LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lijepo molim sve službe / državne / sve kompanije i sve ostale, da samo čitaju poslovni.hr…..
i sve će znati- što ih interesira….ne mogu reći da nisu znali…..ovo je portal , gdje iscrpljeni,
ljuti , sposobni i iskreni poslovni ljudi pišu ono što ih muči…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

izašlo izvješće, u drugom kvartalu imate pad prihoda i pad dobiti [bye]

Počelo je....

Ledo se tako slabo trguje, svi koji su želili su svoje dionice prodali.One su sad u sigurnim rukama.U rukama onih koji mogu čekati koliko god treba da se burza opravi,da dođe do prodaje Leda…
Na veliko se priča da Ledo bude na jesen prodan ( Navodno ima dva kupca ), mene zanima koliko bude cijena kod preuzimanja?
10000 kn, 15000 kn ?
Koliko vrijedi Ledo kod strateškog preuzimanja.Uz to kupac ima sigurno dozvolu prodaje u svim Konzumovim i nadam se Merkatorovim trgovinama……
Pozdrav svima


svi koji su želili su svoje dionice prodali.
Na veliko se priča da Ledo bude na jesen prodan ( Navodno ima dva kupca ), mene zanima koliko bude cijena kod preuzimanja?
10000 kn, 15000 kn ?
Koliko vrijedi Ledo kod strateškog preuzimanja.Uz to kupac ima sigurno dozvolu prodaje u svim Konzumovim i nadam se Merkatorovim trgovinama……
Pozdrav svima

– Kako znaš da su prodali svi koji su željeli?
– Koja su to dva kupca Leda?
– 10.000, 15.000 kn? Kad bi to bila istina, sada cijena ne bi bila na 5.xxx kn nego dosta viša.

Pa kad si zadnji put vidio neki veći promet na Ledu?
Trguje se ili ništa ili 2,3,8 dionica na dan.
Nitko iz priv 10 ne prodaje.
Ja sam samo pitao koliko bi vrijedio da se prodaje na jesen?Nemam pojma koliko to vrijedi.
A ako bude preuzimanje Merkatora onda ide Ledo u prodaju, to su već najavili mnogi portali.

Danas opet ogroman volumen = 6 dionica !!!!!!!!!!!!!!!
Pa na ovakom volumenu cijena na tržištu je stvarno nebitna.


Danas opet ogroman volumen = 6 dionica !!!!!!!!!!!!!!!
Pa na ovakom volumenu cijena na tržištu je stvarno nebitna.

Kolega, jeste li vi ikad u životu čuli za pojam nelikvidna dionica?

Kolega lebowski, stavite na prodaju 100 komada Leda po današnjoj cijeni pa da vidimo kako će to netko kupiti u 5 min.
Nelikvidna dionica?????
Naravno , kad nema prodavača po ovim cijenama a veće količine se ne mogu dobiti.
Sad je status čekanja a to čekanje će jako brzo proći….
I dalje stojim da je to jedna od boljih dionica za imati i čekati da sve ovo prođe.


Kolega lebowski, stavite na prodaju 100 komada Leda po današnjoj cijeni pa da vidimo kako će to netko kupiti u 5 min.

Hm, zanimljiva pretpostavka.
Trenutačno 5.300 kn i istina je da nema značajne prodaje (ali nema ni značajne kupnje), možda si u pravu s ovih 100 komada…a možda i nisi, najbolje bi bilo isprobati. [smiley]

Moze jedno sportsko pitanje.Sto ce se desiti sa ostatkom Agrokorovih dionica ako upravni sud odluci da mora objaviti preuzimanje Belja?


Moze jedno sportsko pitanje.Sto ce se desiti sa ostatkom Agrokorovih dionica ako upravni sud odluci da mora objaviti preuzimanje Belja?

ništa se ne bi dogodilo jer bez obzira što Upravni sud odluči, toda to neće provesti! pa nije lud da plati preko 300 kn za dionicu, tj 800 milijuna kuna!??!

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Osvrt, dakle od 3 mj radilo je od 7 – 9 linija proizvodnog sektora punim kapacitetom.
Trenutno je vraćeno na 6 linija, uštede su napravljene u svim segmentima e sad o rezultatima nebi obzirom da sam dioničar LEDA i da nebi djelovalo da drukam na …!!! [thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close