LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Skupstina 13.7!
Komedija!

AZ je u zahtjevu tražio da se skupština mora održati najkasnije do 3.7.2018.

Ma boli njih za zahtjeve dionicara.
Uh…

Sve to nam ide u prilog…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Vidi se da su i u upravi ljudi koji rade protiv interesa dioničara što se vidi iz datuma koji je zakazan za održavanje skupštine. Zamijenjuju se i članovi NO podobnima za koje se zna da će lobirati za priznavanje jamstava. Sve više ima elemenata za zajedničku tužbu. Dioničari, učlanjujte se u udrugu i ne čekajte da za vas netko učini ono što sami morate učiniti za sebe.

Dioničari, učlanjujte se u udrugu i ne čekajte da za vas netko učini ono što sami morate učiniti za sebe.

Udruga je trenutno jedino mjesto s kojeg mozemo braniti svoje pozicije. Udruga NIJE Agram. Udruga smo svi mi!

Perusko je svakim danom u sve vecim problemima. Mi ga svim zakonitim rjesenjima moramo pokusati gurnuti u provaliju. Ponavljam zakonitim da ne bi netko zakljucio kako zagovaram nasilje.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Gubitak po dionici 2017:

10.451,46 kuna , koliki je bvps sada.

Neto gubitak cca 3 mlrd kuna.

Dojam sa skupštine : otvaranje skupštine isto kao i prošli put , predcjedavajući je bio isto kao i prošli put, otvaranje točke 2, onda nam je gospodin iz uprave pročitao nekakva “obrazložljenja” po tim točkama , uglavnom kako su se fokusirali na operativnu dobit, radnike i dobavljače, da je račun bio u blokadi, nemogu pronači radnike, itd . Za jamstva je spomenuo da su TU već od 2013 godine i kako “nisu oni krivi” , kako oni nisu ništa mogli već je sve radila izvanredna uprava, kako je uprava se konzultirala sa pravnicima i savjetnicima koji su ih savjetovali da su jamstva valjana, uglavnom sam ja dobio dojam da smo mi dioničari krivi što su oni potpisali jamstva.
Onda su krenula pitanja: predstavnici miriovinskih fondova su pitali (nešto u stilu) dali se još vode nekakve parnice protiv LEDA (ili tako nešto) , uprava je odgovorila da da i “nešto” s Adrisom , Alkom i još nekima meni nepoznatima, ponovno mirovinski pitaju dali je uprava Leda dostavila nekom sudu (mislim opčinskom) nekakvu dokumentaciju koju baš ne kužim , opet mirovinski traže da se daju imena i prezimena osoba koji su sastavili elaborate(ili nešto slično) po kojima su jamstva valjana i te elaborate, ponovno su mirovinski napali upravu da nije samo izvaredna uprava za sve kriva već je i uprava Leda kriva (to je bilo jedno kratko prepucavanje sa odvjetničkim spikama koje nisam stigao sve polovit).
Onda se javila jedna gospođa koja je rekla da je radila u Ledu više od 30 godina i nije joj jasno kako nije bilo novaca za dobavljače , nije joj jasno kako su uspjeli napravit da je račun u blokadi, naglasila je da su sve vrijedne i pametne ljude otjerali (koji nisu htjeli potpisat jamstva) , naglasila je da su radnici stajali u redu da bi radili u Ledu a sada kao nemogu naći radnike i tražila je da se dostave imena i prezimena osoba koja su potpisali jamstva .
Onda se je javio gospodin sa opravdanjem da se u večini okolnih država takva jamstva smatraju pogodovanju jednom dioničaru te su zbog toga ništetna (nešto u tom stilu).
Javilo se još par osoba i postavilo nekoliko “odvjetničkih” pitanja.
Sva pitanja su zapisana i na ta pitanja je uprava se obvezala da će odgovorit u najkračem mogučem roku.
Bilo nas je manje nego prošli put, i to je sve što sam uspio popamtit.

Zanimljivo. Ulogirao sam se da pozdravim Tomislava i Maju. Nase stare prijatelje, a u kontekstu prethodnog komentara. Neka nemirno spavaju.

Sve ce doci na svoje. Sve mi znamo.

Pozivam upravu da odgovori ljudima na pitanja. Al UPRAVA TO NE MOZE i odgovorno tvrdim da nece dati cijelovite i potpune odgovore. Zasto? Ima vremena i o tome cemo pisati kad dodje vrijeme.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Ne znam sjeća li se netko ove činjenice:

PIK Vrbovec je 2012. potpisao jamstvenu izjavu (koja je reprogramirana 2014) u korist LEDO d.d. da će, u slučaju naplate jamstva, PIK Vrbovec jamčiti za obaveze LEDO d.d.

Jedan od dokumenata: http://www.ledo.hr/datastore/filestore/51/Obavijest_-_Jamstvena_izjava_u_korist_Leda_d.pdf
(lako je naći dodatne dokumente po istoj temi na stranicama ZSE)

Znači li to da je (teoretski) moguće da LEDO d.d. prebacivanjem (dijela) dospjelih jamstava prema PIK Vrbovec ostane solventna tvrtka?

Zanimljivo je pitanja zašto nitko ne spominje taj “jocker” koji LEDO – možda – ima “u rukavu”…


Zanimljivo. Ulogirao sam se da pozdravim Tomislava i Maju. Nase stare prijatelje, a u kontekstu prethodnog komentara. Neka nemirno spavaju.

Sve ce doci na svoje. Sve mi znamo.

Pozivam upravu da odgovori ljudima na pitanja. Al UPRAVA TO NE MOZE i odgovorno tvrdim da nece dati cijelovite i potpune odgovore. Zasto? Ima vremena i o tome cemo pisati kad dodje vrijeme.


Uprava Vam je dala sve odgovore,vrlo jasno i koncizno sto je objavljeno na http://www.zse.hr.


Ne znam sjeća li se netko ove činjenice:

PIK Vrbovec je 2012. potpisao jamstvenu izjavu (koja je reprogramirana 2014) u korist LEDO d.d. da će, u slučaju naplate jamstva, PIK Vrbovec jamčiti za obaveze LEDO d.d.

Jedan od dokumenata: http://www.ledo.hr/datastore/filestore/51/Obavijest_-_Jamstvena_izjava_u_korist_Leda_d.pdf
(lako je naći dodatne dokumente po istoj temi na stranicama ZSE)

Znači li to da je (teoretski) moguće da LEDO d.d. prebacivanjem (dijela) dospjelih jamstava prema PIK Vrbovec ostane solventna tvrtka?

Zanimljivo je pitanja zašto nitko ne spominje taj "jocker" koji LEDO – možda – ima "u rukavu"…

to nije nikakav jocker jer tek ako ledo postane insolventan i ode u stečaj/zrcaljenje onda bi vjerovnik teoretski mogao pokušati naplatu od PIK vrbovca, a ne da se vjerovnik naplati od pik vrbovca i uništi ga, a da se ledo izvuče. to pravno nije moguće!
dakle, ledo (tj. dioničari) stradava u svakom slučaju, a eventualno ledo može za sobom povući i PIK vrbovec i to je to



Zanimljivo. Ulogirao sam se da pozdravim Tomislava i Maju. Nase stare prijatelje, a u kontekstu prethodnog komentara. Neka nemirno spavaju.

Sve ce doci na svoje. Sve mi znamo.

Pozivam upravu da odgovori ljudima na pitanja. Al UPRAVA TO NE MOZE i odgovorno tvrdim da nece dati cijelovite i potpune odgovore. Zasto? Ima vremena i o tome cemo pisati kad dodje vrijeme.


Uprava Vam je dala sve odgovore,vrlo jasno i koncizno sto je objavljeno na http://www.zse.hr.

[/quote]

Opet ne govorite istinu, a to je vrlo ružno, bezobrazno i pokvareno.

Uprava NIJE dala odgovore na pitanja postavljna na skupštini, a po svemu sudeći neće niti dati cijelovite odgovore.

Možete li dati link kojim bi povrdili napisano. Ne možete! Ne možete zato što ste pokvareni do srži.

Ponovit ću, od uprave očekujem da odgovori na pitanja postavljena na skupštini, a na pitanja NISU odgovorili usprkos lažljivčini bisakovom koji tvrdi drugačije.

A sad idemo na ono važno.

Odgovori na pitanja koja su im postavljena na skupštini bit će korištena u daljnjem postupku i zato je bitno da se uprava još jednom “zakopa” odgovorima. Možda i izbjegnu odgovor, al onda ćemo ih prisilit drugim zakonitim riješenjima.

Bisakovi i njegova ekipa na sve načine pokušavaju zaštiti Maju i Tomislava, a pogotovo vlasnike njihove firme koji će tek doći u središte pozornosti.

Druga stvar je sastanak 30. ožujka 2017. godine i posljedice istog. Institucije imaju šansu regirat. A ako za tim nema potrebe, usprkos medijima koji su detaljno o tome pisali, nema problema, index će vjerojatno na jesen imat zanimljivu priču.

Očekuje nas vruća jesen…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!




Zanimljivo. Ulogirao sam se da pozdravim Tomislava i Maju. Nase stare prijatelje, a u kontekstu prethodnog komentara. Neka nemirno spavaju.

Sve ce doci na svoje. Sve mi znamo.

Pozivam upravu da odgovori ljudima na pitanja. Al UPRAVA TO NE MOZE i odgovorno tvrdim da nece dati cijelovite i potpune odgovore. Zasto? Ima vremena i o tome cemo pisati kad dodje vrijeme.


Uprava Vam je dala sve odgovore,vrlo jasno i koncizno sto je objavljeno na http://www.zse.hr.

[/quote]

Opet ne govorite istinu, a to je vrlo ružno, bezobrazno i pokvareno.

Uprava NIJE dala odgovore na pitanja postavljna na skupštini, a po svemu sudeći neće niti dati cijelovite odgovore.

Možete li dati link kojim bi povrdili napisano. Ne možete! Ne možete zato što ste pokvareni do srži.

Ponovit ću, od uprave očekujem da odgovori na pitanja postavljena na skupštini, a na pitanja NISU odgovorili usprkos lažljivčini bisakovom koji tvrdi drugačije.

A sad idemo na ono važno.

Odgovori na pitanja koja su im postavljena na skupštini bit će korištena u daljnjem postupku i zato je bitno da se uprava još jednom "zakopa" odgovorima. Možda i izbjegnu odgovor, al onda ćemo ih prisilit drugim zakonitim riješenjima.

Bisakovi i njegova ekipa na sve načine pokušavaju zaštiti Maju i Tomislava, a pogotovo vlasnike njihove firme koji će tek doći u središte pozornosti.

Druga stvar je sastanak 30. ožujka 2017. godine i posljedice istog. Institucije imaju šansu regirat. A ako za tim nema potrebe, usprkos medijima koji su detaljno o tome pisali, nema problema, index će vjerojatno na jesen imat zanimljivu priču.

Očekuje nas vruća jesen…
[/quote]
Vase “teorije urota” su za malu djecu i sve sto ste do sada pisali ispalo je potpuno drugacije.
Nagodba je potvrdena od TS i ako je potvrdi VTS,gotovo je i to je to.
Tko pise istinito,vidi se iz toga cija su se predvidanja obistinila,a tko je pisao “bajke”,zar ne?
Nemam pojma tko su Maja i Tomislav i kakve su vase “fiksacije” vezano za te osobe.





Zanimljivo. Ulogirao sam se da pozdravim Tomislava i Maju. Nase stare prijatelje, a u kontekstu prethodnog komentara. Neka nemirno spavaju.

Sve ce doci na svoje. Sve mi znamo.

Pozivam upravu da odgovori ljudima na pitanja. Al UPRAVA TO NE MOZE i odgovorno tvrdim da nece dati cijelovite i potpune odgovore. Zasto? Ima vremena i o tome cemo pisati kad dodje vrijeme.


Uprava Vam je dala sve odgovore,vrlo jasno i koncizno sto je objavljeno na http://www.zse.hr.

[/quote]

Opet ne govorite istinu, a to je vrlo ružno, bezobrazno i pokvareno.

Uprava NIJE dala odgovore na pitanja postavljna na skupštini, a po svemu sudeći neće niti dati cijelovite odgovore.

Možete li dati link kojim bi povrdili napisano. Ne možete! Ne možete zato što ste pokvareni do srži.

Ponovit ću, od uprave očekujem da odgovori na pitanja postavljena na skupštini, a na pitanja NISU odgovorili usprkos lažljivčini bisakovom koji tvrdi drugačije.

A sad idemo na ono važno.

Odgovori na pitanja koja su im postavljena na skupštini bit će korištena u daljnjem postupku i zato je bitno da se uprava još jednom "zakopa" odgovorima. Možda i izbjegnu odgovor, al onda ćemo ih prisilit drugim zakonitim riješenjima.

Bisakovi i njegova ekipa na sve načine pokušavaju zaštiti Maju i Tomislava, a pogotovo vlasnike njihove firme koji će tek doći u središte pozornosti.

Druga stvar je sastanak 30. ožujka 2017. godine i posljedice istog. Institucije imaju šansu regirat. A ako za tim nema potrebe, usprkos medijima koji su detaljno o tome pisali, nema problema, index će vjerojatno na jesen imat zanimljivu priču.

Očekuje nas vruća jesen…
[/quote]
Vase "teorije urota" su za malu djecu i sve sto ste do sada pisali ispalo je potpuno drugacije.
Nagodba je potvrdena od TS i ako je potvrdi VTS,gotovo je i to je to.
Tko pise istinito,vidi se iz toga cija su se predvidanja obistinila,a tko je pisao "bajke",zar ne?
Nemam pojma tko su Maja i Tomislav i kakve su vase "fiksacije" vezano za te osobe.
[/quote]

Nije moje da likujem niti ima sto od toga ni ljudski ni finacijski, mali dioničari su ovdje nagaženi gadno, mogl je to biti odradeno poštenije kao npr sarajevski kiseljak. što je tu je

ne vidim kakv ekoristi imaju ljui koji zazivaju remetinec, velike obrate, vruću jesen i ostale bajke z amalu djecu. ispadaju smiješni, a ovaj forum je ipak z aodrasle ljude.

treba raspravljati o zitnjaku – zasto on ostaje, i o sar kiseljaki – kako to da on ostaje s jamstvima, a ledo s jmastvim ane ostaej. sva sreća za bosance da nisu priznali lex agrokor, inace bi mali dionicari kislejaka izvisili

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close