LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nakon sve ove muke stvarno bih bio razčaran ako bude ispod 5500-6000

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Novi list – Treći članak

Nemoj misliti na m2!

Dakle, imamo konsenzus.

Je li ova serija članaka zadnjih dana znakovita i hoće li se dioničarima konačno isplatiti sve puste godine čekanja ?

Ja bih rekao da postoje dobre šanse da se to ostvari.

Zar smo sumnjali u ovo? Sad je jedino pitanje cijene i nekakvih posebnih uvjeta koje politicari mogu izmislit.

Ako je netko pratio u petak pred zatvaranje, bilo je opet nekih kerefeka s nalozima. Onaj sto je djelomično pojeden i ostalo mu 23kom na 4400 se maknuo, onda se vratio nazad sa 50 kom tik pred zatvaranje, a onda čim je nastupila drazba u 15:55 na bidu se odjednom pojavljuje kupac sa 99kom na 4300.

Bit ce zanimljivo vidjeti hoce li taj prodavac sa 50kom na 4400 ostati u ponedjeljak na mjestu.

https://finance.yahoo.com/news/wells-fargo-auditors-could-soon-151559194.html

Meni je ze slabu !

Prodaja je nestala. Imamo li ponudu?

Nisam pobornik teorija dizanja i spuštanja cijene.Ali evidentno kad god cijena odreagira 1% prema gore netko stavi veći nalog na prodaju.
Ne znam nek svak za sebe izvede zaključak.

A ovi U NL su se uskokodakali tri teksta u dva dana.

Mislim ako je stvarno kupac ozbiljan i da ponudu nema tih naloga koji će obuzdati cijenu.

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Opet neke igrice ovdje na asku.
Prodaja se “kao” gomila na 4400……stalno se dodaju novi nalozi na tu cijenu…..a onda odjednom nestanu…..pa se opet pojave (kao sad)…….

Stari nema tu puno ljudi koji to mogu drzati. A micanje i postavljanje na prodaju je ocito stvar nedoumice kao kod svih nas.

po ovome ponuda treba biti 5300max ja izlazim i na manje ostarih na lrh


… ostarih na lrh

Ali je bar druzenje bilo maestralno.

Zadnja dva dana je cerp prodavatelj s šesdesetak komada, baš sad su se sjetili iskrcavati i usput štopati

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Mali cerpovci sebi prebacuju pa da nesto zarade.

New Report

Close