LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koliko vidim mnogi forumaši bi htjeli imat dionicu LKPC po troznamenkastoj brojci!

Deca, deca, pa plavi vam je sve lijepo napisao a vi i dalje čeznete zašto niste lučki radnici…

ps Konačno misterije i nagađanja su razriješena, sutra zadnji vlak za uskočit!

[thumbsup]

Kolega, da je sutra zadnji dan za uskočiti, onda bi vi tu mogućnost sigurno zadržali za sebe ( i tako jeftino kupili), a ne je dijelili sa svima!!!

P.S. Nemam dionice LKPC, jer sam nažalost sudjelovao u prethodnom propalom dokapu (sebe sam uvjerio da će nas i ovaj put izigrati, pa nisam kupovao), i bez obzira na sve volio bi da postojeći dioničari prođu puno bolje danas, nego oni(mi) iz prethodne.

ajme ajme ajme ajme….evo objašnmjenje za neku djecu što su još budna.

Odlukom se zadužuje HFP da svih 51.771 dionica društva proda radnicima zaposlenim u Grupi Luka Ploče, po cijeni od 400 kuna

PRODA RADNICIMA NE ZNAČI DA ĆE I RADNICI MOĆI PRODAVATI ODMAH.

jel ja sanjam?????

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


lp svim dioničarima lkpc

poseban pozdrav plavom, petini,…

vlada kaže posle dugo godina , da ide dokap, pa sada večina vas kaže , da to ne valja, ja ne kužim ovo.

– radnici dobiju svoj dio po posebnim uvjetima , pa to je normalno, barem meni

– uskoro čemo saznati, da če biti lock up na njihove dionice…

– koja će biti cijena za nas se još nezna, al sam ja uvjerena , da će biti dobra, ovde svi nagađamo, pa saznat čemo uskoro

– nitko ne spominje novce koji će biti upucani unutra, poslovanje lkpc , …

– več me malo boli glava od nekih, koji pišu glupo….valjda nisu kupili na vreme,…
to je moje skromno mišljenje i nije druk na gore ili dole

lp od mlade dame lize

Svim postojećim dioničarima LKPC, pratite što i kako piše ova mlada dama i budite sigurni da sve što napiše ima uporište (a vi sami pogodite zašto), bez obzira što na kraju napiše da je to njeno skromno mišljenje.

P.S. Najozbiljnije, mlada dama je vidovita (bez sarkazma) što će te se ubrzo i uvjeriti. [thumbsup]



Ne radi se o kupnji vec o PRODAJI.
Na GS ce se donjeti odluka o prodaji.Vlada je dala mogucnost kupnje a o prodaji se nije izjasnila.

a tek ovaj biser….ne znam što konzumirate, ali gadnoooo udara [thumbsup]
[/quote]

Dragi moj Konzumko( LIDL) !!!!

Vlada daje mogucnos da radnici KUPE a naravno da nije uvjetovala kada ce prodati.Ta odluka ce se donjeti u pnedjeljak.

To koliko ne mozete razumjeti skracenice( Ne radi se o kupnji vec o PRODAJI) govori o vama.

Vidim da je to malo prekomplicirano za vas.

p.s. Savjetujem vam da ponovo procitate odluku Vlade u DRUSTVU , jer se nadam da ce netko od vas barem pola razumjeti. [kiss]

Inače nemam ovu dionicu ali pomno pratim šta se dešava i šta se piše unazad 2 mjeseca!

haha nadimak ti dobro leži.

ajde da me bar nešto nasmije pored šokova čitajući neke postove.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south




Ne radi se o kupnji vec o PRODAJI.
Na GS ce se donjeti odluka o prodaji.Vlada je dala mogucnost kupnje a o prodaji se nije izjasnila.

a tek ovaj biser….ne znam što konzumirate, ali gadnoooo udara [thumbsup]
[/quote]

Dragi moj Konzumko( LIDL) !!!!

Vlada daje mogucnos da radnici KUPE a naravno da nije uvjetovala kada ce prodati.Ta odluka ce se donjeti u pnedjeljak.

To koliko ne mozete razumjeti skracenice( Ne radi se o kupnji vec o PRODAJI) govori o vama.

Vidim da je to malo prekomplicirano za vas.

p.s. Savjetujem vam da ponovo procitate odluku Vlade u DRUSTVU , jer se nadam da ce netko od vas barem pola razumjeti. [kiss]
[/quote]

ti ama baš ništa ne razumiješ!?! tko je vlasnik dionica? vlada RH! tko onda jedino može odlučiti o lock up-u? jedino ta ista vlada, nikakva GS! pa ti osnove ne znaš i ne razumiješ, a ovdje svaki dan namelješ 15 bezveznih postova i spamaš temu!
samo ti sutra kupuj, ja ću na 600-800 kn od radnika [bye]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Evo kako će biti, moja pretpostavka.
Radnici i prvi krug dobiva po 400kn. Nema lock up-a.
Drugi krug 1000kn. Cijena na burzi 1200kn.

and the oscar goes to……..mr. LIDL

zašto mi je forrest gump pao na pamet???

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Dragi moji pričekajte Glavnu skupštinu, pa onda pomalo, čemu toliko nerviranje.

Uhljebe na ulicu!!!!!

Ajd sada nakon što smo riješili misterij lock up nek netko baci izračun kolika će cijena biti ako i ostali dobiju po 400 kn. [rolleyes]

haha nikice i tebi su zavalili jedinicu. uf što ih pere nervoza.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

1200kn je ipak malo previše, al oko 700-800kn je prije realnost! Jer radnici će pristati na prodaju po 800kn pogotovo kad fali casha i plaće su male.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

Već se sjatilo svakakvih likova, već me boli glava od pomisli šta ću sve morat pročitat narednih dana.
Da se maknemo malo od dokapa, prenosim jednu lošiju vijest.
Vaš link

Otkad su prije nekoliko godina Rusi kupili bosansku naftnu industriju, traže iz koje će jadranske luke izvoziti prerađenu naftu, a riječ je o pet milijuna tona sirove nafte godišnje. Dugo su u igri bile Ploče, ali na kraju je izbor pao na Zadar.

dečki… u članku fino piše o dvije odluke vlade… prvom vlada nudi mogućnost kupnje dionica radnicima po nominalnoj cijeni 400 kuna ( bilo bi glupo da radnici budu ograničeni u mogućnosti prodaje istih kad ih budu posjedovali )… drugom se ide u dokapitalizaciju čime se prikuplja lova za investicije i PROMJENU vasništva nad lukom ploče a cijena će bit ko da više ( dakako uz blagoslov vlade ) ……. a postojeći dioničari mogu kupit isto ka i budući iz dokapitalizacije…. ako sam i falija nisam puno..pozz

PETINA, 27.01.2011. u 21:57
lidl @

ti ama baš ništa ne razumiješ!?! tko je vlasnik dionica? vlada RH! tko onda jedino može odlučiti o lock up-u? jedino ta ista vlada, nikakva GS! pa ti osnove ne znaš i ne razumiješ, a ovdje svaki dan namelješ 15 bezveznih postova i spamaš temu!
samo ti sutra kupuj, ja ću na 600-800 kn od radnika

Vidim da smo na TI !!!
hm,hm.ako ste tako odgojeni noda O.K.

Odgovorit cu ti na neke stavari o kojima nemas POJMA!!! (kad se vec častimo)

Vlasnik toga dijela dionica je VLADA! Ista je dala mogucnost kupnje a o nacinu realizacije i uvjetima same je prepustila Upravi!!!

Dali je Vlada Vlasnik LKPC.Odgovor je DA! Dali vlada odlucuje o modelu dokapa? Odgovor jr DA!!!!
Dali Vlada kao vecinski vlasnik donosi model dokap….. Odgovor je. NE!!!!!
Zasto?

Zato sta je sva upravljacka prava prenjela na UPRAVU !!!!

Tko ce donositi odluke o dokapu, mogucnosti sudjelovanja, lock up-a….itd ?

I na to pitanje sigurno nemas pojma!!! ¨Mislis Vlada! Nece nego Uprava!

Da skratim, Uprava donosi odluke a Vlada (kao vecinski vlasnik) se sa tim odlukama moze i ne treba slagati!

Ako se tkojim slucajem ne slozi ,znaci da To ne prolazi.

Da ponovim.SVA UPRAVLJACKA PRAVA JE PRENJELA NA UPRAVU.

p.s. Ti nisi LIDL vec si RASPRODANKO koji je jucer u strahu sve rasproda jer je ovo za tebe malo komplicirano.

Umorio si me .

New Report

Close