LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Hoće li ovo imati utjecaja na rast cijene u utorak.

Mesić pozvao Kineze da ulože u Zračnu luku Zagreb i Luku Ploče

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3309725/index.do;jsessionid=7815890E5619363C291AFA3396CD01C9.1

nesumnjivo hoće
(nemam LKPC ali možda uletim)
[/quote]

Uleti obavezno,uljetali su i onda kad je onaj šeik bio kod mesića koji je trebao kupiti cijelu kroejšu ali nam je na kraju rekao ZBOGOM [cry]
[/quote]
Nakon ove Mesičeve ponude kinezima muči me činjenica da Mesić več drugi put u par mj. uvaljuje nekim egzotičnim strancima LKPC.
Pitam se, što to Mesića tako veže uz LKPC, zašto se on pri kraju mandata toliko trudi da nađe nekog investitora ili strateškog partnera za LKPC a rumenige i Bebić, koji jedini mogu donjeti neku kompetentnu odluku,šute?
Ne sviđa mi se to, opet političari kuhaju nešto [angry]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Možda Mesić ima dionice LKPC, ne razumijem uopće što još priječi docap LKPC?

Imam fantomske dionice

što mislite kolege, kada bi mogli očekivati poziv za gs? teoretski bi mogli uputiti poziv pred sami kraj sedmog mjeseca i da gs bude u kolovozu (na kraju kolovoza-30 dana razmak) i da im je sve u roku-valjda neće biti tako kasno [pray]

Mean people suck and nice people swallow!

Ja ga očekujem ovaj, najkasnije slijedeći tjedan.

Imam fantomske dionice

Na osnov cega sjor Zivko ocekujete tada?

Jel je prijašnjih godina bio tad a i iz još nekih informacija.

Imam fantomske dionice


Jel je prijašnjih godina bio tad a i iz još nekih informacija.

E zivko, zivko, optimista kao i jomiii kojeg više nema….

o pa nema više lkpc ispod 1300…

strpljenje je majka svih vrlina! [cool]



Jel je prijašnjih godina bio tad a i iz još nekih informacija.

E zivko, zivko, optimista kao i jomiii kojeg više nema….
[/quote]
Tu sam, a malo promatram i pijem kavicu, i vidim da nam jedino luka raste,ma bice to sve ok,ne se sekirati, pa LETO je ljudi,danas mi je sinu imendan SV.IVAN,malo se igramo i tako,nemoze nista preko noci,ko ceka taj i doceka al se bogaremi i naceka hahahahaha, luku imam,a ostalo vrebam da uletim,al tek u iducoj sedmici MOZDA.

gledam i ne vjerujem, kaj će nova polazna točka bit 1400 kad i mujo i haso skuže da počinje rast!

milina! [thumbsup]

već smo zaboravili osjećaj dok nam raste…
dionica.
a posebice dok druge padaju

Šta je razlog ovog rasta…..!!!!

New Report

Close