LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ugovorena su dva nova posla sa talijanima,i direktor očekuje ove godine promet veći za 40% nego prošle godine..pričao sam sa šefom iz luke,čak se krajem ove godine očekuje otvaranje terminala za kontejnere,kažu da bi dobar dio posla sa kontejnerima mogli preuzet malti..rekao bi kolega-bumo videli,mogao bi se sutra još malo podebljat..

Piše li to igdje…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

ne znam piše li igdje,nisam provjeravao,pa nije ni pisalo kad su prošle godine dobili 2 posla sa talijanima,to je dobro da talijani izvlače promet dok je bosna u deficitu..ako je stvarno istina da će proraditi kontejnerski terminal krajem godine,to bi moglo dignuti promet za dobar postotak..direktor očekuje ove godine nevjerovatnih 5 milijuna tona,ja mu ne vjerujem,moja procjena je 3.8 za ovu godinu,a za prošlu je bila 2.8 mil tona,baš me zanima jesam li pogodio..ali valjda on zna bolje od mene..uglavnom-dugoročno gledano lkpc ima dobru perspektivu..ponavljam-dugoročno..

ne vidim da se išta spektakularno dogodilo s lukom i u luci ,unatrag petnaest godina, a to je dug rok.


Postoi razlog zbog kojeg sam naveo 22.01.2010 jer će svi imaocima lkpc biti drago a možda će im biti drago ovi vaši datumi navedeni ali za nešto ko zna.Mislio sam da nema opravdanog razloga za neku rasprodaju i opravdan pad cijene.pozdravčić. altti

Evo što je kolega pisao 15.12.2009. pa ga sad molim neka svima objasni što se danas dogodilo u LKPC.

Tko umre u jesen za njega nema zime



Postoi razlog zbog kojeg sam naveo 22.01.2010 jer će svi imaocima lkpc biti drago a možda će im biti drago ovi vaši datumi navedeni ali za nešto ko zna.Mislio sam da nema opravdanog razloga za neku rasprodaju i opravdan pad cijene.pozdravčić. altti

Evo što je kolega pisao 15.12.2009. pa ga sad molim neka svima objasni što se danas dogodilo u LKPC.
[/quote]
Meni zaista je drago što ju imam, kako na gore navedeni datum tako i na bilo koji drugi [thumbsup]. Štoviše, evo danas je 23.01.2009.g., a ja sam recimo presretan što ju imam [lol] Iskreno ne kužim, možda je to stvarno do numerologije.

Mean people suck and nice people swallow!




Postoi razlog zbog kojeg sam naveo 22.01.2010 jer će svi imaocima lkpc biti drago a možda će im biti drago ovi vaši datumi navedeni ali za nešto ko zna.Mislio sam da nema opravdanog razloga za neku rasprodaju i opravdan pad cijene.pozdravčić. altti

Evo što je kolega pisao 15.12.2009. pa ga sad molim neka svima objasni što se danas dogodilo u LKPC.
[/quote]
Meni zaista je drago što ju imam, kako na gore navedeni datum tako i na bilo koji drugi [thumbsup]. Štoviše, evo danas je 23.01.2009.g., a ja sam recimo presretan što ju imam [lol] Iskreno ne kužim, možda je to stvarno do numerologije.
[/quote]

Znači kolega, vama je danas 23.01.2009.? E pa onda samo čuvajte svoje dionice jer do 23.01.2010. slijedi rast i samo rast. To vam garantiram.

Tko umre u jesen za njega nema zime

LOl! Nisam se još uvijek privikao da je 2010. Zato sam greskom napisao 2009. Nemojte zamjeriti:)

Mean people suck and nice people swallow!


LOl! Nisam se još uvijek privikao da je 2010. Zato sam greskom napisao 2009. Nemojte zamjeriti:)

ma sta bi zamjerili
ja jos uvije mislim da je nemacka marka nacionalna valuta
pofuk

možda je mislio na 22.01.2011.ako ste vi pobrkali godine,možda je i kolega.meni je drago što je imam,a bit će mi još draže,jer ću je imati još više idući tjedan,i povoljnije..vrlo vjerovatno…

i ja bi je imao idući tjedan po 1550,00, ali po 1650,00 ne!

Tko umre u jesen za njega nema zime

[bye] [bye] [bye]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Dajte pustite temu na 16. stranicu, vidite da se skuplja u miru i tišini.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ili neko izlazi u miru i tišini

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)

ili netko stoji u miru i tišini [huh]

23% od ath..povoljno..još malo…tek će iduća godina biti godina lkpc,tako da ima razloga zašto se skuplja u tišini..nema potrebe za dizanjem,ali ni za spuštanjem cijene,konsenzus je usvojen,i to je o.k.mada nema baš nešto prodavača,ja bi volio da ih je malo više–

New Report

Close