LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nada za šta? Da ne bankrotira? Joj, eto, nadajmo se da će nas kupiti prije stečaja.

:)))))))))) da je po adrisovoj cijeni koliko je kupio hupz + nekativna imovina po koliko su kupili postu u dubrovniku to je ngdje ostojina cijena

Status Quo: Roll Over Lay Down

A gdje je nestao glavni analitičar daliborop?


A gdje je nestao glavni analitičar daliborop?

…uzeo je bonus i sada pije neki koktel na nekom od onih otoka.


Adris jedina nada al ne po Ostojinoj cijeni.

Prodao bi Ostoja ( ne Adrisu) ali ne daju vlasnici .

Pozdrav

svi smo mi Crobex



A gdje je nestao glavni analitičar daliborop?

…uzeo je bonus i sada pije neki koktel na nekom od onih otoka.
[/quote]

..doooobar 👍 😂 🏝🍹⛱ 🤣

Kolega Lucijan,
ako je dobra para zašto vlasnici ne bi prodali?



Nada za šta? Da ne bankrotira? Joj, eto, nadajmo se da će nas kupiti prije stečaja.

:)))))))))) da je po adrisovoj cijeni koliko je kupio hupz + nekativna imovina po koliko su kupili postu u dubrovniku to je ngdje ostojina cijena
[/quote]

A sto je tu premija 😉



Adris jedina nada al ne po Ostojinoj cijeni.

Prodao bi Ostoja ( ne Adrisu) ali ne daju vlasnici .

Pozdrav
[/quote]
O cemu se radi ? Vi ste, nedavno, rekli da je prodaja pri kraju.

Status Quo: Roll Over Lay Down



Adris jedina nada al ne po Ostojinoj cijeni.

Prodao bi Ostoja ( ne Adrisu) ali ne daju vlasnici .

Pozdrav
[/quote]

Meni sad isto vise nista nije jasno.

Kakvi drugi vlasnici koji imaju glavnu riječ nad Ostojinom ??

Ova dionica i ovaj topic su jedan od većih primjera plasiranja informacija, a uglavnom dezinformacija.

Svaki drugi post je o prodaji i o ocekivanjima u prodaji. Mislim da se LRH prodaje kao i svaka druga firma odnosno pod uvjetom da dođe netko i preplati je. Problem su i gradski oci i lokalci koji imaju neke svoje ideje o razvoju firme i ulozi tog nekog novog vlasnika koji nikako da se pojavi.

Mislim da bi bilo bolje baviti se firmom ovisno o njezinim rezultatima, a prodaju zanemariti jer je očito da je to palo skroz u drugi plan i vise se i ne spominje u javnosti. Osim nekolicine forumaša koji ovdje povremeno protrče i potpiruju priču pitijskim poslanicama i rebusima.


Ova dionica i ovaj topic su jedan od većih primjera plasiranja informacija, a uglavnom dezinformacija.

Svaki drugi post je o prodaji i o ocekivanjima u prodaji. Mislim da se LRH prodaje kao i svaka druga firma odnosno pod uvjetom da dođe netko i preplati je. Problem su i gradski oci i lokalci koji imaju neke svoje ideje o razvoju firme i ulozi tog nekog novog vlasnika koji nikako da se pojavi.

Mislim da bi bilo bolje baviti se firmom ovisno o njezinim rezultatima, a prodaju zanemariti jer je očito da je to palo skroz u drugi plan i vise se i ne spominje u javnosti. Osim nekolicine forumaša koji ovdje povremeno protrče i potpiruju priču pitijskim poslanicama i rebusima.


Nisu to nikakve pitijske poslanice nego je jasno i glasno receno da se firma prodaje kao sto.je jasno i glasno izdano priopcenje uorave da se radi dubinako snimanje u 12 / 2018. Dakle, firma se prodaje.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Pa naravno, prodaje se. Za novce koje nitko ne želi platiti. Zato kažem, prodaje se da se ne proda.

Sve je to dio iste puzzle, svašta se ovdje pisalo. Nekih već odavno ovdje ni nema. Naplatili ljudi svoj trud i posao i otišli dalje.

Transakcij od 62kom po asku – u komadu – 234,5k kn – prosječna 3784,52…..

Tako što već nismo odavno vidjeli – zato i komentar.

Ja nisam na asku……:)

Na bidu jesam – ali na 3600 i nize……

…..a mozda netko jednostavno rezonira da mu je trenutno dobra investicija tih 60-tak komada sa prosječnom manjom od 3800kn.

U svakom slučaju, na taj način prosjek mu je jos uvijek bolji od mojeg…..

Ne nalazim nikakve nove vijesti, osim ove:

http://novilist.hr/Vijesti/Regija/node_1585/Izmijenjenom-UPU-u-Opatije-zeleno-svjetlo

New Report

Close