logičnije – u smislu, da se u paketu prodaje 4*+ destinacija…

Na svakoj slici je drugi hotel, ali je cijena mislim ona koja se je i tražila za hotel Imperijal, sada mi ništa nije jasno, da li to znaći da LRH prodaje hotel, onda od prodaje LRH ništa ili ja sada ispada širim dezinformacije…

New Report

Close