LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Moze li mi netko objasniti.Zasto se povukla kupnja?
Sigurno su procurile nekakve inf.pa ekipa kupuje.

Mozda je u pitanju dokapitalizacija zajedno sa privatizacijom? [lol] [lol] [lol] [kiss] [kiss]

Misliš valjda da se prodaja povukla.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Moze li mi netko objasniti.Zasto se povukla kupnja?
Sigurno su procurile nekakve inf.pa ekipa kupuje.

Mozda je u pitanju dokapitalizacija zajedno sa privatizacijom? [lol] [lol] [lol] [kiss] [kiss]

ispravak! Mislio sam na PRODAJU!!! Sorry [pray]

Danas ću bit zanimljivo s obzirom na ulazak INE inače na tržište pa tako i na LKPC [cool]

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

Eto povukla se prodaja na 1790,00kn. Cini se da cemo danas ici na nove razine 🙂

Heh kakav danak neiskustvu, rekli bi bosanski tv komentatori [lol]

Uhljebe na ulicu!!!!!


Heh kakav danak neiskustvu, rekli bi bosanski tv komentatori [lol]

Nikakvog tu neiskustva kolega nema, jasno je da dva skrbnička prodaju, zašto?, i meni je to veliko pitanje ali zašto im skupo plaćati dionice pa neka prodaju, kupnje ima a ako se sjetimo da su ti isti na 1200 prodavali kao da nema sutra zašto ne bi sada na 1700, pa i 1200 je njima bilo super, sada imaju premiju od 40%, pitanje je do kada se mogu istresati i šta kada nestane municije?

krcoje2 @
Vidim ja da ni vama nije jasno. Promjena u TOP-u 10 nema!!! Pogledajte i usporedite pa cete vidjeti.
Skrbnicki vise ne prodaje barem za sada.Municije se ima jer svi zele kupiti nesto sta je vrijedno.

nikica@

Tko je rekao da nema stranaca na TK. Pa vi ste cisti primjer jer u zadnjih 20 god. BiH je strana drzava.Dakle,Vi ste stranac.

Drago mi je da stranci ulazu na hrvatsko TK, znaci da nesto i vrijedimo.



Eto ja izašao u petak ekipo vidimo se nekom drugom zgodom odo ja u građevince

Može objašnjenje kolega, ne shvaćam logiku? Kod LKPC ide dokap za nešto više od mjesec dana i cijena vrlo lako može na 2000 kn. Osim toga LKPC radi s dobiti, promet se povećava, velika je šansa za privatizaciju, dolaze strane delegacije itd.

Kod građevinaca suprotno ovome gore, imamo ogroman pad poslova i dobiti, crne perspektive, velik broj neprodanih stanova i posl.prostora, a usprkos tome neki od njih bezrazložno su napucani skoro +30%.

Može jedno pojašnjenje tog vašeg poteza jer nikakvu logiku u tome ne vidim?! [undecid]
[/quote]

Razlog je jasno vidljiv zašto sam izašao iz ove dionice ovog trnutka sam u plusu 20% u par građevinaca

ljep ostanak svima želi


krcoje2 @
Vidim ja da ni vama nije jasno. Promjena u TOP-u 10 nema!!! Pogledajte i usporedite pa cete vidjeti.
Skrbnicki vise ne prodaje barem za sada.Municije se ima jer svi zele kupiti nesto sta je vrijedno.

nikica@

Tko je rekao da nema stranaca na TK. Pa vi ste cisti primjer jer u zadnjih 20 god. BiH je strana drzava.Dakle,Vi ste stranac.

Drago mi je da stranci ulazu na hrvatsko TK, znaci da nesto i vrijedimo.


Kolega skrbnički prodaje to je 100%, promjene će te viditi možda već večeras a sutra sigurno ali ja se pitam do kada kada nestane municije ide raketa prema gore.

PUCANJ U IVU PUKANIĆA JE PUCANJ U DEMOKRATSKU HRVATSKU

ajde šta ste se uzjogunili? ovo je tipičan šećer za kraj. tako gledaju ove glavešine s lovom. Prvo dižu ono što će poslije pasti a ono što će tek rasti drže na lancu. smirite se, ići će ovo gore samo je pitanje vremena.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Kliring [thumbsup]

gohiza @ ma ne kazem da ne prodaje ali tvrditi nesto za sto nismo sigurni je ipak nesto drugo. Dali prodaje ili ne to cemo vidjeti.Uvjek je bilo i biti ce: Netko prodaje a netko kupuje.

Činjenica je da netko dobro iskrcava.

Btw. Di je plavi? Jel na asku?


kada cijelo tržište raste 5+% LKPC pada -4,23% [huh]
ne znam što vam je još više potrebno da shvatite koliko tržište cijeni ovu dionicu [bye]

Vi ste na "tržištu" pa ja i dalje vidim da samo pišete na ovoj temi LKPC..mislim da bi trebali biti oduševljeni svojim portfeljom onda danas i slaviti i gledati sto i kako dalje a ne se baviti LKPC osim ako Vam je u nekakvom interesu?! pa se otvara pitanje je li?!

[tongue]

opet će te podviti rep kad skoci cijena kao i zadnjih dana?!

Za LKPC nema straha, jer sve će to doći na svoje 🙂
A ni kojima nije jasno prvo moraju pogledati što znači DOKAPITALIZACIJA + PRIVATIZACIJA u jednom…. dalje ne moraju razbijati svoje sive stranice.

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!


kada cijelo tržište raste 5+% LKPC pada -4,23% [huh]
ne znam što vam je još više potrebno da shvatite koliko tržište cijeni ovu dionicu [bye]

Tipičn hrvatski jal na djelu, izvlačiš samo ono šta ti odgovara.
O tvojoj opsesiji prema LKPC govori sama činjenica su ti svi zadnji komentari vezani uz ovu dionicu.
Dok je LKPC (od 02.12 do 10.12.) narasla od 1.160 do 1900kn (64%) Crobex je za to vrime narasta 6.4%, ali te onda nije bilo za čut. Nije ni čudno da je nakon onolikog porasta došlo do pada i korekcije, budući da su i svi oscilatori pregrijani. Realno je neko vrime očekivat konsolidaciju na ovim razinama, pa opet rast.

New Report

Close