LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Četvrti najbitniji sastojak restrukturiranja bit će prodaja veće imovine, tj. nekih od značajnijih kompanija, ali tu će problem biti raspetljavanje superzapetljanih jamstava i kolaterala.

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/5-kljucnih-pitanja-koja-odreduju-sudbinu-agrokora-sto-stoji-u-pozadini-neuspjeha-dosadasnjih-pokusaja-rjesavanja-krize-u-najvecoj-hrvatskoj-tvrtki/5856579/


i sad je lik probao sa 100 komada na 5299,99 rušiti cijenu, ali su mu skinuli 20 komada i odmah je maknuo nalog

Kolega avax ako Vi ovo što pišete pišete iskreno onda mi Vas je žao jer ne kužite situaciju u kojoj se nalaze sve tvrtke Agrokora. Shvatite da je trenutno sve kontaminirano a da bi se kontaminacija riješila trebat će ne jedan Lex Agrokor nego desetak godina najmanje. Ledo nije loša firma, čak što više odlična ali samo kada ne bi imala ovaj ogroman dug. Zbog toga duga će Vaše dionice za određeno vrijeme vrijediti jedno desetinu trenutne cijene. Da desetinu! Što prije to shvatite uspjet će te više novca spasiti.


ono što je očito iz trgovanja jučer i danas je da veliki ne prodaju nego kupuju, onaj fond koji je prodavao pred neko vrijeme radio je to oko 7000 kn, po ovim cijenama više ne prodaje
dakle, ovo sad su igre trejdera što se vidi i po onom nalogu od 35 komada koji stano šeće u rasponu 5400-5600 i navlači male da lupe po kupnji i riješe se dionica.
svjesni su svi da će rješenje ove krize oko agrokora doći vrlo brzo, a onda – zna se kuda će cijena LEDA… 😉

Badava vam drukanje kolega…rjesenja nema i ako nastave samo s razgovorima nece bit dobro…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

bravo burekđije, umjesto preko 6000, uspjet ćete stjerati LEDO izgleda opet ispod 5000

p.s. i evo negativne blokade, sad ćete izgubiti i te bureke zbog kojih ste rušili cijenu,hehehe

Ignore: KressoM, delux

Blokada racuna i dalje na snazi..dobavljaci bez rjesenja..drzava ne “oprasta” porezni dug..Jedini dogovor je s bankama da zamrznu naplatu kredita..
I zasto bi onda dionica kolega trebala rasti ?..Jer ce sutra sve bit dogovoreno i super ?..Dajte molim vas

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ima puno nepoznanica ovdje, ovo sa Agrokorom je ozbiljnija priča
nego što se misli. Ne bih htio da me netko pogrešno shvati, ali
mislim da ova dionica niti ostale A. nije određeno vrijeme uopće
preporučljiva za sitne igrače tzv. burek team. Gledat da dirat ne.
Ja recimo nikome tko ima portfelj ispod milijun dva kn ne bih preporučio
ulaganje za sada, dok se ne oglase novi vlasnici i dok se ne zna tko upravlja.
U tom času imat ćemo važnije informacije što ide u preuzimanje itd.

Dokap i razvodnjenje nije nemoguć scenarij.

Neka manje rizična strategija kupnje bi bila čekati na minusu od kada se prekida trgovanje do 10% kako će dionica padati, ali i to smatram izrazito rizičnim. Ne bi htio licitirati sa cijenom, pokazat će vrijeme, ali
ima elemenata za prosudbu kuda će cijena. Nije Todorić sam u priči sa Agrokorom, Todorić je znao
što potpisuje (visoke kamate) itd. Jednostavno došlo je vrijeme namire, za sve ključne nevidljive igrače.
Mislim da mali tu neće omastiti brk, nego da ne treba biti pohlepan, kao i inače u životu.

Kakvi bureci? Prodaja je prejaka, to mali nemogu pokriti.

šišanje! tko treba neka stane u red

u potpunosti se slažem , situacija nama izgleda loše međutim imam dojam da je još gora , eno u nacionalu je izašlo da todorić traži odvjetnike

Čini se da kupca koji stavlja stotice na kupnju ne brinu jamstva i kolaretali 🙂

500 komada (50H) je na kupnji na 4500 kn, vidjet ćemo je li to sljedeća stanica prekrcavanja

Ignore: KressoM, delux

Koji je to “poriv” malih investitora sa sada kupuju dionice koncerna pred prinudnom upravom,predstecajem ili cemu vec?
Koncern je strahovito zaduzen ,a drustva -kceri jamci kredita koji visestruko premasuju njihov kapital!
Cak se sudionici “ove igre” niti sami ne uspjevaju gotovo o nicemu dogovoriti!
Ne znaju se buduce bilance drustava,a racuni su blokirani!
Psihologija ulagaca,poglavito malih investitora je tesko dokuciva!
Sjecam se da je slicno bilo i kod DIOKI-ia i Validusa!

@ biskavi
Ma koji mali investitori ……… jedino ako ne misliš da netko kupuje u njihovo ime

DAJ PET !!!

New Report

Close