LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Od 1250-1285 kn na kupnji se naslagalo 370 komada. Mogla bi ovdje pred kraj dana biti jedna jaka metla prema gore. 😉

samo koliko se vidi prosječna cijena je veća od prodajne treniutno, što znači da je cijena dionice počela padati
[/quote]

Onda ti je možda najbolje da sad odmah prodaš dok još ima kupnje?
[/quote]

ja ne ulažem novac u dionice poduzeća koje su dala jamstva više nego što vrijede , samo u poduzeća koja imaju neto dobit i nisu opterćana dugovima ,
[/quote]

Onda za tebe i tebi slične: Put your money where your mouth is!

Ignore: KressoM, delux






Od 1250-1285 kn na kupnji se naslagalo 370 komada. Mogla bi ovdje pred kraj dana biti jedna jaka metla prema gore. 😉

samo koliko se vidi prosječna cijena je veća od prodajne treniutno, što znači da je cijena dionice počela padati
[/quote]

Onda ti je možda najbolje da sad odmah prodaš dok još ima kupnje?
[/quote]

ja ne ulažem novac u dionice poduzeća koje su dala jamstva više nego što vrijede , samo u poduzeća koja imaju neto dobit i nisu opterćana dugovima ,
[/quote]

Onda za tebe i tebi slične: Put your money where your mouth is!
[/quote]

pa sada ja sam na dionicama koje imam u SAD_u ostvario prinos od 39% i 2% dividendi,, z a 1 godinu

Runda 3.

mi smo ipak zemlja slučaj

Meni nije jasno zašto je svima toliki problem pročitati zakon od nekoliko stranica, a ne zaključivati napamet i pisati gluposti?

zahvaljujem na pravnoj edukaciji, imam mnogo obaveza ovih dana tako da nisam uspio sve proučiti. Nakon čitanja lexa odlučio sam prodati sve u ledu, zapravo je to bila pogreška, nisam niti trebao kupovati tako rizičnu dionicu. lijep pozdrav

e kad bi ovaj sa 330 komada počastio po bidu

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Je, da si smanjim ulaz sa 3800 kn na 1600-1700.

Sud: Lex Agrokor neće se moći u cjelini provoditi u Sloveniji
Okružni sud u Ljubljani prihvatio je žalbu slovenske vlade na raniju odluku istog suda o statusu Agrokorove imovine u Sloveniji pa se Lex Agrokor u Sloveniji neće moći u potpunosti provoditi, objavili su u utorak slovenski mediji pozivajući se na neslužbene izvore

kad slovenci očerupaju svoj dio, bosanci svoj, srbi svoj i sber svoj dio, što ostaje, kako postići nagodbu?

koliko ima potraživanja a koliko vrijedi imovina u hrvatskoj a od toga lešinari imaju založno pravo prvoga reda ma ledo i jamnicu i senioritet na milijardu…







Od 1250-1285 kn na kupnji se naslagalo 370 komada. Mogla bi ovdje pred kraj dana biti jedna jaka metla prema gore. 😉

samo koliko se vidi prosječna cijena je veća od prodajne treniutno, što znači da je cijena dionice počela padati
[/quote]

Onda ti je možda najbolje da sad odmah prodaš dok još ima kupnje?
[/quote]

ja ne ulažem novac u dionice poduzeća koje su dala jamstva više nego što vrijede , samo u poduzeća koja imaju neto dobit i nisu opterćana dugovima ,
[/quote]

Onda za tebe i tebi slične: Put your money where your mouth is!
[/quote]

pa sada ja sam na dionicama koje imam u SAD_u ostvario prinos od 39% i 2% dividendi,, z a 1 godinu
[/quote]

Povucite te novce u RH pa da vidimo koliko će vam ostati…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Prije samog trgovanja xxx postova u satu…
Poslije 1 dana likovanje i uvjeravanje da ide na 0
2 dana trgovina u plusu i neznaju kaj ih je pogodilo.
Jmnc na 6000 Ledo na 600 Blje na 2,5 kn…. Sve je to trebalo na 0
Sad nekako tisina…ali jamstva, dugovi..

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Ledo vrijedi od jedne lipe do desetak tisuća kuna.
Belje vrijedi od jedne lipe do tridesetak kuna.
Vupik vrijedi od jedne lipe do šezdesetak kuna.
Jamnica vrijedi od jedne lipe do stotinjal tisuća kn
Zvijetda vrijedi od jedne lipe do šest sedam tisuća kn

Netko je stvarno lud.Kupaci ili prodavači?Pojma nemam.Ja šaram od jedne do druge.Odavno nisam ovako omastija brk u trejdanju.Naravno da sam i dalje unutra,ali sa samo desetak posto kapitala,jer je
ipak veliki rizik.

Med i mlijeko,napokon potekli.

Ovako piše lopina i to je njiskrenije i najtočnije što se u vom času uopće može reći. Vrijedli ili 1 lipu ili 10 000 kn. Pa ti ulažili ili ne ulaži, kako ti drago.

Nemam niti jednu kunu u Agrokoru niti sudjelujem u ovom ludilu. Veseli me likvidnost, veseli me promet od 25 milja, neka što više ljudi zaradi, a što manej izgubi. i da što skorije završi ova agrokor papzjanija.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Bit ce zanimljivo tko je kupovao i prodavao dionice 🙂

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao








Od 1250-1285 kn na kupnji se naslagalo 370 komada. Mogla bi ovdje pred kraj dana biti jedna jaka metla prema gore. 😉

samo koliko se vidi prosječna cijena je veća od prodajne treniutno, što znači da je cijena dionice počela padati
[/quote]

Onda ti je možda najbolje da sad odmah prodaš dok još ima kupnje?
[/quote]

ja ne ulažem novac u dionice poduzeća koje su dala jamstva više nego što vrijede , samo u poduzeća koja imaju neto dobit i nisu opterćana dugovima ,
[/quote]

Onda za tebe i tebi slične: Put your money where your mouth is!
[/quote]

pa sada ja sam na dionicama koje imam u SAD_u ostvario prinos od 39% i 2% dividendi,, z a 1 godinu
[/quote]

Povucite te novce u RH pa da vidimo koliko će vam ostati…
[/quote]

U SAD_u se ne plaća porez na ostvarenu razliku u cijeni dionica, plaća se porez na dividendu 30%, sav trošak uključujući i prodaju dionica me dođe 10,5 % od uloženog novca i platim kod nas 12% poreza na razliku u cijeni dionica kod nas ako ih prodam unutar 3 godine od kupnje, obzirom na FACTU


Ledo vrijedi od jedne lipe do desetak tisuća kuna.
Belje vrijedi od jedne lipe do tridesetak kuna.
Vupik vrijedi od jedne lipe do šezdesetak kuna.
Jamnica vrijedi od jedne lipe do stotinjal tisuća kn
Zvijetda vrijedi od jedne lipe do šest sedam tisuća kn

Ovo je svarno bolesni i samo pokazuje koliko ti je nepoznat uzrok za donošenje Lex Agrokora.
Ti ne znaš najjednostavnije a to je što je pojam “sistemski rizik”.
Ne znaš ni tko su čimbenici “financijskog sistema”.
Nepoznata ti je i činjenica da se bez visoke usuglašenosti ” svih čimbenika” ne bi mogao ni donijeti jedan takav zakon.
Zakonom se pokušava izbjeći tvoj scenarij “jedne lipe” i ponovno uspostaviti poremećena tržišna načela.
I to za sada ide i bolje od predviđenog.


Sud: Lex Agrokor neće se moći u cjelini provoditi u Sloveniji
Okružni sud u Ljubljani prihvatio je žalbu slovenske vlade na raniju odluku istog suda o statusu Agrokorove imovine u Sloveniji pa se Lex Agrokor u Sloveniji neće moći u potpunosti provoditi, objavili su u utorak slovenski mediji pozivajući se na neslužbene izvore

kad slovenci očerupaju svoj dio, bosanci svoj, srbi svoj i sber svoj dio, što ostaje, kako postići nagodbu?

koliko ima potraživanja a koliko vrijedi imovina u hrvatskoj a od toga lešinari imaju založno pravo prvoga reda ma ledo i jamnicu i senioritet na milijardu…


svako tko investira u todex mora imati u vidu da će sva imovina van hr biti zaplijenjena i van nadležnosti domaćih nadri pravnika i kvazi sudova. nakon toga će se i odluke domaćih sudova pobijati na stranim sudovima koji su nadležni po ugovoru o kreditiranju i td. na koncu će se sve to platiti iz budžeta. i to s gadnom kamatom. a dalićka će se i dalje smijati.
Vaš link …
[Vaš link …[/url][/url]
Vaš link …[/url]
i sad će mo u prvoj fazi tek vidjeti koliko vrijedi imovina unutar hrvatske. znači bez merkatora srbija, slovenija, bih, ideje, kiseljaka, dijamanta, frikoma i td, i td. a onda tek tužbe za ono što je ostalo u hr. sve u svemu ovo će potrajati i nema tu sretnog rješenja.

who dares, wins

i sad će mo u prvoj fazi tek vidjeti koliko vrijedi imovina unutar hrvatske. znači bez merkatora srbija, slovenija, bih, ideje, kiseljaka, dijamanta, frikoma i td, i td. a onda tek tužbe za ono što je ostalo u hr. sve u svemu ovo će potrajati i nema tu sretnog rješenja.

Evo još jednog genijalca koji ne barata s temeljnim činjenicama – naprimjer s činjenicom koliki je DUG MERKATORA.

Ukupne obveze Grupe Agrokor, ne račujući tu slovenski Mercator, iznosile su krajem ožujka ove godine više od 40,4 milijarde kuna, pokazuje izvješće koje je Agrokor danas poslao Irskoj burzi.

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/agrokor-objavio-koliko-i-kome-sve-duguje-ukupne-obveze-prema-bankama-i-dobavljacima-iznose-404-milijardi-kuna/6043974/

Ma daj Bože da ga uzmu jer u njemu je oko 18 milijardi kuna duga!
Bez Merkatora je i Agrokor sasvim solidna firma.

New Report

Close