LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…Ako se en varam po vama je i prodaj LRH bila u ljeto gotova stvar…steta sto niste bili u pravu. a ne vjerujem da ce niti sada biti

Iz tvojih usta u bozje usi.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Funky, 13.10.2016. u 14:56
Iz tvojih usta u bozje usi.

Evo ga na…i tko bi tim hrvatima udovoljio?

Pa sta ja imam od toga sta ce se LRH prodat.Ja i dalje zelim svoje dionice prodat onome kome ja hocu,a ne sta mi Ostoja nemace.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

vrane moj pa nisi ti većinski dioničar možeš ti svoje dionice i darovat i ne prodat samo što većina dioničara će izaci bila dionica 3500 ili 5500 to je zakon tržišta

Nece oni izac nigdi ako Ostoja ne proda.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

koja frula ovaj se muči sa tri kom razlika 300kn strašno što ne proda bude nas darac iscijedio

Izašlo izvješće!!!

🙂

Brutalica…

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Pogledati amortizaciju…

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

He, he. 24 mil više amortizacije.

rezultati su odlični, amortizacija očekivano velika, ebit oko 113,5 mil u odnosu na 95 mil prošle godine, prihodi veći 21 mil, cash 101 mil, to je ovako na brzinu koliko sam uspio baciti oko na nekonsolidirano FI

@Mario44
ma pogledajte novčani tok, sve je jasno, mogu oni sakriti neto dobit kroz amortizaciju ali NT od posl. aktivnosti to razotkriva!

ILRA je već dala naslutiti (potvrditi) kakva je sezona, izbacili prvi izvještaj za Q3, LRH sad samo potvrđuje…

Prihod do kraja godine minimalno 280-290, pa shodno tome i EBITDA oko 115
Ukupan dug – kratkotrajna imovina 60 mil što je cca 1/2 EBITDA

Nemoj misliti na m2!

Ako gledamo samo core prodaju vidimo da je bio 3q 2015: 130,6 mio HRK vs 3q 2016: 143,6 mio HRK. Rast 10%.

I sada kad pomislimo, da živimo u dobi skoro da nula kamata…onda koliko vrijedi keš mašina skoro bez duga, koja izbacuje cca 15 mio EUR godišnje? Sada ako je naš ocekivani prinos 10%, onda nam to vrijedi 150 mio EUR (današnja valuacija). Ako je 5% onda smo iznad 7k HRK/dionicu.

I koliko vrijed LRH ako znamo, da je dobra mogućnost da će biti trend EBIDTA pozitivan? I koliko ako još pribrojimo nekretnine izvan funkcije?

Vrijedi 3950 eno kupi na burzi ako hoćeš 🙂

New Report

Close