LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema prodaje, nema predaje, najavljuje Dujmić s naslovnice Novog lista.

Scenario koji sam przeljkivao i ocekivao

Nemoj misliti na m2!

Po čemu je to dobar scenarij?

To samo znaci da je cijena u ponudi vjerojatno niska i da grad igra staru igru ili fingira da čelnici uzmu nešto ispod stola. Kao sto su neki uzeli i potalili na “senzacionalnom upravljanju”. Igre bez granica.

Svi dosadašnji kupci, kaže Dujmić, imali su jedan uvjet. I sa svim dosadašnjim kupcima sastajali su se vlasnici 25%+1 dionice i taj uvjet im nisu ispunili.
Ako nekome nije bilo jasno zašto su svi dosadašnji kupci odustali, mislim da će to nakon ovog intervjua biti puno jasnije.
Ovi kupci nisu se još sastali s Dujmićem i ekipom i Nove Liburnije. Zbog toga vjerojatno nije ni iscurila vijest o kupnji dionica, s obzirom da su takve vijesti do sada uredno curile u javnost.


Nema prodaje, nema predaje, najavljuje Dujmić s naslovnice Novog lista.

jeli moze koja slika ili sazetak

Izgleda da ćete morati kupiti novine.
Jedino digitalno sam našao ovu objavu intervjua u novinama.

https://plavakamenica.hr/2019/07/20/opatijski-gradonacelnik-tvrdi-da-su-liburnia-hoteli-lani-zavrsili-u-minusu-zbog-enormno-visoke-otpremnine-za-bivseg-predsjednika-uprave/


hahaha…i ovu prodaju će uspjeti srušiti…koja je ovo ekipa 😁

A zašto misliš da će je srušiti . Mogu ostati suvlasnici kao i svi ostali

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

dajte me nemojte uznemiravati poslije ručka, molim.
Nova Liburnia prodala ili ne, a i mi mali prihvatili ponudu ili ne.
Dosta više.
Firma je prodana!
Odite se kupati, odspavajte malo, ne brinite…
Vidimo se na skupštini, krajem kolovoza

uf, uf, al me mučite,
molim, pa ako već nema linka dajte parafrazirajte što uvaženi gradonačelnik palamudi…

Dujmic ovdje hvata krivine…jer zeli ispasti kao dobar gradocelnik…a u biti lrhc je prokockao..a kod lrh uvijek je stavljajo svoje interese (npr kao da nije znao za sehanovicev bonus…i sada se ponasa kao da je bio protiv tome)

za lrh ide jedna cijena. najverovatnije nova liburnia ostane unutra…i ide van za 2 do 3 godine kad novi gradocelnik shvati da bi mogao dobiti 400 mio u proracun. tada mozda jos jedna ponuda?

sada jeli to cekat ili ne?

ako ostoja zadovoljan…onda najverovatnije budemo i ostali.

hrvatskih hotelijera, korištenjem čestog modela u svijetu – hotel menadžment company. Valamar

bar smo od trebaju nam hoteli za lokalnu privredu dosli do trebaju nam da bi si kroporacije zaradjivale a mi onda imali sto kupovati I dobar ROI

Presmijesno je sto se sve ovdje moze procitati, vecinski paket je prodan jahtasima i slijedi obvezna javna ponuda, tada ce se najkasnije i znati cijena ako prije na procuri…
Grad Opatija kao i svi drugi manjinski dionicari mogu prodati dionice jahtasima i ne moraju….
Nemam dionice LRH ali mi je presmijesno citati nebuloze koje ovdje pojedinci pisu…

Lp

molim neka netko prenese, pa nećemo valjda pratit šta keleminac i ekipa izvode…


Dujmic ovdje hvata krivine…jer zeli ispasti kao dobar gradocelnik…a u biti lrhc je prokockao..a kod lrh uvijek je stavljajo svoje interese (npr kao da nije znao za sehanovicev bonus…i sada se ponasa kao da je bio protiv tome)

za lrh ide jedna cijena. najverovatnije nova liburnia ostane unutra…i ide van za 2 do 3 godine kad novi gradocelnik shvati da bi mogao dobiti 400 mio u proracun. tada mozda jos jedna ponuda?

sada jeli to cekat ili ne?

ako ostoja zadovoljan…onda najverovatnije budemo i ostali.

Da je to tako jednostovan izbor onda bi svi cekali. Al to je priča za javnost. Mislim da će novi vlasnici i političari sjesti za stol i dogovoriti se. Gradu se ne isplati čekati jer Nijemci neće investirati ako i grad ne investira (ili barem podrže investicije i ponašaju se kao partneri)

Grad ne treba biti vlasnik dijela hotelske kuće. To je bila neka fix ideja koja je zbog odnosa i slijeda događaja jednom zaživjela u Opatiji i koja mora s odlaskom ove politicke strukture i vlasti, nestati.

http://novilist.hr/Vijesti/Regija/node_1585/IVO-DUJMIC-Necemo-prodati-kontrolni-paket-dionica-LRH

Evo intervjua

New Report

Close