LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Cemu ovih 100 kom na kupnji. [kiss]

Stara linija potpore, po meni osobno vrlo bitna.
[/quote]

gdje će biti linija potpore za točno tjedan dana od danas, 800,1000 ili 1200kn [proud]

hebate, ne bi vam želio biti u koži kada lkpc na dan održavanja skupštine bude nešto malo preko 1000kn a vi i dalje ništa nećete znati o dokapu nego samo je li prošao ili ne… pa onda išćekivanje prospekta, pa onda koliki je upis u prvome krugu, pa oće li država sudjelovati, pa oće li radnici sudjelovati, pa tko će kupovati u drugome krugu i po kojoj cijeni, ajoooj … [bye]
[/quote]

Sve što si napisao je moguće da se dogodi – i to je jedan mogući scenarij, no čemu zluradost u tvome postu ??





Cemu ovih 100 kom na kupnji. [kiss]

Stara linija potpore, po meni osobno vrlo bitna.
[/quote]

gdje će biti linija potpore za točno tjedan dana od danas, 800,1000 ili 1200kn [proud]

hebate, ne bi vam želio biti u koži kada lkpc na dan održavanja skupštine bude nešto malo preko 1000kn a vi i dalje ništa nećete znati o dokapu nego samo je li prošao ili ne… pa onda išćekivanje prospekta, pa onda koliki je upis u prvome krugu, pa oće li država sudjelovati, pa oće li radnici sudjelovati, pa tko će kupovati u drugome krugu i po kojoj cijeni, ajoooj … [bye]
[/quote]

Sve što si napisao je moguće da se dogodi – i to je jedan mogući scenarij, no čemu zluradost u tvome postu ??
[/quote]

zloradost u njegovu postu je vrlo vjerovatno ili zbog izmakle dobiti ( suzdrzao se od kupnje kad je trebalo kupovati) …ili je prodavao po 1300 … 🙂
ništa više…

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

Ma pogledajte koje smo mi jebeno trziste.

Uzmimo uza primjer LKRI. Mnogo veci potencijal.losije poslovanje,losija bilanca….i sada zbog neke Vladine odluke o izgradnji,bla,bla,bla…cijena skocila skoro u blokadu a pitanje je KADA CE SE TAJ PLAN REALIZIRATI a mi ovdije ČAMIMO ČEKAJUĆI

p.s.drago mi je radi kolega u LKRI ali da nismo kontrolirano trziste u to me nitko nece razuvjeriti.

stoper na 1700
stoper na 1800

između se hakla ping pong, a nitko se ne usudi (nitko novi) da kupuje zbog čitave fame koja se događa iza kulisa (eh ti današnji producenti [lol]


stoper na 1700
stoper na 1800

između se hakla ping pong, a nitko se ne usudi (nitko novi) da kupuje zbog čitave fame koja se događa iza kulisa (eh ti današnji producenti [lol]

eto, nema vise stopera na 1700, pa se ne morate brinuti ko je i sta je
[tongue]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Zagrebačka burza: Obje lučke dionice u fokusu
http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-obje-lucke-dionice-u-fokusu,103539.html

jedna u plusu a druga u minusu [lol] [lol]

Da sam znao što me čeka nikada ovdje ne bih ulazio baš zbog odnosa prema malim dioničarima.
Iz istog razloga neću ni izaći.
Žao mi je ljudi kojima je novac uložen već godinama a morali su ga izvući po besramnim cijenama
zbog interesa lokalnih moćnika.

Hvala na ASU što meni što po bidu …

Al ovaj meč igram do kraja … bez obzira što je sudac pizdun


@zeba
slažem se

Da je Pavlović objavio cijenu dokapa, recimo 1.200 kuna?
Dionica bi skočila, vrijedila bi negdje (da ne idem računati) od 2500-3000 kuna.
Što bi on time dobio?
Kao radnik Luke morao bi i po povlaštenim uvjetima dokapitalizirati po višoj cijeni.
Jer kako bi opravdao da on dokapitalizira po povlaštenih 250 kuna, kad je cijena na burzi 10 puta veća. Ta solucija mu nikako ne odgovara.
Ovako mu je bolje, da šuti i mulja – pa to kod nas uvijek najbolje prolazi, a izgleda da će opet!

Muljator i manipulator.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Zagrebačka burza: Obje lučke dionice u fokusu
http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-obje-lucke-dionice-u-fokusu,103539.html

jedna u plusu a druga u minusu [lol] [lol]


S tim što se LKRI tek sada malo mrdnula, da ne bude zabune imam i LKRI i LKPC iz jednostavnog razloga što su uz HEP, šume i vode najvrjednije što imamo i što imaju najveći potencijal i ne pada mi na pamet izlaziti van na bilo kojoj, ovo nisu dionice za trejd,a za godinu,dvije će se na njima obrnit više stotina posto

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

dobro kaj se tu događa? neko već 2 dana iskrcava i to prije dokapa…kaj je taj lud ili šta?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close