LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nimimada1, 28.02.2023. u 15:57

Daljnje investicije u dok I dizalice u brodogradilištu  te kampove. Potrošilo se nešto novca , neka se potroši i u ovome kvartalu pa onda opet u berbu.

Mic po mic i dosli do 28 eura 🙂

Čini se da periodično kupujete br.8 tj. 3. Ovi ostali iinsajderi iz top 10 si prebacuju van burze tako da ne znamo koliko to njima vrijedi.

Tu je sve otvoreno, dionica može plutati na ovim cijenama kao ukleti brod na pučini još godinama  a i ne mora.

S e je u rukama par ljudi iz top 10 koji se izgleda baš i ne mogu dogovoriti što i kako.

Ovo je opasno kupovati ali i prodavati.

Evo sad i znamo tko je pod broj 8….

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/53303


@nimimada1
slazem se s ovim zapazanjem – opasno kupovati ali i prodavati.

Dugorocno sam u ovom papiru sa malim % jer znam da dividendu necu vidjeti jos 5-10 godina, a neko otkljucavanje vrijednosti moze biti u slicnom periodu ali i ne mora. I jasno, uvijek opasnost nekakvih zakuslinih igara klasicnih za zse. Za sad mi se cini da se situacija odvija povoljno, posebno zbog manjeg utjecaja 2 i 5.

Ili je nešto procurilo ili je netko iz zabave odlučio malo podići TK Lplh.

Ptostora ima.

Imamo kupca koji kupuje po bitno većim cijenama nego što su si lokalni insajderi iz top 10 prebacivali međusobno van burze.

Vidjeti ćemo hoće li tko ponuditi dionice sada na burzu.

Mjesec da ima 57 dana ovi bi izdali izvješće 57. dan pred ponoć….

Ne očekujem ništa posebno ali zaista su dosljedni.

New Report

Close