LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Upisano samo 13,5 % ponuđenih dionica ?????????????????????????????

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Dionicari-Luke-Ploce-upisali-13-5-posto-raspolozivih-dionica?homesrclink=carousel

woowww Pavlovic je preuzeo plaketu zlatne kune 🙂 …..
hm jel se netko sjeca nakon koje obicno plakete i nagrade koja se kod nas dijelu pobjednici završe u Remetincu kroz neko vrijeme? 🙂
Nadam se da nije dobio krivu [lol]

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!


Upisano samo 13,5 % ponuđenih dionica ?????????????????????????????

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Dionicari-Luke-Ploce-upisali-13-5-posto-raspolozivih-dionica?homesrclink=carousel


dobro jutro!!……………. [yawn] [huh]

jedini preostali biser na zse,koji ima potencijala za rast

@indigomen

više manje svi to znaju samo što se prave toše za vlastiti džep, a oni koji ne znaju slijepi su na zdrave oči…
a kad prođe dokap za 7 dana pa kad krene napucavanje cijene, iskakat će kao iz paštete, svi, hvaleći se kako su im puni džepovi dionica lkpc, ali u proteklih 6mj od GS pa do danas na prste dvije ruke se mogu izbrojati nickovi na ovom topicu koji su pisali afirmativno bez obzira na kratkoročne oscilacije u informacijama koji su nam bile dostupne.


@micke

p.s. manager godine ————> Remetinec za pripremanje doktorata [lol]


Ovo je vec druga velika glupost koju pises.
U samo nekoliko dana.
Kao netko tko se navodno razumije.
Pogotovo ovaj dio što si napisao oko dividende.

Da si danas bio na prezentaciji ispao bi puno pametniji.
Kao sto smo bili nas preko 50 koji smo slusali.

Jednom davno me je poznanik dobio na prezentaciju za Amway, bilo je tamo 50etak osoba kojima je frajer prodao priću, uvaljao svakom peviše preskupih no-name proizvoda a ovi su još na kraju sami sebi pljeskali i čestitali si.

I njima su tada bile gluposti kada sam im rekao da ta piramida živi od nadobudnih kao što su oni jer moraju kupiti robe za XXXX novaca i da će biti dobro ako uspiju pola uvaljati svojim rođacima, roditeljima, bakama, prijateljima…tako je na kraju i bilo, prezentatori pobrali pare a ovi ostali puni praška za veš, sapuna, pasti za zube itd.
ps.
(svaka sličnost sa prezentacijom LKPC je slučajna )

A i zašto bi ja bio tamo…mene ne treba usmjeravati i mazati oći, ja tučem sa svojim a ne sa tuđim i dok ste se vi tamo prezentirali ja sam nešto radio na ovome TK

inaće, možda i pišem gluposti i pravim se da razumijem, to svakako budemo vidjeli… a da sam pesimističan što se tiće cijene dionice na TK, itekako jesam i napisao sam neke elemente zbog kojih smatram da dionicu ne treba kupovati prije 2015.

Pošto si , eto, prosudio da ja pišem velike gluposti, dakle smatraš da si pametniji od mene, upravo si prezentiran i kužiš stvari pa bilo bi lijepo i pristojno da to i dokažeš, napiši kolegama zašto se isplati investirari u dionicu LKPC.

Valjda je jasno svima zašto žele maknuti državu,sada kada je sve gotovo istina više ne predstavlja problem.


Svašta se sazna na prezentacijama…koji točno su ti koji žele maknuti državu i koja je to istina?
[/quote]

Egocentrik???
Nikome ja ne pisem da investira u Luku,samo referiram na netocne stvari koje pises.
Kazi nam da li si ti polozio racunovodstvo kao predmet na fakultetu?
Ako sam dobro upamtio,tvoja je famozna izjava da ce book vrijednost dionice pasti,jer se dokapitalizira po nominali.
Znaci ne shvacas osnove.

Zasto bi bio tamo?
Da si bio tamo ne bi pisao ovakve gluposti.
Evo zašto.

Neke stvari nisu javno izrecene,ali se daju iscitati iz onoga sto je objavljeno na Zse.
Konkretno dio oko dividende.
Ali ako nisi zavrsio prikladan fakultet onda ne mozes to znati.
Ali ne pametuj onda.
I nemoj biti egocentrik,kad si u krivu.

Da ti odgovorim na tvoje zadnje pitanje,javno je kazano na sastanku pa da ti ponovim.
Luka ima dovoljno kapitala u bilanci i nije joj neophodna ova dokapitalizacija za investicije.
Dobro dođe,da.
Dokapitalizacija je zbog smanjenja udjela države.
Zbog efikasnijeg upravljanja imovinom.
Kazao Pavlovic.
Zasto?
Probaj malo razmisliti,za to ne treba eknomski fakultet.
Koma.

Na prezentaciji je bilo cca 50-tak ljudi.
Svi predstavnici fondovske industrije i vodecih banaka.

Mozes malo dublje proanalizirati ili pitati nekoga tko se razumije (ne mene jer nemam vremena niti zivaca).
A mozes i nastaviti povlaciti paralelu sa Amwayom.

Koma.
2.puta.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

…evo ga, konačno stigo poziv. 6.7.11.
mamu vam nabijem nesposobnu ni adresu neznate pogodit…


…evo ga, konačno stigo poziv. 6.7.11.
mamu vam nabijem nesposobnu ni adresu neznate pogodit…

to mora da je poziv za drugi krug [tongue]


…evo ga, konačno stigo poziv. 6.7.11.
mamu vam nabijem nesposobnu ni adresu neznate pogodit…

Što se žališ?
Mene još nisu pronašli ! [embarass]

Ubiše se od pažnje prema malim dioničarima.


…evo ga, konačno stigo poziv. 6.7.11.
mamu vam nabijem nesposobnu ni adresu neznate pogodit…

ni mene nisu našli. a ja bio već i za drugi krug. iako 99% od tog ništa al ako upadne bit će dobro.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Jel vi to pričate o pozivu za prvi krug…ja sam uredno dobio—sad idemo u drugi krug, i vjerujem da će biti za nas i u drugom krugu…

Sad se i ja pitam…ako ponudim u drugom 1200 a fondovi ponude 800 za više od 50% znači li da meni vraćaju razliku jer će zaključna cijena za oba kruga biti 800….


Sad se i ja pitam…ako ponudim u drugom 1200 a fondovi ponude 800 za više od 50% znači li da meni vraćaju razliku jer će zaključna cijena za oba kruga biti 800….

znači. al teško da će išta ostati iza fondova. da se razumijemo i ja sam već dao ponudu i za drugi krug. nada umire posljednja.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south



Osobno sam uvjeren da je sad jeftinije kupit dionicu na burzi, nego ići na upis iste, cijena će sigurno biti 1200, jer su taj iznos svi uplaćivali, ovi koji su uplatili manje otpadaju, sretno svima…

Oni koji su upisali dionice po 1200 kn a uplatili manje ne otpadaju nego im se alocira onaj broj dionica koji odgovara ukupno uplaćenom iznosu podjeljenom sa iznosom konačne cijene dionice.
(Prospekt, str. 159)
[/quote]
Nije točno. Pročitaj još jednom.
"Ukoliko će konačna cijena dionice biti viša od cijene koju je za pojedinu dionicu uplatio određeni ulagatelj, istom se neće alocirati niti jedna dionica te će se njegova ponuda smatrati nevažećom."
Prospekt, ibid.
[bye]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?



Sad se i ja pitam…ako ponudim u drugom 1200 a fondovi ponude 800 za više od 50% znači li da meni vraćaju razliku jer će zaključna cijena za oba kruga biti 800….

znači. al teško da će išta ostati iza fondova. da se razumijemo i ja sam već dao ponudu i za drugi krug. nada umire posljednja.
[/quote]

Ja vjerujem da će biti…puno je to love i za fondove, a pitanje koliko smiju imati određene dionice u postotku..U svakom slučaju idem i ja pa makar bilo i po 1200 na kraju…Do nedavno je bila i po 1800…

@ Ratus

"Ukoliko određeni ulagatelj uplati manje sredstava nego što je dužan uplatiti sukladno predanoj ponudi (željeni broj dionica x željena cijena dionice), a konačna će cijena dionice biti jednaka ili manja od cijene koju je naznačio u ponudi, istome će biti alociran onaj broj dionica koji odgovara ukupno uplaćenom iznosu podjeljenom sa iznosom konačne cijene dionice, zaokruženom na niži cijeli broj."
Prospekt, poglavlje ispod onoga koje si ti citirao,
[cool]

New Report

Close