LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ZASJEDAO NADZORNI ODBOR LUKE PLOČE

Na sjednici Nadzornog odbora Luka Ploče d.d., održanoj u Zagrebu, po prvi je put u novijoj povijesti izabrana tročlana Uprava Društva. Za predsjednika je imenovan kap. Ivan Pavlović, a članovi Uprave su Željka Dodig i Tomo Krilić.

Pavlović je direktor Luka Ploče d.d., Dodig je direktorica lučkoga financijskog sektora, a Krilić obnaša dužnost komercijalnog direktora. Nadzorni odbor, u sastavu Darko Drozdek, akademik Davorin Rudolf, Krešimir Gjenero, Tonka Lovrinov i Biserka Šoštarić, dali su punu podršku čelnim ljudima pločanske luke protiv kojih je Državno odvjetništvo podignulo optužnicu.

Zamjenik predsjednika NO, akademik Rudolf, o tome će se slučaju pisanim putem u ponedjeljak obratiti medijima.

Nisam bio na forumu od kako sam sudjelovao u dokapitalizaciji.Kako vidim nisam jedini sa gubicima u ovoj dionici. Prvotni plan da povratim izgubljeno od prije nekoliko godina se na žalost još više izjalovio, a gubici multiplicirali. Međutim, kad sam do sada čekao, čekat ću još da prođe i ova kriza.

pozdrav!
mene već znate od prije a ako vas nešto zanima spreman sam dati info na pm

Predmet: Obavijest o održanoj sjednici Nadzornog odbora
Poštovani,
Slobodni smo Vas izvjestiti da je dana 24.veljače 2012. godine održana sjednica Nadzornog odbora Luka Ploče d.d. sa početkom u 13:00 h na kojoj je Nadzorni odbor primio na znanje i raspravljao o nerevidiranim godišnjim financijskim izvještajima i Izvještaju poslovodstva za 2011. godinu za maticu i Grupu Luka Ploče.
Na istoj sjednici Nadzorni odbor je razriješio dužnosti Upravu – Direktora Društva gospodina Ivana Pavlovića, a imenovao Upravu Društva od tri člana na novo petogodišnje razdoblje u sastavu:
– gospodin Ivan Pavlović predsjednik Uprave OIB:23958392862,
– gđa Željka Dodig član Uprave za financijske poslove OIB:19986467318,
– gospodin Tomo Krilić član Uprave za prodaju i marketing OIB:55775047972.
Predsjedniku i članovima Uprave mandat počinje teći od dana donošenja ove Odluke.
S poštovanjem,

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/cpNQdbTb1KxoQakP4XWzcg==.pdf

p.s. Nema razlike,samo šta je sada troclana Uprava.

kakava su predviđanja za budućnost, još mi ova dionica nije pobjegla, a nekad je bila visoko, razmišljam o kupnji, molim pomoć starijih i iskusnijih.što mislite?
koliko vrijedi to poslije dokapa?

http://www.kucilooro.com/forum/11-kutak-za-retardirane-investitore

@indian
Sve je to relativno.
Budući da je skup informacija na kojima se temelje očekivanja uvijek najnoviji, nikada ne postoji razlog da promijenimo očekivanja. Ako mislite da ćete promijeniti očekivanja, vi ste ih već promijenili i prema tome nećete ih promijeniti u budućnosti.

Današnja cijena dionice ovisi o današnjem očekivanju kolika će cijena biti do vječnosti. Jer sadašnji P/E je 7,xx, e sad jeli to samo 7 ili je previše, zavisi od budućem očekivanju poslovanja luke Ploče, trenutno nitko to nezna, jer da netko zna da će za godinu dana biti cijena 2000, već bi dana bila 2000….tako da vam predlažem rađe da to sami odlučite.

Ovo malo filozofije posvećujem svime koji su preko godinu dana u glibu skupa sa mnom….

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

luka ploče je napuhani balon.izgradili su kontejnerski terminal a on prazan a druge stvari da ne spominjem

Mogao bi se koridor Vc pretvoriti u KORIDOR WC [lol] [lol] ….ali kako stvari stoje novci su spremni a BiH su dobili Vladu pa ce eto,samo što nije. [lol]

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/gradnja-jadransko-jonske-autoceste-rjesenje-je-za-bih-i-rh.html

glupko kako doc do tebe da saznam vise o luci

pošto živim tu dosta toga znam,upravo prodaju plovnu dizalicu i baš me zanima ishod prodaje.priča se na veliko da je serviraju muciću(bivsa luka gradnja) a znam da je splitski brodospas bio zainteresiran za kupnju iste…
2/3 prometa luke je bio ćumur ili ugljen kako već.toga više nema i tko zna hoće li biti.inače zbog ne adekvatnog skladištenja rasutih tereta mislim da u budućnosti država neće dozvoliti skladištiti na otvorenom rasute trete koji zagađuju okolinu kao što je bio primjer do sada.Potrebno je izgraditi terminal rasutih tereta a to je tko zna kad i gdje više naći investitore za išta jer je globalno tržište u krizi.problem je i gaz,jer u luku ne mogu uplovljavati veći brodovi a nemaju ni dizalice koji mogu servisirati te brodove.sve skupa uopće mi nije jasno tko može u ovo išta investirati jer je ovo rupa bez dna a povrat investicija možda za 500 godina.koje su tu bile igre i čiji interesi sam dragi Bog zna

kolega glupko,

možete li nam odgovoriti što Vas je baš SADA potaknulo da nas prosvjetlite i s nama podjelite svoju zabrinutost glede Luke Ploče?

Mislim da je lijepo od Vas da ste evo već objavili svoje prve četiri poruke u zadnja dva dana.
Ma razumijem, vidite da se sve ruši pa imate građansku dužnost i nas neuke izvjestiti o tim tektonskim poremećajima.
Jel?

inače ne pišem često ovdje ali evo sam jučer načuo na radiju da premijer kaže da njemu nije jasna situacija s pločama
ako on ne zna onda je to siguran signal za buy
just my 2 cents

nemam dionice

Postanite Eu-robovi



@indian

Sve je to relativno.
Budući da je skup informacija na kojima se temelje očekivanja uvijek najnoviji, nikada ne postoji razlog da promijenimo očekivanja. Ako mislite da ćete promijeniti očekivanja, vi ste ih već promijenili i prema tome nećete ih promijeniti u budućnosti.

Današnja cijena dionice ovisi o današnjem očekivanju kolika će cijena biti do vječnosti. Jer sadašnji P/E je 7,xx, e sad jeli to samo 7 ili je previše, zavisi od budućem očekivanju poslovanja luke Ploče, trenutno nitko to nezna, jer da netko zna da će za godinu dana biti cijena 2000, već bi dana bila 2000….tako da vam predlažem rađe da to sami odlučite.

Ovo malo filozofije posvećujem svime koji su preko godinu dana u glibu skupa sa mnom….

PE 7 je značajna stvar, hvala

http://www.kucilooro.com/forum/11-kutak-za-retardirane-investitore


inače ne pišem često ovdje ali evo sam jučer načuo na radiju da premijer kaže da njemu nije jasna situacija s pločama
ako on ne zna onda je to siguran signal za buy
just my 2 cents

nemam dionice

"Rafinerija u Brodu je ozbiljan ekološki problem za Hrvatsku koji treba biti riješen. Isto tako, trebamo zajednički rješavati luku Ploče koja je većinski u vlasništvu Hrvatske, ali nema smisla bez BiH", kazao je Milanović.

Sagovornici su bili saglasni da je neophodno, neposredno nakon prve zvanične posjete premijera Milanovića Bosni i Hercegovini, pristupiti rješavanju brojnih otvorenih pitanja, prije svega pitanja granice, graničnih prijelaza, prolaza kroz Neum, korištenja luke Ploče, imovinskih prava, kao i drugih pitanja čije je rješavanje u obostranom interesu.




@indian

Sve je to relativno.
Budući da je skup informacija na kojima se temelje očekivanja uvijek najnoviji, nikada ne postoji razlog da promijenimo očekivanja. Ako mislite da ćete promijeniti očekivanja, vi ste ih već promijenili i prema tome nećete ih promijeniti u budućnosti.

Današnja cijena dionice ovisi o današnjem očekivanju kolika će cijena biti do vječnosti. Jer sadašnji P/E je 7,xx, e sad jeli to samo 7 ili je previše, zavisi od budućem očekivanju poslovanja luke Ploče, trenutno nitko to nezna, jer da netko zna da će za godinu dana biti cijena 2000, već bi dana bila 2000….tako da vam predlažem rađe da to sami odlučite.

Ovo malo filozofije posvećujem svime koji su preko godinu dana u glibu skupa sa mnom….

PE 7 je značajna stvar, hvala
[/quote]

BVPS 957,20

Kapital i rezerve 404,86 MIL. kn

New Report

Close