LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Al daj mi objasni sta netko ima od toga da kupi ogromne kolicine, i da onda govori kako je to super, kad to nema kome prodati, u slucaju da mu se ne obistine prognoze. Ma nema kome prodati tolike kolicine i da stvari krenu u njegovom smjeru.
To jednostavno nema logike. Smeta me konstatno pljuvanje po nekim ljudima 24/7. Jos bih puno toga rekao, ali moderator odmah brise…pa vise ne znas sta mozes reci a sta ne…i tog moderiranja mi je pun kufer.


Dakle, po tebi je realna cijena oko 90-100 kn?

Po njemu je realno da ne vrijedi niti 10 kn. Odvrtite godinu dvije dana nazad 🙂

@vikend

pitanje ti je baš čudno. pa upravo to i radi zbog toga. piše hvalospjeve jer nema kome prodati. šta ne piše više o dionicama koje je prodao? saponiji itd. pisao hvalospjeve do 320kn i onda kad je prodao to je bilo to. pogledajte vupik kada je dionica rasla s 70kn na više. ja sam govorio da dionica ne vrijedi ništa i da je ne bi kupio iako znam da će rasti. tada su me ljudi popljuvali da nemam pojma jer tko ne bi kupio dionicu za koju zna da će rasti. i nju sam pokušavao u firmi prodati jer su i tamo kupovali na temelju bloga. gdje je dionica sada? a došla je i do 130kn. a imali su ljudi belje i isti modus operandi poslovanja. i samo usporedis. toliko jednostavno. zasto mislite da će isti čovjek drukčije voditi firme? uspoređujte bar ono šta imate tu, ako vam se već ne traži vani.

evo jos nešto vezano za LPLH. najveći dio zemljišta koje ima je brodogradilište kod ulaza u grad. to je odmah na moru. znaci to je na samoj obali. gore preko je najuži dio otoka. s desne strane se spuštas u grad s lijeve je odmah more. jel se tu uopće smije graditi hotel? marina ok, ali za hotel ne vjerujem. imaju jos zemljišta mislim na čikatu. ali tamo jadranka već ima hotele i apartmane i aquapark. mislite da bi rusi koji pune 90% proračuna dali da se tamo rade drugi hoteli? to su sve legitimna pitanja koja si morate postaviti. ja nemam nikakve koristi od toga da pišem dobro ili loše. osoba koju čitate ima itekakve koristi pisati samo dobro. za ovu cijenu bi dionica već trebala imati izgrađene hotele. ne morate prodavati. to nije moja namjera. ali barem se nemojte krcati na ovim smiješnim valuacijama. jučer sam malo razmišljao kako popraviti gornju valuaciju i mislim da ju je najbolje pomaknuti 3 godine unaprijed. ili 4. i onda je diskontirati te cetri godine. tad dođe vrijednost 98 mil kuna. jel recimo da se hoteli i ostalo napravi tek za 4 godine. ili 3. vrijednost je van svake pameti. a stavio sam stvarno niske omjere. za ovakvu kompaniju iznimno niske. kako bi povećao cijenu. ni tako ne ide

Dali je ta najbolja zemlja uz more otisla u stecaj zajedno sa brodogradilistem?

Ovdje se jako vrednuje potencijal zemljista. Ja sam bio dionicar jadranke i tamo se njenih milijun kvadrata zemljista uopce nije racunalo pri prodaji. Kupac je to dobio muhte.

Da i ja spomenem nešto, naime preko puta tog čuvenog brodogradilišta na drugoj strani lošinjske obale su zapuštene vojarne koje će se stavljati u funkciju ili prodati.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

brodarstvo je otislo u stekaj. ne brodogradilište

@ pobiduiasku

da. to odavno misli jadranka kupiti. i jos nesto mi pada na pamet. pogledajte snagu jadranke sad. kako se lošinjska moze boriti s njima s 30 mil kuna? neku vilu je samo jadranka renovirala za ogromne novce. još jednom; vi vidite, ja ne. pamet u glavu. tu moje pametovanje staje 🙂

Alias to je isto kada ja tebe pitam zasto ti pricas samo negativno o dionicama, ti kazes da nas zelis spasit. Kada pitam, a zasto ne pises pozitivno o dionicama koje su po tvom misljenju dobre? Onda kazes da ne zelis da ljudi misle kako ih nagovaras na kupnju. Pisanjem nagovaras da ne kupuju…
Dakle, radis slicno…samo obratno…
Ja ti kazem…da on moze pisat sta god hoce…ali on te dionice ne moze prodat da ne znam sta napise i amen.
Pa ja stvarno ne vjerujem da bi netko/g.x bio toliko naivan i da ne zna zbrojit 2 i 2 kad je u pitanju kupnja i prodaja.

I opet ti kazem…ako zelis obrazovati, pomagati…uzmi pisat blog pa daj konkretne primjere…


Dali je ta najbolja zemlja uz more otisla u stecaj zajedno sa brodogradilistem?

Kakav stečaj brodogradilišta!?!?!?!?


da. to [zapuštene vojarne] odavno misli jadranka kupiti.

Čekaj, budale žele kupiti imovinu koja ne zarađuje ništa? Pa malo prije si rekao da imovina koja ne zarađuje ništa ne vrijedi ništa! Ako si još uvijek dioničar Jadranke daj pazi što uprava radi sa tvojim novcima!



@snowlep

očito je da kupujete po blogu pa sam zato i spomenuo xy-ona. Kada sam ga pitao zašto ne spominje jadranku, koji je daleko najeftiniji hoteljer, mi je napisao privatno da on piše šta on hoce. Moje postove je brisao. Znaci postavio bi P/B hoteljera i njegovi su bili jeftiniji. I onda doda neke skuplje za usporedbu. Jeftinije ne stavlja. Ljudi koji ne istrazuju uzmu da su ti njegovi hoteli stvarno najjeftiniji. Onih koji nista je provjeravaju je 99% ovdje. Kada je jadranka prodana onda je kupio LPLH i onda je počeo pisati kako je lošinj genijalan i najbolji. E o tome pišem.

1) Ne znaš po čemu ja kupujem.
2) Ovo je tema o Lošinjskoj plovidbi, ne tema o blogu gdje ti je autor brisao postove.

nisam baš nešto upućen u ovu dionicu ali eto izašla obavijest pa sam ju pročitao. od koga je ova dama kupila dotične dionice kad vidim da je 23.03. ona bila vlasnica istog broja. inače ima zanimljivo ime i adresu. Vaš link …

who dares, wins


nisam baš nešto upućen u ovu dionicu ali eto izašla obavijest pa sam ju pročitao. od koga je ova dama kupila dotične dionice kad vidim da je 23.03. ona bila vlasnica istog broja. inače ima zanimljivo ime i adresu. Vaš link …

Konacno da se i tu nesto pocelo dogadjat… Bas me zanima kako ce proci cijela prica s prosirenjem aerodroma s obzirom na vlasnicki udio losinjske…

http://www.mgipu.hr/doc/OglasnaPloca/Rj-LD-06-05-2016-01.pdf

Izgleda da je izgradnja novog aerodroma na Lošinju vrlo blizu. Možda je i Apoksiomen malo pogurao stvar:)

Trenutno je u postupku donošenja VI. izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Grada Malog Lošinja. To samo po sebi ne bi bilo ništa posebno važno da mi nije zapelo za oko kako se promjenila namjena zemljišta na kojem Lošinjska ima plan graditi hotel a ispred kojeg Lošinjska ima marinu. Izgleda da plan sa gradnjom tog hotela ide dalje jer se namjena promjenila u ugostiteljsko-turistička namjena T1 hotel. Pogledajte i sami…karta C. http://www.mali-losinj.hr/wp-content/uploads/2016/04/ID-UPU-MaliLosinj_II_GRAFICKI-DIO_PP-1_Namjena.pdf

New Report

Close