LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo što se trenutno događa s Agrokorovim dionicama je privatizacija 2.0. Veliki dečki sustavno ruše cijenu da bi što jeftinije mogli preuzeti kontrolni paket kad Ledo npr. dođe na 1.000 Kn. Kad se situacija ponovo stabilizira cijena će poletjeti natrag na 8.000 – 10.000 Kn, možda i više. Tko će vraćati Agrokor kredite? Dobrim dijelom porezni obveznici, zato i imamo Lex. Što da rade mali dioničari? Sjede i čekaju dok oluja prođe. Možda i dokupe nešto ako imaju s čim. Ovo je igra velikih igrača. Kako je Maček rekao – dok se veliki tuku, malima je mjesto pod stolom. Mudar čovjek.

Ovaj LEDO je najjača dionica na burzi, pravi prototip uspješne trgovine :

SVAKI DAN KUPUJEM, I PRODAJEM SA GUBITKOM, A VEĆ SLIJEDEĆI, SA ISTIM KEŠOM KUPUJEM VIŠE KOMADA !!!!!!!!!!

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

jesu li jutros pustli male da se igraju i ruše cijenu?
Promet malen, očito se kupe dionice od malih.

Jucer i danas rast obveznica Agrokora na BB i za sada se bid dobro drzi…Ali to necete procitat ni na jednom portalu ili naslovnici dnevnog tiska…

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Može doć do 0
Ako se aktivira jamstvo banka ga prodaje
Bez obzira po kojoj cijeni ga prodaju sve ide Banci
Dioničarima 0.

Ovo sam napisa prije 20 dana pri cijeni 8000.

Molim odgovor da li je moguća zapljena imovine od strane banaka?, da mali dioničari ostanu bez dionica


Ovaj LEDO je najjača dionica na burzi, pravi prototip uspješne trgovine :

SVAKI DAN KUPUJEM, I PRODAJEM SA GUBITKOM, A VEĆ SLIJEDEĆI, SA ISTIM KEŠOM KUPUJEM VIŠE KOMADA !!!!!!!!!!

potpisujem 🙂

Sada je i potvrđeno. Čvrsto dno je na 0 kn.

nominala 380,00 kn

“Konzum opet pun, fondovi sa zapada ulagat će u Agrokor”

” Podsjetimo se, jučer nam je od ulagača u obveznicu Agrokora potvrđeno da je dogovoren aranžman od 400 milijuna eura. Najava ulaganja iznenadila je mnoge na tržištu. Kada netko ulaže toliki novac, vjeruje u oporavak. Ramljak nije htio za sada komentirati tu najavu fondova.”

http://www.vecernji.hr/hrvatska/konzum-opet-pun-fondovi-sa-zapada-ulagat-ce-u-agrokor-1162667

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Vrijeme je da krenu tužbe i odštetni zahtjevi prema upravi i revizorskim tvrtkama…



Ja razumijem da je Ledo u banani i da mu treba PSN, ali situacija s Ledom nije takva, tako da mi je bilo logično da se za njega pokuša dobiti što više novca koji onda ide na hrpu na Agrokorov račun, ovakvo kretanje cijene dionice je slično PTKM. Dakle trenutna TK je 3400*313.920= 1 067 000 000 kuna, dio koji se tiće Agrokora se vreduje oko 500 milja kuna jer ima 48%, pa ovim se ne pokriva niti hitna kreda od 100 milja evra za likvidnost. Ne nagovaram niti na kupnju niti na prodaju, čisto pitam.

rušilo se danas dionicu kao da je ledo u bankrotu, a ne jedna zdrava, uspješna firma, a jamstva su zaleđena na 12-15 mjeseci.
sačekajmo mi skoro FI pa da vidimo je li pad cijene LEDA od -70% bi opravdan ili debelo pretjeran. ne budite ovce za šišanje pa poklanjati managerčićima dionice LEDA sa 70% diskonta
[/quote]
TK je 2800*313.920= 878 976 000, za kompletan Ledo, evo sa dosadašnjom zaradom koju je imao Ledo za 2,5 godine si isplatio cijelu firmu. Nemam Ledo niti namjeravam, samo pratim što će se ovdje dogoditi i koji je krajnji cilj.

kraj će biti, 8000 jeftino,7000 jeftino, 5000 saad će skok nagli, 4000 gušenje , štopanje, manipiliranje,
3000 , evo MOžda 500mil.eura, 600 eura, ,2000kn mali su u panici mirovinci će kupovati, 1000 ovo je definitivno dno.
Kraj: paradoks kupi li neko za 100 kuna dionicu s eps 950, ali vjerojatno zapljenuju to banke i kreditori.

nemam leda, ali ovo je ružno za gledat

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Jucer i danas rast obveznica Agrokora na BB i za sada se bid dobro drzi…Ali to necete procitat ni na jednom portalu ili naslovnici dnevnog tiska…

Pozdrav


to bi država sve trebala pokupovat.. jedini im je problem što nemaju “mrtvog” kapitala

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close