LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stečaj??? Pa nije to IPKO!
Ubrzo će 3Q izvješće s odličnim rezultatima, a to što se KD-u žuri van iz više dionica (pa tako i iz LRH) to je njihov problem, a naša prilika za jeftini dokup.

Ignore: KressoM, delux


luki007: ” Jel ide Liburnija u stečaj ? ” a mozda se izlazi zato sto netko zna dace SNHO dobiti spor, pa ce pripasti njima, i to vecinski paket…tko zna? ne znam niti ja…samo to predstavlja JEDINU opasnost ovoj dionici po mome misljenju i zbog toga ne moze gore..

Po čemu bi scenario da SNHO sudski dobije natrag dionice LRH bio loš za cijenu dionice? Baš suprotno, država bi morala od SNHO-a otkupiti 25% za grad Opatiju, a ni SNHO više ne bi imao interesa kočiti cijenu. Cijena pada jer trenutno ništa osim građevinara i brodara nije u fokusu fondova. Pa pogledajte banke, jučer CEBA objavi 3q, dobit veća za xx% a cijena danas dolje 2%.[smiley8]

http://vijesti.hrt.hr/ShowArticles.aspx?ArticleId=34761

vjerojatno mnogi fondovi skupljaju sredstva za IPO Atlantic grupe, ipak je to jedan respektabilan i siguran igrač

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


vjerojatno mnogi fondovi skupljaju sredstva za IPO Atlantic grupe, ipak je to jedan respektabilan i siguran igrač

Ne znam što rade drugi al ja trenutno na LRH pušim. Osjećam se trenutno ko kladioničatr koji čeka da padne gol, a ne kao ulagač. Nestrpljivo čekam FI.


vjerojatno mnogi fondovi skupljaju sredstva za IPO Atlantic grupe, ipak je to jedan respektabilan i siguran igrač

točno zato i je banana dan, ali zadnji[smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ne znam što rade drugi al ja trenutno na LRH pušim. Osjećam se trenutno ko kladioničatr koji čeka da padne gol, a ne kao ulagač. Nestrpljivo čekam FI.

Kolega, do sada sam gotovo u pravilu bio u minusu upravo u vremenu kada sam kupovao.
A prodavao sam kada sam bio u solidnom plusu.
Da, i ja sam trenutno sa LRH u minusu i to me posebno veseli.
Polako dokupljujem sa nalozima koji su sve niži.
Odavno sam se prestao žalostiti što ne mogu uvijek pogoditi minimume i maximume. (A nekad i to pogodim)
Ali mi se zato prosjek ulaza sviđa.
U protekla dva dana sam udupalo poziciju u LRH.
Nadam se da će padati još.

I na kraju, znateli tko je pravi kladioničar na burzi???
Oni što kupuju na ATH.
Blago njima sa njihovom hrabrošću.

La vita e bella!

što se pušenja na ovoj dionici tiče, vjerujem da će sve doći na svoje. ja svoj paket čvrsto držim, a čim dođem do nešto para, nadokupit ću. strpljen spašen

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Možda nešto izlazi na vidjelo vezano za spor.
O’Stoja is back.[smiley1]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

kako, o čemu ti to[smiley8]

kako ostoja , o čemu se radi

Kolega, do sada sam gotovo u pravilu bio u minusu upravo u vremenu kada sam kupovao.
A prodavao sam kada sam bio u solidnom plusu.
Da, i ja sam trenutno sa LRH u minusu i to me posebno veseli.
Polako dokupljujem sa nalozima koji su sve niži.
Odavno sam se prestao žalostiti što ne mogu uvijek pogoditi minimume i maximume. (A nekad i to pogodim)
Ali mi se zato prosjek ulaza sviđa.
U protekla dva dana sam udupalo poziciju u LRH.
Nadam se da će padati još.

I na kraju, znateli tko je pravi kladioničar na burzi???
Oni što kupuju na ATH.
Blago njima sa njihovom hrabrošću.

Ma neću izaći iz LRH.. barem ne za sad. Al nema mi logike da već ovoliko dugo miruje i još k tome tone, a sezona nikad bolja. Stanje na burzi ne odgovara poslovanju.. što je istina slučaj i sa nekim drugim dionicama, ali ovdje mi je nekako posebno izražen. Kod PBZ-a je trenutno ista stvar.

14:46
prometa: 669.501,96

Zadnja transakcija na razini jučerašnje cijene.

Kupnja Cijena
1 5.623,07
2 5.620,00
3 5.618,13
2 5.618,12
2 5.605,00

Cijena Prodaja
5.730,00 18
5.739,00 2
5.849,00 3
5.850,00 10
5.899,00 6

Top 10 investitora za vr. papir – “LRH-R-A”

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 177.256 58,57 Osnovni račun
2. NOVA LIBURNIJA D.O.O. 75.661 25,00 Osnovni račun
3. KD BPD D.O.O. 2.443 0,81 Osnovni račun
4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 2.200 0,73 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./PROSPECTUS JUGOISTOČNA EUROPA OIF S JAVNOM PONUDOM 2.000 0,66 Skrb. račun
6. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 1.818 0,60 Skrb. račun
7. PBZ D.D. 1.700 0,56 Osnovni račun
8. CROATIA OSIGURANJE D.D. 1.530 0,51 Zast. račun
9. HPB D.D. 1.414 0,47 Skrb. račun
10. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 1.258 0,42 Skrb. račun
Ukupno: 88,32

Ako izlaze jako brzo će izać, još imaju 1258 dionica ( Victoria fond)
Neće biti ovdje jače korekcije zbog tog izlaska ( niže od 5600)

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Ti skaćeš iz jedne na drugu kao Zagor-te-nej,volio sam ga čitati,najbolji od onih junaka,a di je Čiko

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

New Report

Close