LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sad brzo nazad unutra, pa di ti je pamet, pavlovića i batura je nemoguće dobiti, konstantno su u zg

Eto, da da ne kažeš da te nisam poslušao
Transakcije
CIJENA KOLIČINA VRIJEME
4.249,00 4 10:51:58
4.225,99 5 10:51:58
4.249,00 2 10:50:43
4.248,99 10 10:50:43
4.234,00 2 10:50:43
4.227,00 6 10:50:43
4.226,00 3 10:50:43

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

odlično izgleda situacija na LKPC , međutim polako sa euforijom – mali dioničari bi mogli biti itekako izigrani i zato ljudi oprez..
produženje koncesije na vidiku


odlično izgleda situacija na LKPC , međutim polako sa euforijom – mali dioničari bi mogli biti itekako izigrani i zato ljudi oprez..
produženje koncesije na vidiku

Jel ti možeš sebe razumijeti kada nešto napišeš.

Ja pojma nemam šta si htio reći a vjerovatno ni ti.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


odlično izgleda situacija na LKPC , međutim polako sa euforijom – mali dioničari bi mogli biti itekako izigrani i zato ljudi oprez..
produženje koncesije na vidiku

o kupili ste kolega! [thumbsup]

Eto..da nije bilo kolege Barbose ne bi bilo danas ni ovog prometa ni porasta cijene!!!

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


kairos10: ” odlično izgleda situacija na LKPC , međutim polako sa euforijom – mali dioničari bi mogli biti itekako izigrani i zato ljudi oprez.. produženje koncesije na vidiku ” Jel ti možeš sebe razumijeti kada nešto napišeš. Ja pojma nemam šta si htio reći a vjerovatno ni ti.

E moj Sampras ,
evo što sam htio reći : situacija je odlična ” zašto ?” za kapitalizirat dobit budući da sam kao što se možeš i sam sjetiti komentirao da je ulaz na razinama od 27xx bio odličan

produženje koncesije – skoro nikad nije bilo upitno – međutim najavljivati dokap. i korist iz iste za male dioničare nije baš u redu budući da je situacija vezana za to pitanje itekako diskutabilna i podložna raznim riješenjima koja , u krajnju ruku , neće biti donesena radi nas dvojice ili trojice…. ili više malih dioničara

btw, nisi ispoštivao okladu


sampras: ” kairos10: ” odlično izgleda situacija na LKPC , međutim polako sa euforijom – mali dioničari bi mogli biti itekako izigrani i zato ljudi oprez.. produženje koncesije na vidiku ” Jel ti možeš sebe razumijeti kada nešto napišeš. Ja pojma nemam šta si htio reći a vjerovatno ni ti. ” E moj Sampras , evo što sam htio reći : situacija je odlična ” zašto ?” za kapitalizirat dobit budući da sam kao što se možeš i sam sjetiti komentirao da je ulaz na razinama od 27xx bio odličan produženje koncesije – skoro nikad nije bilo upitno – međutim najavljivati dokap. i korist iz iste za male dioničare nije baš u redu budući da je situacija vezana za to pitanje itekako diskutabilna i podložna raznim riješenjima koja , u krajnju ruku , neće biti donesena radi nas dvojice ili trojice…. ili više malih dioničara btw, nisi ispoštivao okladu

znači ti izlaziš odmah poslje koncesije

&

sampras:

kairos10: ” odlično izgleda situacija na LKPC , međutim polako sa euforijom – mali dioničari bi mogli biti itekako izigrani i zato ljudi oprez.. produženje koncesije na vidiku ” Jel ti možeš sebe razumijeti kada nešto napišeš. Ja pojma nemam šta si htio reći a vjerovatno ni ti.

E moj Sampras ,
evo što sam htio reći : situacija je odlična ” zašto ?” za kapitalizirat dobit budući da sam kao što se možeš i sam sjetiti komentirao da je ulaz na razinama od 27xx bio odličan

produženje koncesije – skoro nikad nije bilo upitno – međutim najavljivati dokap. i korist iz iste za male dioničare nije baš u redu budući da je situacija vezana za to pitanje itekako diskutabilna i podložna raznim riješenjima koja , u krajnju ruku , neće biti donesena radi nas dvojice ili trojice…. ili više malih dioničara

btw, nisi ispoštivao okladu


Ti se rekao dobro se sjećam da je ulaz od 2700 kuna dobar a sve preko toga onaj ko plaća po tebi je budala.

Male dioničare nitko neće zaobići kada bude dokap budući da nitko od vodećih ljudi nije prodao dionice pa neće raditi protiv sebe.

A što se tiče cijene od 4000 i više kuna rekao si da bi ta cijena mogla biti negdje 2011 godine.

Ti jesi meni na ignore listi ali ja svejedno tvoje budalaštine pročitam i dobro se nasmijem pa ne moram čitati viceve.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Crobex je danas fino odradio porast, a onda se opet lijepo vratio na početak (trenutni + 0,12 %)

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

4.100,00 32 14:25:57

zavidim!


4.100,00 32 14:25:57

zavidim!


Nisi jedini!
Ja ko jelen čistio 32kom do 4250[angry]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


4.100,00 32 14:25:57 zavidim!

i ja isto, ko brži njegovo devojče[tongue][tongue]

&

evo zavrsili smo u plusu na 4178,90 !

idemo dalje :)[smiley]


evo zavrsili smo u plusu na 4178,90 !

idemo dalje :)[smiley]


Ma fala Bogu da idemo dalje osnovni problem što dionica još brže ne raste je ponuda koja je skoro nikakva do 4500 kuna bi se moglo doći sa par stotina tisuća kuna a to nije cilj velikim igračima oni strpljivo skupljaju i svaki dan po malo dižu letvicu prema gore, jeste vidili danas kada se onaj sa 32 komada pojavio na 4100 trajao je kao rosa u podne, ovima koji skupljaju treba više takvih naloga pa će dionica brže rasti.

Ovo je samo zagrijavanje pred ono što slijedi usput da napomenem da Luka radi sada 24 sata i opet joj uvijek ima brodova na sidru koji čekaju na istovar a onda možeti misliti kakvi će biti rezultati takvoga rada.

Lijep pozdrav svim dioničarima Luke Ploče a provokatorima kojih je kako vidim svaki dan manje želim još veće gubitke i šteta što nisu još ranije izašli iz ovoga bisera Jadrana, ne u smislu ljepote već profitabilnosti.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

molim vas da mi netko odgovori kad je zadnji put bila dokapitalizacija i kad se očekuje da bi mogla biti iduća?

New Report

Close