LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://zse.hr/default.aspx?id=34053

ekipa to je to…kapetan se trpa…idemo UPUPUP

A je se natrpao s 5 komada…

Ali dobro, covjek ih ima sad 106. Nije ni to strasno puno, no ipak je to 106 razloga da se dokapitalizacija organizira na nacin da cijena dionice ide gore.

IVAN PAVLOVIĆ, DIREKTOR DRUŠTVA iz PLOČA prijavljuje stjecanje 5 komada dionica Društva temeljem NASLJEĐIVANJEM koje čine 0,0022 % temeljnog kapitala i daju 0,0022% glasova na Glavnoj skupštini.

Nakon navedenog stjecanja posjeduje 106 komada dionica Društva koje čine 0,0476% temeljnog kapitala i daju % glasova na Glavnoj skupštini.

Ajde sad budi pametan ! ?
Govorimo o firmi koja trenutno ima najbolje financiske pokazatelje,firma koja ide u dokap,pa poslije toga u privatizaciju.Kad tamo vidi direktora najuspijesnje hrvatske luke!? IMA SAMO 106 kom!?
Tko tu koga ,ili on nas ili covjek nema para il je previse posten ili ceka proviziju poslije privatizacije.JEDNO OD TOGA MORA BITI.

Od svih lopova u HDZ-u jedino On posten! hm,hm,

@ PETINA …

pa on ima manje od polovice nas ovdje [cool] [tongue]

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

I to zaradio nasljeđem.Sta je umrla baba MANDE pa ostavila u oporuci 5 komLKPC . [lol] [lol]


IVAN PAVLOVIĆ, DIREKTOR DRUŠTVA iz PLOČA prijavljuje stjecanje 5 komada dionica Društva temeljem NASLJEĐIVANJEM koje čine 0,0022 % temeljnog kapitala i daju 0,0022% glasova na Glavnoj skupštini.

Nakon navedenog stjecanja posjeduje 106 komada dionica Društva koje čine 0,0476% temeljnog kapitala i daju % glasova na Glavnoj skupštini.

Ajde sad budi pametan ! ?
Govorimo o firmi koja trenutno ima najbolje financiske pokazatelje,firma koja ide u dokap,pa poslije toga u privatizaciju.Kad tamo vidi direktora najuspijesnje hrvatske luke!? IMA SAMO 106 kom!?
Tko tu koga ,ili on nas ili covjek nema para il je previse posten ili ceka proviziju poslije privatizacije.JEDNO OD TOGA MORA BITI.

Od svih lopova u HDZ-u jedino On posten! hm,hm,

Vjerojatno drzi vecinu dionica na skrbnickom.


@ PETINA …

pa on ima manje od polovice nas ovdje [cool] [tongue]


a koliko ima njegova obitelj ?

Evo jedan prijedlog svim dionicarima.
Da pomognemo dragom Kapetanu i da poklonimo PRAVO SUDJELOVANJA U DOKAPITALIZACIJI.
Da to bude poklon od Udruge malih dionicara.

Pa zamislite kako se osijeca kada je npr.skupstina HDZ-a.Sve tamo neki Tajkuni a On siromasak na nekom predzadnjem mjestu u knjizi dionicara LKPC.

Kol. molim za odgovor …dali mi mali dioničari (ja sam od cca2006 imamo pravo na povlaštene dionice)jer po mom vjerovatno bi dobio neku poštu i ponudu za paket dionica. [undecid]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Moj izračun za dionice lkpc.Izgleda da će dokapitalizacija ići po 1000 kuna.Nakon toga će
pasti negdje na 1200 kuna.Znači onaj tko je kupovao iznad 1400 je u minusu a ovi
što dobro računaju postotke su je izgleda kupovali i po 2000.Neka sada uzmu kalkulatore
i izračunaju koliko su postotaka u minusu.Samo mi nisu jasni ovi šta sada kupuju po 1500,
a nemaju pravo na dokapitalizaciju,ovo su oni šta su ih navukle ove računovođe.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh


Moj izračun za dionice lkpc.Izgleda da će dokapitalizacija ići po 1000 kuna.Nakon toga će
pasti negdje na 1200 kuna.Znači onaj tko je kupovao iznad 1400 je u minusu a ovi
što dobro računaju postotke su je izgleda kupovali i po 2000.Neka sada uzmu kalkulatore
i izračunaju koliko su postotaka u minusu.Samo mi nisu jasni ovi šta sada kupuju po 1500,
a nemaju pravo na dokapitalizaciju,ovo su oni šta su ih navukle ove računovođe.

Ima još jedna gora stvar a to je da dvojica iz top10 prodaju.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.


Moj izračun za dionice lkpc.Izgleda da će dokapitalizacija ići po 1000 kuna.Nakon toga će
pasti negdje na 1200 kuna.Znači onaj tko je kupovao iznad 1400 je u minusu a ovi
što dobro računaju postotke su je izgleda kupovali i po 2000.Neka sada uzmu kalkulatore
i izračunaju koliko su postotaka u minusu.Samo mi nisu jasni ovi šta sada kupuju po 1500,
a nemaju pravo na dokapitalizaciju,ovo su oni šta su ih navukle ove računovođe.

Kolega,vame izgleda matematika nije jača strana!
L.P.


Moj izračun za dionice lkpc.Izgleda da će dokapitalizacija ići po 1000 kuna.Nakon toga će
pasti negdje na 1200 kuna.Znači onaj tko je kupovao iznad 1400 je u minusu a ovi
što dobro računaju postotke su je izgleda kupovali i po 2000.Neka sada uzmu kalkulatore
i izračunaju koliko su postotaka u minusu.Samo mi nisu jasni ovi šta sada kupuju po 1500,
a nemaju pravo na dokapitalizaciju,ovo su oni šta su ih navukle ove računovođe.

Kolega po kojem to izračunu, podjelite ga s nama, napišite korake računice, lako je reći, dokažite
koliko ste dobar analitičar

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

New Report

Close