LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dalibore koje investicije su spremne kod lrh mimo ovih što su u tijeku?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Ocekujem veci pad cijene ove dionice i sukladno smanjenom bookingu losije poslovne rezultate ove godine.
Sve iznad 2000 kuna je precjenjeno,po meni,ali u prilog dionici ide vrlo mali free float,tako da je moguce da ne ide ispod 2500-3000 kuna.

Mozete li ovo elaborirati ? Brojkama, ne pricom.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Baba Vanga ili?



Ocekujem veci pad cijene ove dionice i sukladno smanjenom bookingu losije poslovne rezultate ove godine.
Sve iznad 2000 kuna je precjenjeno,po meni,ali u prilog dionici ide vrlo mali free float,tako da je moguce da ne ide ispod 2500-3000 kuna.

Mozete li ovo elaborirati ? Brojkama, ne pricom.

[/quote]

I meni bi baš to zanimalo?


Dalibore koje investicije su spremne kod lrh mimo ovih što su u tijeku?

Mala je ona sa vitaminom C 🙂

Status Quo: Roll Over Lay Down

Naslov katastrofe a u clanku pise da hoteli biljeze veci buking nego prosle godine. Pad ocito biljezi privatan smjestaj sa velikim cijenama i uređenjem iz 70-tih.
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2068303

kolega,
turistička potražnja će uvijek postojati za destinacijom koja je na sat, dva vožnje od južne Njemačke, Austrije, sjeverne Italije i Slovenije.
Profilirana gastroenološka mikrolokacija s šetnicama, biciklističkim stazama i Učkom i Jadranskim morem.
Hoteli poglavito s četiri zvijezdice i krunom Ambasadorom




Ocekujem veci pad cijene ove dionice i sukladno smanjenom bookingu losije poslovne rezultate ove godine.
Sve iznad 2000 kuna je precjenjeno,po meni,ali u prilog dionici ide vrlo mali free float,tako da je moguce da ne ide ispod 2500-3000 kuna.

Mozete li ovo elaborirati ? Brojkama, ne pricom.

[/quote]

I meni bi baš to zanimalo?
[/quote]
Vas brojke ne zanimaju ako ne idu Vama u prilog.
Komentirat cu ipak brojkama nakon 3Q 2019 izvjesca.

Odokativno se čini da u zadnje vrijeme trgovina ide po sistemu prodaj dvije po asku kupi dvadeset po bidu.

Evo ja ću kontra, ja očekujem veći rast ove dionice. Jednako argumentirano kao i ovaj post iznad.





Ocekujem veci pad cijene ove dionice i sukladno smanjenom bookingu losije poslovne rezultate ove godine.
Sve iznad 2000 kuna je precjenjeno,po meni,ali u prilog dionici ide vrlo mali free float,tako da je moguce da ne ide ispod 2500-3000 kuna.

Mozete li ovo elaborirati ? Brojkama, ne pricom.

[/quote]

I meni bi baš to zanimalo?
[/quote]
Vas brojke ne zanimaju ako ne idu Vama u prilog.
Komentirat cu ipak brojkama nakon 3Q 2019 izvjesca.
[/quote]
Gospodine bisakovi, nas na ovoj temi pogotovo, jako zanimaju brojke. To sto cete vi komentirati nakon q3 je posve nebitno. Tada nam ne trebate komentarirati jer cemo racunati sami.
Nas zanima da nam objasnite zasto bi cijena LRH trebala biti ispod cijene booka ? Po cemu vi vrednujete npr turisticke dionice ? Ne kazem da niste u pravu i zanima me zaista. Book je u RIVP oko 18 kuna. Mislite li da bi cijena RIVP trebala biti ispod 18 kuna ? Cijena LRH ispod 2500 kuna ? Vi se ravnate po neto zaradi ? Prijavljenoj tj onoj nakon amortizacije ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

Evo, zanima nas, zasto bi LRH vrijedila oko 40 000 eura po sobi ? Sve se moze dogoditi, moze nas pogoditi meteorit, moze biti rata, velike izbjeglicke krize, poplava i potresa. Ali tko to moze znati ?
Akl toga nema, zasto bi LRH vrijedila 40 000 eura po sobi, a HUPZ je vrijedio oko 100 000 eura oo sobi ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

Koliki su REVPAR, ADR i GOPPAR?

Euri
20000/110/14000

Status Quo: Roll Over Lay Down

Može molim izvor ili link na te podatke?

New Report

Close