LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poduzetnik koji se obogatio u kuponskoj privatizaciji jedna je od ključnih osoba hrvatske tranzicijske i investicijske scene. Sad je dao rekordnu otpremninu od 14 milijuna kuna menadžeru LRH. Šehanovićev odlazak ima veze s potencijalnom prodajom, ali i s alternativnim scenarijem ako prodaje ne bude, mističan je Ostoja.

https://lider.media/aktualno/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/novi-broj-lidera-darko-ostoja-investitor-koji-je-dobio-sve-sporove-s-drzavom/

Toliko prica o skupoj prodaji. Bio bi stvarno iznenadjen da se ovo proda za 5000kn.

Za mene je najbitnije: “Napominje kako sigurno neće prodati jeftino.”

Uopće me ne zanima kada ni kome 🙂

Nemoj misliti na m2!


Za mene je najbitnije: "Napominje kako sigurno neće prodati jeftino."

Uopće me ne zanima kada ni kome 🙂


Steta za LRH da je Sehanovic otisao. A glede LRH i Opatije ako se ne evoluiraju sudbina im je kao u Crikvenice. Zivotarenje.
Borba s ” vikend autobus turistima “. Vremenske nepogode koje ometaju ” razvoj destinacije ” i slicno…San o medicinskom turizmu u gradu bez iti jedne ozbiljne bolnicke ustanove. ..Socijalizam na periferiji EU. Austrijance koji su zainteresirani zbog emocija treba odbiti jer ” ne znaju niti jaja ispeci ” itd.
To je put u…my own private idaho…

Status Quo: Roll Over Lay Down

Ako sad ovo ne proda, a ima primamljive ponude, ja bih rekao da bi se za par godina mogao poprilično kajati.

Kad vani konačno krene iduci bear market, kupci sigurno vise neće čekati pred vratima i ponude ni izbliza neće biti izdasne……

rekao bih da Dujmić već planira kako potrošiti novce od LRH

Kurelić: Gradonačelnik blokira projekte zbog manjka sredstava, ali novaca za zapošljavanje očito ima @ Opatija

Ja bih rekao da puno se prica ali na kraju ce biti ono: samo sto nije. I zato mislim da jos neko vrijeme necemo jos cuti sta i kako.



U danasnjem NL imate clanak..informaciju sa ? da je kupac LRH , OMH grupa. Naravno svi i dalje "zakopcani do grla" i ne daju sluzbene informacije.

Profil tvrtke

Pozdrav


OHM group world (.com domena) je "mrcina" samo takva.
[/quote]

Može link? Hvala!

Sta kupac kupuje ?
Alfabete ili lrh?

Da pokvarimo malo tišinu 😂
Ovo nema smisla 😂
par dana bez ikakvog komentara o skoroj prodaji 😇

Cekamo rezultate 2q. Jel se sehanovic oprostio?


Sta kupac kupuje ?
Alfabete ili lrh?

Kupuje gradonacelnika Dujmica. Htjeli bi takvog vizionara za gradonacelnika Beca.

U JL clanak o sehanovicu, i da se ocekuje ponuda tijekom srpnja

www.lociraj-popust.com

>U JL clanak o sehanovicu, i da se ocekuje ponuda tijekom srpnja
moze link za nas koji nismo u hr?

Spominje se i cifra od 200 milijuna evra.


>U JL clanak o sehanovicu, i da se ocekuje ponuda tijekom srpnja
moze link za nas koji nismo u hr?

čitao sam u hardcopy

www.lociraj-popust.com

New Report

Close