LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ova rasprodaja me strašno podsjeća na Šimaru i SNBA…svi znamo što se dogodilo nakon jeftine rasprodaje

ajmo još jedan krug k/p………. Pozdrav

snho izvan top 10 dioničara[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


ajmo još jedan krug k/p………. Pozdrav

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

malo je stalo


malo je stalo

svi čekaju novih 100 komada da li ih ima, tražim k/p………….Hvala

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

LRH-R-A Vrijeme: 15:12:44
Kupnja Ukupno ponuda 51
Ukupno dionica 1492

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja Ukupno ponuda 27
Ukupno dionica 263

5 najboljih ponuda
Cijena Količina

6602,00 11
6601,00 5
6600,10 10
6600,00 2
6550,00 1
6799,99 20
6800,00 24
6810,00 5
6850,00 7
6899,99 2


biber: ” malo je stalo ” svi čekaju novih 100 komada da li ih ima, tražim k/p………….Hvala

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

nije mi jasna ostojina taktika…
znači da je on doista tempirao točan datum kad će se riješiti dionica, jer danas se mogao do kraja istresti da je želio. Cijena je skočila, a sad su na potezu dejtrejderi, koji će brže-bolje krenuti realizirati dobit…pa možda cijena i padne malo…


nije mi jasna ostojina taktika… znači da je on doista tempirao točan datum kad će se riješiti dionica, jer danas se mogao do kraja istresti da je želio. Cijena je skočila, a sad su na potezu dejtrejderi, koji će brže-bolje krenuti realizirati dobit…pa možda cijena i padne malo…

ja mislim da bi morala past jos malo, prvo zbog ostoje koji ce sigurno kad potegne prodaju nadmasit kupnju, a drugi su upravo ti koji ce prodat po ovim cijenama i pokusat jos jedan put uhvatit zadnji vlak…sto se ja ne bih usudio sad napravit

Koje su procijene broja dionica SNHO-a još na SDA? cca naravno

Glasnogovornik IGH na neodređeno


pattaya: ” nije mi jasna ostojina taktika… znači da je on doista tempirao točan datum kad će se riješiti dionica, jer danas se mogao do kraja istresti da je želio. Cijena je skočila, a sad su na potezu dejtrejderi, koji će brže-bolje krenuti realizirati dobit…pa možda cijena i padne malo… ” ja mislim da bi morala past jos malo, prvo zbog ostoje koji ce sigurno kad potegne prodaju nadmasit kupnju, a drugi su upravo ti koji ce prodat po ovim cijenama i pokusat jos jedan put uhvatit zadnji vlak…sto se ja ne bih usudio sad napravit

Kad je već sami kraj a kada ima toliko kupaca bolje prodati u dva dana nego sve naglo urušiti, a cijena raste i raste[smiley2][smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


pattaya: ” nije mi jasna ostojina taktika… znači da je on doista tempirao točan datum kad će se riješiti dionica, jer danas se mogao do kraja istresti da je želio. Cijena je skočila, a sad su na potezu dejtrejderi, koji će brže-bolje krenuti realizirati dobit…pa možda cijena i padne malo… ” ja mislim da bi morala past jos malo, prvo zbog ostoje koji ce sigurno kad potegne prodaju nadmasit kupnju, a drugi su upravo ti koji ce prodat po ovim cijenama i pokusat jos jedan put uhvatit zadnji vlak…sto se ja ne bih usudio sad napravit

Čini mi se da nisi pratio razvoj događanja proteklih mjeseci. Ostoja se uvijek postavljao na prodaju ovisno o interesu tražišta. Ako je imao 100 komada na 6500 a nema interesa za kupnju, onda će spustiti na 6450, a ako je interes veliki onda će dignuti na 6550. U ovom slučaju bi idući njegov paket mogao stići na 6800 i onda ako ne bude interera spustio bi ga na 6750. Ili dignuo na 6850 ako sve ode u sekundi…
Vidim da nemaš mostić a vjerojatno ni analize i statstike pa zato neke stvari koje pričaš ne stoje…I btw…nije se moglo kupiti samo po 6200 do prije neki dan, već i po 5900. I nema ostoja nikakve “jatake i ortake” kako ti kažeš, nego se samo ravna prema interesu tržišta…

New Report

Close