LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim, uslijedila je bježanija paničara, vjerojatno istih koji su jutros kupovali ("podebljavali")! Možda će sada ipak oni strpljiviji moći polako ulaziti u LKPC!? Dugoročno! Lijepo sam vam napisao, ta famozna dokapitalizacija traje već godinama i svako malo kreće za mjesec dana! Bit će jednom, strpljenja!

Plavi, nemoj opet ako krene gore napisati da si ipak opet ušao!? Hahaha, koji lapaš! [smiley]

P.S. Nemam dionice LKPC

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Evo šta je po meni, obavijest na oglasnoj ploči je bila, i novinari su sve ispravno prenijeli, ali su dobili upit od Hanfe o ćemu se radi, i tad su skužili da su zajebali.

Zato je i došlo ovo očitovanje da nema ničega, jer da ima, netko bi za to morao odgovarati jer važna materijalna činjenica nije predočena svima na isti način i u isto vrijeme.

Nekolicina forumaša, pa tako i ja samo je prenijela ono što je pisalo u SLobodnoj Dalmaciji i Seebiz-u, neki su pisali da su osobno zvali u LKPC i da su im rekli da ide dokapitalizacija te da je istina da stoji obavijest na oglasnoj ploči o tome.

Mislim da će po konačnom dogovoru o modelu sa državom biti sve službeno objavljeno.
Ovo je samo moje mišljenje, temeljeno time da je malo previše tu osoba uključeno da bi sve to bila jedna velika teorija zavjere.

Ovo nije nagovor niti na kupnju niti na prodaju predmetne dionice, potpisnik ovog posta ima više stotina komada LKPC ( danas sam dio prodao pa ne znam točnu brojku, tek ću na kraju dana vidjeti koliko je prošlo ).

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

sve to treba pozatvarati jer se trguje na bazi insajd infoa……..cijelu ekipu na čelu sa novinarom koji je to objavio i Seebizom također
a ni mnogi forumaši nisu nedužni!!!!!!!!

ovo nije nagovor ni za kupnju ni za prodaju

http://www.kucilooro.webs.com/


sve to treba pozatvarati jer se trguje na bazi insajd infoa……..cijelu ekipu na čelu sa novinarom koji je to objavio i Seebizom također
a ni mnogi forumaši nisu nedužni!!!!!!!!

ovo nije nagovor ni za kupnju ni za prodaju

Vraga insajd info, kad su objavili na internetu o dokapitalizaciji, tko je imao insajd info?

P.S. Mogli smo i dogovorno obaviti transakciju danas, da izbjegnemo proviziju.

[tongue]

lp i zdravi i vesli bili

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

nebi se štel previše miješat u vašu raspravu-niti komentirati nastalu situaciju-ali izgleda da su nekolicini od vas ponovno novinarčići i nekakvi pojedinci -po kozna koji put prodali jeftinu priču-
ne nasijedajte na ovakva navlačenja-kolege


sve to treba pozatvarati jer se trguje na bazi insajd infoa……..cijelu ekipu na čelu sa novinarom koji je to objavio i Seebizom također
a ni mnogi forumaši nisu nedužni!!!!!!!!

ovo nije nagovor ni za kupnju ni za prodaju


Ante Šunjić , autor predmetnog članka, je u 3 god., od kada pratim LKPC uvijek tranparentno izvještavao i ne vjerujem da bi napisao nešto što nije točno ili provjereno, to što se požurio sa iznošenjem informacije o radnoj grupi prije službene objave nije razlog za njegovu diskreditaciju.

Činjenica je da se 30.05. planira otvoriti novi terminal i da ga LKPC treba opremiti prekrcajnom opremom a dokap je trenutno jedno od najlogičnijih i najjeftinijih riješenja.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ja sam zvao centralu u LKPC i nitko mi se nije javio zadnja dva dana. Zvao sam preko 30 puta. Ako netko na forumu prenese vijest iz novina, neznam po čemu bi se njega trebalo moderirati ili prozivati. Ako netko kupuje ili prodaje dionicu ponukan postovima na forumu, onda si je nažalost sam kriv. Dionica lkpc neće rasti ako to kaže kolega Plavi, niti padati ako kaže kolega Fedya. Odluku o kupnji i prodaji treba odlučiti sam, dok se to mnogi ne nauče, žao mi je. Za one sa manje iskustva uvijek je najbolja pozicija pol keš pola dionica, i pomalo. Prodaj kad svi kupuju, i kontra, ali zato treba imati stomak, a za dobar želudac potrebni su vrijeme i ……. sad me možete zakolčit.. [kiss]

Uhljebe na ulicu!!!!!

ima li tko K/P i transakcije

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Ja sam zvao i dobio jednu gospođu iz LKPC sa kojom sa razgovarao dobrih 10 minuta i sada sam na bidu.

Ovo nije nagovor niti na kupnju niti na prodaju.

Zovite i tražite gospođu Tonku.

lp više puta.

ZAGREB – U Hrvatskoj je tijekom 2009. godine u morskim lukama, lukama unutarnjih voda i na ostalim mjestima prekrcano 11,4 milijuna tona tereta, što je 24,7 posto manje u odnosu na 2008. godinu, objavio je Državni zavod za statistiku. U morskim lukama u kojima se prekrcava najviše tereta, lani je prekrcaj smanjen za 23,9 posto, na 10,3 milijuna tona. U lukama unutarnjih voda (pristaništima) prekrcana je 861 tisuća tona tereta, što je 37,1 posto manje nego 2008. godine. Na ostalim mjestima je uz pad od 2,6 posto, prekrcano 296 tisuća tona.
Tijekom prošle godine ukupno je izmanipulirano 20,9 milijuna tona tereta, što je pad od 25,8 posto u odnosu na prethodnu godinu. U morskim lukama izmanipulirano je 19 milijuna tona ili 25,5 posto manje, a u lukama unutarnjih voda 1,37 milijuna tona, odnosno 35,1 posto manje. Na ostalim mjestima izmanipulirano je 502 tisuće tona odnosno 3,1 posto manje u odnosu na 2008. godinu. (Hina)

NIJE DOBRO !!!!

Ja Vam nikad neću reći naprijed....ja ću Vam uvijek reći ZA MNOM.


Ja sam zvao i dobio jednu gospođu iz LKPC sa kojom sa razgovarao dobrih 10 minuta i sada sam na bidu.

Ovo nije nagovor niti na kupnju niti na prodaju.

Zovite i tražite gospođu Tonku.

lp više puta.

ovo su osnove bashinga i antibashinga jedan na jedan. pravilo kaže daj ljudima poluinformaciju, lošu ili dobru kako želiš, i reci neka nazovu kompaniju i sami pitaju. čak i daj neko ime. 99,9% nikada neće nazvati. pa kolega, u 2010. smo, mislim da svi znaju što je bashing

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



Ja sam zvao i dobio jednu gospođu iz LKPC sa kojom sa razgovarao dobrih 10 minuta i sada sam na bidu.

Ovo nije nagovor niti na kupnju niti na prodaju.

Zovite i tražite gospođu Tonku.

lp više puta.

ovo su osnove bashinga i antibashinga jedan na jedan. pravilo kaže daj ljudima poluinformaciju, lošu ili dobru kako želiš, i reci neka nazovu kompaniju i sami pitaju. čak i daj neko ime. 99,9% nikada neće nazvati. pa kolega, u 2010. smo, mislim da svi znaju što je bashing
[/quote]

Pa daj onda ti nazovi tamo pa antibašingiraj…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Evo sad kad odblokiraju seebiz mogla bi opet vjest o dokapitalizaciji………………
Plavi znaš li ti šta …..
Imali šta nova

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA



sve to treba pozatvarati jer se trguje na bazi insajd infoa……..cijelu ekipu na čelu sa novinarom koji je to objavio i Seebizom također
a ni mnogi forumaši nisu nedužni!!!!!!!!

ovo nije nagovor ni za kupnju ni za prodaju


Ante Šunjić , autor predmetnog članka, je u 3 god., od kada pratim LKPC uvijek tranparentno izvještavao i ne vjerujem da bi napisao nešto što nije točno ili provjereno, to što se požurio sa iznošenjem informacije o radnoj grupi prije službene objave nije razlog za njegovu diskreditaciju.

Činjenica je da se 30.05. planira otvoriti novi terminal i da ga LKPC treba opremiti prekrcajnom opremom a dokap je trenutno jedno od najlogičnijih i najjeftinijih riješenja.
[/quote]

Država nema lovu za to! [bye]

Mene je ovo tako šokiralo da sam još uvijek zbunjen, pokušavam naći logiku u svemu tome ali ne ide. Čekam taj *ebeni dokap i taman dođe kad ono ipak nije samo smo se malo šalili. Ljuti me to jako, a pogotovo sam ljut na novinare. Jedino što mi sada preostaje, je da se držim činjenica i sukladno postupam.

Mean people suck and nice people swallow!

New Report

Close