LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@twrr

“Inače tri firme stoje u redu za preuzimanje Leda.”
Po kojoj cijeni? 1 kuna mozda?Po koliko je i “gazda” trzio?



@twrr

"Inače tri firme stoje u redu za preuzimanje Leda."
Po kojoj cijeni? 1 kuna mozda?Po koliko je i "gazda" trzio?

Daj samo molim te obajsni ideju po kojoj bi to išlo za 1.kn? Da Kupac preuzme obavezu vraćanja dugova?

Daj budi ozbiljan…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.




@twrr

"Inače tri firme stoje u redu za preuzimanje Leda."
Po kojoj cijeni? 1 kuna mozda?Po koliko je i "gazda" trzio?

Daj samo molim te obajsni ideju po kojoj bi to išlo za 1.kn? Da Kupac preuzme obavezu vraćanja dugova?

Daj budi ozbiljan…
[/quote]
Teoretski da.Da preuzme vracanje dugova,ali jamstva su prevelika,tako da se nikome ne bi isplatilo u to sada upustati!Treba pricekati nagodbu,ako do nje uopce dode.Veliki problem za LEDO je i zabrana raspolaganja FRIKOM-om u Srbiji,koju je ishodio Sberbank.


Ne pričaj gluposti, dionicari Parmalata su dobivali dionice po diskontnoj cijeni nakon afere bas iz razloga da obeštete dionicare.

hvala na lijepim rijecima.
moj stric je bio dionicar tada i nije dobio nista sto bi vrijedilo.
osla lovica u zrak…puf!



Ne pričaj gluposti, dionicari Parmalata su dobivali dionice po diskontnoj cijeni nakon afere bas iz razloga da obeštete dionicare.

hvala na lijepim rijecima.
moj stric je bio dionicar tada i nije dobio nista sto bi vrijedilo.
osla lovica u zrak…puf!
[/quote]
Ma,naravno,kolega,dionicari PARMALATA su ostali bez “lovice”,ali ovi “nasi” stalno ocekuju da “ih netko spasi u zadnji tren”.Nekakav “carobnjak ili djeda mraz”.Misle da ce samo “banke popusiti”, njihov kapital i udjeli “se nece dirati”,”strane presude se njih ne ticu i sl”, “nema nikakvih dokapitalizacija firmi-kceri,itd !!!
Ovo ste se dogodilo kod nas,desava se u cijelom svijetu,firme propadaju,delistiraju se,dionicari gube novac.Svatko od nas je odgovoran za svoje investicijske odluke i ulaganja.

Da,samo što je vrlo izgledno da ove firme nece propast.
Ustvari nece propast sigurno,sad je jedino pitanje oce li nastavit poslovat iz 0 radi ovih jamstava ili ce se dogoditi nagoba.




Ne pričaj gluposti, dionicari Parmalata su dobivali dionice po diskontnoj cijeni nakon afere bas iz razloga da obeštete dionicare.

hvala na lijepim rijecima.
moj stric je bio dionicar tada i nije dobio nista sto bi vrijedilo.
osla lovica u zrak…puf!
[/quote]
Ma,naravno,kolega,dionicari PARMALATA su ostali bez "lovice",ali ovi "nasi" stalno ocekuju da "ih netko spasi u zadnji tren".Nekakav "carobnjak ili djeda mraz".Misle da ce samo "banke popusiti", njihov kapital i udjeli "se nece dirati","strane presude se njih ne ticu i sl", "nema nikakvih dokapitalizacija firmi-kceri,itd !!!
Ovo ste se dogodilo kod nas,desava se u cijelom svijetu,firme propadaju,delistiraju se,dionicari gube novac.Svatko od nas je odgovoran za svoje investicijske odluke i ulaganja.
[/quote]

Koje ti gluposti pises….

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Vaš link …

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

danas ujutro na htv4, ne znam ime emisije, jedan od dvojice sgovornika je rekao da je moguce da se trading uopce do nagodbi ne dozvoli (pored onog plana da ce se dozvoliti nakon objave izvjesca pret kraj mjeseca).
nazalos novinar nije pitao na temelju kojeg se to zakona brani nastavak trgovanja kada vec nije bilo protivno zakonu zabraniti trgovanje.
ali to je nasa ZSE na celu s prirepkom matekom iz hanfe.
raj za muljatore i lopine


danas ujutro na htv4, ne znam ime emisije, jedan od dvojice sgovornika je rekao da je moguce da se trading uopce do nagodbi ne dozvoli (pored onog plana da ce se dozvoliti nakon objave izvjesca pret kraj mjeseca).
nazalos novinar nije pitao na temelju kojeg se to zakona brani nastavak trgovanja kada vec nije bilo protivno zakonu zabraniti trgovanje.
ali to je nasa ZSE na celu s prirepkom matekom iz hanfe.
raj za muljatore i lopine

baš tako, neka taj lumen kaže temeljem kojeg zakona bi dodatno zabranio trgovanje tim dionicama na burzi ako firme dostave oba FI (2016 + 1Q 2017.) koja su bila uvjet blokade??
a i sadašnja zabrana trgovanja na ZSE je apsurdna kad se zna da se van burze svim tim dionicama može normalno trgovati, tj. prodati ih/kupiti, darovati, zamijeniti…

Ignore: KressoM, delux

Reci mi kako će firme dostaviti izvješće za q1, q2 ili q3 ako ta društva su pod posebnim povjerenikom i plaćaju samo operativne troškove?

Nadji mi tog pametnjakovića koji bi kupio Ledo izvan burze. To su sve netiranja kolaterala i svodjenje vlasništva na konačnog vlasnika po prethodnim repo aranžmanima.


Reci mi kako će firme dostaviti izvješće za q1, q2 ili q3 ako ta društva su pod posebnim povjerenikom i plaćaju samo operativne troškove?

Nadji mi tog pametnjakovića koji bi kupio Ledo izvan burze. To su sve netiranja kolaterala i svodjenje vlasništva na konačnog vlasnika po prethodnim repo aranžmanima.

Izvjesce q1 po pričama bi trebalo izac bez puno problema

New Report

Close