LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To što su prijašnji šerifi radili sa imovinom lrh je zločin!
Jednom sam tu stavio davni dokument državne imovine o lrh,strašno koliko hotela i vila je prodano, vjerojatno ispod cijene i podobnima.



@serviser

Mislim da je razlika između kupnje i prodaje bils 10x.
Ali nemoj tako, to je njegova žena imala. Sjećam se,kada su ga pitali,nije znao za koliko je prodano😀
Nemojte tako on skrbi oko radnika, on je ko postojani vojnik koji pazi na javni interes koji mu je uvijek ispred osobnog interesa

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

…pisao sam prije nekoliko dana da očekujem da će cijena prije izlaska ponude biti između 5000 i 5200 kn….na žalost nekih promaših….eto danas prosječna 5240….a sutra tko zna…i da vjerojatno ovaj što je kupio 90 i kusur komada smatra da će cijena u ponudi biti između 4500 i 5000 kn al eto ima love pa nije bitno…i dalje stojim kod prognoze 7500 kn + – 300 kn…


…pisao sam prije nekoliko dana da očekujem da će cijena prije izlaska ponude biti između 5000 i 5200 kn….na žalost nekih promaših….eto danas prosječna 5240….a sutra tko zna…i da vjerojatno ovaj što je kupio 90 i kusur komada smatra da će cijena u ponudi biti između 4500 i 5000 kn al eto ima love pa nije bitno…i dalje stojim kod prognoze 7500 kn + – 300 kn…

Baba Vanga il kristalna kugla?
Reci nam Roki kako si došao do 7500 ?

Dalibor je vec rekao da ne očekuje da ce Hanfa djelovati ovaj tjedan po tom pitanju, ali evo…….čisto da se zna da na današnjoj sjednici nema ništa za nas.


Smjelo je reći, ipak je samo sedam radnih dana , ali vjerujem da će priča završiti do sazvane skupštine 7. listopada.
Dugo više ovo čekamo

Do skupštine bi se u svakom slučaju trebao riješiti prijenos vlasništa a tada više nema neke mogućnosti da ne bude javne ponude

Tko izgubi dobitak dobije gubitak



…pisao sam prije nekoliko dana da očekujem da će cijena prije izlaska ponude biti između 5000 i 5200 kn….na žalost nekih promaših….eto danas prosječna 5240….a sutra tko zna…i da vjerojatno ovaj što je kupio 90 i kusur komada smatra da će cijena u ponudi biti između 4500 i 5000 kn al eto ima love pa nije bitno…i dalje stojim kod prognoze 7500 kn + – 300 kn…

Baba Vanga il kristalna kugla?
Reci nam Roki kako si došao do 7500 ?
[/quote]

Evo Roki …još jednom…moja prognoza…koja je samo prognoza na temelju prošlih preuzimanja…i na temelju dostupnih informacija…nije analiza…koju su npr tako ljepo odradili naši fond menađeri pa nemaju ni jednu dionicu Kraša…jer im je očito bio preskup…a tebi Roki …želim sve najbolje i još puno dobrih analza na kojima očekuješ zaradu…




…pisao sam prije nekoliko dana da očekujem da će cijena prije izlaska ponude biti između 5000 i 5200 kn….na žalost nekih promaših….eto danas prosječna 5240….a sutra tko zna…i da vjerojatno ovaj što je kupio 90 i kusur komada smatra da će cijena u ponudi biti između 4500 i 5000 kn al eto ima love pa nije bitno…i dalje stojim kod prognoze 7500 kn + – 300 kn…

Baba Vanga il kristalna kugla?
Reci nam Roki kako si došao do 7500 ?
[/quote]

Evo Roki …još jednom…moja prognoza…koja je samo prognoza na temelju prošlih preuzimanja…i na temelju dostupnih informacija…nije analiza…koju su npr tako ljepo odradili naši fond menađeri pa nemaju ni jednu dionicu Kraša…jer im je očito bio preskup…a tebi Roki …želim sve najbolje i još puno dobrih analza na kojima očekuješ zaradu…
[/quote]

Svaka cast,to je covjek. Javio se i reko da je prognoza,posteno. A ne oni koji lupaju i onda zasute,ili vele prica se….otkud,nista,nema glasa. Jos jednom,cijenim to i sretno i tebi,od srca ti zelim minimalno 7500 😉
P.S. I tata bi sine 7500 ha ha

Vezano u skdd, stvarno mi je već puna kapa njihovog sustava.
Zar stvarno nisu u stanju postaviti svoj program tako da jasno naznači datum za koji se očitava stanje i da konačno znamo u koliko sati točno updateiraju stanje ?
Znamo da je to iza cca 20h, ali ne znamo točno u koliko…..a posto ne postoji datumsko stanje, ne mozes u svakom trenu (barem oko tog vremena) znati za koji dan se stanje prikazuje, odnosno da li je vec napravljen update.

Osim toga, dok su bili SDA i imali sustav T+3 (a ne T+2), sjećam se da su imali datumsko označavanje stanja, tako da je ovo zaista korak unatrag.

Opatijska Villa Ambasador

Nemoj misliti na m2!

Značajnije od toga je tektonski poremećaj u odnosu Novog lista prema LRH i Vice versa. Nakon svađe o Kvarneru, uopće nisu komunicirali. Sve do sad.

@kvart99 kada se ulogirate na skdd možete gledati za bilo koji datum pa onda možete vidjeti jesu li napravili update. Imaju kao i usporedbu ali samo prikaže strelice tko je mijenjao mjesta u odnosu dva datuma, beskorisno.
Meni je najpraktičniji pregled kod HITA gledalice – 3 datuma paralelno prikaže.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak


Značajnije od toga je tektonski poremećaj u odnosu Novog lista prema LRH i Vice versa. Nakon svađe o Kvarneru, uopće nisu komunicirali. Sve do sad.

Da i sam sam to mislio prokomentirati.
Sad, dal’ već PR služba pegla image, ili je to naš poznati podanički mentalitet.
Stigli novi/stari gazde. Znamo da su u Opatiji jako ponosni na svoj dio k&k povijesti.

Nemoj misliti na m2!

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/7JDReJAbFbMKSq5aZxr2pw==.pdf

New Report

Close