LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim, očit je trud, al jasno je da su to površne Ad-hoc usporedbe s dosta čudnovatim komentarima… koji generalno nemaju veze s vrednovanjem nego su uglavnom kvalitativne prirode. Ne znam sto bih mislio o takvim usporedbama.

I zašto ne bi u usporedbi bila neka Inozemna, a la Melia, Accor i sl. uz jasno pojašnjenje u pogledu sličnosti i različitosti takvih kompanija sa domaćima. Malo to jače razraditi. Postaviti nekakvu investicijsku tezu… a ne da se sve vise manje-svodi na komentiranje omjera i njihovu usporedbu. Mene bi zanimala osjetljivost…. kako bi se kretala cijena u ovisnosti od podbačaja/prebačaja top line-a i bottom-line-a za odredjeni postotak? U različitim modelima vrednovanja i sl.

Evo imate na internet stranicama, ide kompletna renovacija hotela Ambasador i vile Ambasador koja također dobiva 5*, hotela Marina i Mediterana, te vjerojatno ostatak hotela Istre novim sobama. S ovim investicijama praktički svi hoteli biti će potpuno obnovljeni. Jedino ostaje hotel Kristal i odgođena investicija u auto kamp Medveja. Na žalost investicije u LRHC odgođene su za jesen 2019., odnosno dogradnja hotela Albatros, a govori se i o povećanju kapaciteta hotela Epidaurus i mogućnost prelaska na 4* i Albatrosa na 5*, vidjet ćemo (potpuno popunjeni bili do kraja)…

je.. u pravu ste kolega, krivo sam se izrazio. Mislim da si štimaju rezultat tj vrijednost portfelja.

Vjerojatno nisu jedini koji to rade na kraju godine. Razlozi su mnogi.

Moje mišljenje, skromno !

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

evo natječaja:

30,

evo natječaja:

dakle od prodaje ocito nista

kolege,
ako ništa drugo bar da se pozdravimo, nitko veç dugo nije ništa primjetio na forumu…
Pa ako treba da propadnemo zajedno…


30,

evo natječaja:

dakle od prodaje ocito nista
[/quote]. Sve obnavljaju, možda bas to trazi buduci kupac

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

IMO tek kad se općine riješi brige njihovih dionica može se očekivati prodaja.

Sve su te investicije najavljene u kolovozu ove godine.

2019 mozemo odmisliti i racunati na 2020.

ebidta ce tada biti 150mio kuna. puta 12 =》 bit ce 6000kuna/dionico.

#samostonije

Moj Matej do 20 jos 2 godine jedna kriza i ode sve nanovo jos 5 god i gdje smo .sad da gazda kaze 5 idemo ca i krcamo se u druge vlakove ovo oko 4 (3g)nema vise smisla.jedino dobro je sto netrosimo peneze. Za mene je realna cijena 5 270 i to bi bila super win sit. Kako ostale Dion. Stoje

Nakon dugo vremena neki promet. Neke nove informacije?

Kolege,
zanimljiv poslovni potez, umjesto Rivp, odlučio se investirati u Lrh..


Nakon dugo vremena neki promet. Neke nove informacije?

Vidi se da ste novi. Informacije su sljedeće: ako je cijena na 3.600 kn, LRH nije prodana. Ako je iznad toga, prodana je. I tako u krug.



Nakon dugo vremena neki promet. Neke nove informacije?

Vidi se da ste novi. Informacije su sljedeće: ako je cijena na 3.600 kn, LRH nije prodana. Ako je iznad toga, prodana je. I tako u krug.
[/quote]
Jedino sto u zadnje vrijeme sve roni pa malo cudi da LRH ne prati.

New Report

Close