LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi ova je dionica fantastična za utuć lovu jer je odi puno neznalica……zato ne prosipajte žuć naokolo…Ja sam tipova da će dokap biti po 800 tako da sam svoje sve rasproda prije ali nažalost na 1100 i zaminija ih s ovim iz prvog i drugog kruga po 850…Kad se ispuca ova municija na sitnu zaradu ovo ide lipo i konstantno gori…



895 kuna.
Pavlovic i Rba doveli do propasti neke od postojecih dionicara.
Ne znam da li samo znaju kolikima su se zamjerili.
Nije napravljeno neprofesionalno,vec s zlom namjerom.
Ovdje može biti još svašta.

Koma.

Ivan Pavlović je jedini odgovaran za ovak pristup.
Model koji je preložila RBA nije trebao biti prihvaćen da se vodila briga o malim/postojećim dioničarima tvrtke.
Međutim kako smo i znali pogodovalo se fondovima ne samo u cijeni već i kroz izbacivanje bilo kakvog stranog igrača da sudjeluje jer su se samo odabrani krcali u drugom krugu po nahođenju Ivana Pavlovića što je ozakonio u prospektu.
Budući da je preostalo još 130 000 dionica za dokapitalozaciju, moguće je da će iste biti prodane strateškom partneru (postoje već špekulacije mojih prijatelja na ovom forumu kad bi se to trebalo i dogoditi, pozdrav istima, izdržimo ovo do kraja! [thumbsup] )

[/quote]

Nemaš se čemu čuditi, Ivan Pavlović je nas male dioničare jednom prilikom javno nazvao prljavim malim špekulantima. Skoro u svakom postu na ovoj temi pisao sam da Pavlović muti vodu i da ne ulazim dok je on za kormilom.
Ali sam danas ipak kupovao ko lud a sutra ću još zaokružiti cifru da se lakše kotrlja. Nego jel upadam ovom mojom današnjom kupnjom u dokap ili sam opet zakasnio [rolleyes] [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

golubv frende,

napokon se i ti vratio u lkpc, rado bih se mjenjao s tobom da sam i ja dokapitalizirao po 980-990 [wink],
još da si ubo u drugom krugu, odigrao bi maestralno, u skladu s kapetanovim očekivanjima [lol]

Mala ispravka...900 je moja cijena dokapa. Cijena je pala na moj target za ulaz i ušao sam na srednje velika vrata. Sutra još 100 komada i zatvaram dućan. Smatram da će je fondovi napucati prije slijedećeg dokapa da Pavlović može odrediti višu cijenu jer treba tu puno love uložiti. Također smatram da će slijedeći dokap više pogodovati postoječim dioničarima jer Pavlović se boji da mu ne uleti netko sa strane.

ps: hvala na dobrodošlici 🙂

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

U slijedećem dokapu ja sudjelujem u drugom krugu, tebi prepuštam štafetu za prvi [tongue]

p.s. nema šanse da Pavlović više ikada dopusti da mu fizičke osobe sudjeluju u dokapitalizaciji, već se o tome ogradio u prospektu.

Vidjet ćemo što će biti s Pavlovićem do tada,nije više država vlasnik 60% a on sveta krava,nikad više neće jedna ruka vrijediti 60% glasova u LKPC.
Nadam se da će upravo on biti prvi čovjek novo osnovane buduće brodarske kompanije (zajedno sa jdgt), ipak je on kapetan [smiley]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Evo jedan stari post, od 09.12.2010.:
(Vaš link)



Evo moj zaključak:

1) budući da se unaprijed ne zna tko će od postojećih dioničara sudjelovati u prvom krugu, a mora se dati jednaka šansa i isti uvjeti svima (pa i državi), u prvom krugu svaki dioničar za dvije koje ima može kupiti cca tri nove dionice (i ne više od toga)

2) prvi krug završi i onda se gleda je li šta ostalo za drugi krug (vjerojatno jest) i u drugom krugu po istoj cijeni mogu sudjelovati svi, a ne samo postojeći dioničari i ako je veći interes nego što ima dionica, onda se primjenjuje odluka o alokaciji dionica.

imam pitanje:
nije li glupo sada kupovati dvije po 1.600 (ili 2.000 ili 3.000) kn da bi dobio tri po npr. 400 kn kada će netko drugi u drugom krugu moći kupiti tri po 400 kn a da ne plaća članarinu od 1.600 (ili više) kn?

molim nekog koji kuži da mi objasni. [undecid]

Potpuno si krivo zaključio, što je neku ruku dobro za tebe, ne moraš mozgati da li ćeš i po koliko kupiti.
Problem imaju postojeći dioničari, da li i po koliko dokupiti.
Kao i svi drugi koji ne znaju da li i po kojoj prihvatljivoj cijeni.

Po tebi se ne isplati sada postati dioničarm jer pa što.. ionako ćeš to moći kupiti po istim uvjetima kao i svi ostali građani i pravne osobe u Hrvatskoj.
AJME…

[lol]

lp
[/quote]

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

dobar si, imaš duha [smiley]

ako mali zeleni ne odu u tri pičke mačke :p dno na lkpc smo imali a budućnost može biti samo svjetlija

a glavonje neka se tuku za glasačke fotelje, briga me/nas:

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/138326/Povecati-izdvajanje-za-drugi-stup-i-smanjiti-naknade.html
‘Dalekovod i luka Ploče su projekti u kojima fondovi testiraju model aktivnog sudjelovanja i upravljanja dioničkim društvima’, naglasio je Novoselec, najavljujući i spremnost sudjelovanja u velikim infrastrukturnim projektima i privatizaciji.

ps
sumnjam da ćemo išta dobiti od narednog dokapa ali ako me netko ugodno iznenadi, dobrodošao je.

+30 kom. (paket br.1)

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Što spavate svi jutros?

Sanjao sam sinoć onu lopinu predsjednika, pa sam se probudio mokar, ali vjerujte kako se nikad ne predajem, nikad, tako ćemo i ovdje od jeseni započeti drugu priču.
Minuciozno ćemo skupljati člana po člana Udruge dok to ne dobije specifičnu težinu.
Mi mali nakrcali smo se, nemožemo i nećemo prodati, e pa onda ćemo se organizirati pa ćemo drugačije razgovarati.
Ne gajim iluzije da će ići brzo i lako, ali na kraju ćemo to postaviti kako treba.
Tijekom kolovoza ćemo razmišljati o inicijativi i koracima koje treba po redu poduzimati.
Srdačan pozdrav svima i biti ćemo u kontaktu.


Što spavate svi jutros?

Kaj ćemo kad dionica izgleda kao da ima MM [tongue]


Sanjao sam sinoć onu lopinu predsjednika, pa sam se probudio mokar, ali vjerujte kako se nikad ne predajem, nikad, tako ćemo i ovdje od jeseni započeti drugu priču.
Minuciozno ćemo skupljati člana po člana Udruge dok to ne dobije specifičnu težinu.
Mi mali nakrcali smo se, nemožemo i nećemo prodati, e pa onda ćemo se organizirati pa ćemo drugačije razgovarati.
Ne gajim iluzije da će ići brzo i lako, ali na kraju ćemo to postaviti kako treba.
Tijekom kolovoza ćemo razmišljati o inicijativi i koracima koje treba po redu poduzimati.
Srdačan pozdrav svima i biti ćemo u kontaktu.

ja samo ne vidim razlog zašto ne početi odmah???
te priče o ljetnim stankama mi nisu jasne. pa meni je ljeto radno zauzetije nego većini vas a opet ću naći vremena ako treba.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

E pa nećemo mi sad sami sebi nabijati cijenu. Neka se gospoda prodavači spuste stepenicu niže, recimo 890-895 i trgovina će proraditi. Ako su jučer dali po 890 zašto nebi i danas? Misle da ćemo lupati po asku….malo morgen [tongue]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Nego gdje nestade onaj silni promet od jučer, mora da su se ona četvorica iz drugog kruga jučer iskrcala, [tongue] [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close