LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Može li neko smisleno objasniti ovog s 100H na 8500 ?

Mogu ja., neki vide da nije ni približno kraj padu i da svi vi koji čekate odbijanac da ste malo previše požurili…

A taj nalog je ako koordinirano krenete lupati po asku da čovjek proda u naletu, stoga ako imate volje sad vidite da ima volje i na suprotnoj strani..

Nadam se da sam pomogao….

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Ledo ima milijardu kuna jamstava pa da i sva propadnu i dalje su fundamenti dobri. No , što je sa fundamentima banaka, dobavljača u tom slučaju? Koliki je P/B Zabe ili ATGR, PODR…….???


Može li neko smisleno objasniti ovog s 100H na 8500 ?

Mogu ja., neki vide da nije ni približno kraj padu i da svi vi koji čekate odbijanac da ste malo previše požurili…

A taj nalog je ako koordinirano krenete lupati po asku da čovjek proda u naletu, stoga ako imate volje sad vidite da ima volje i na suprotnoj strani..

Nadam se da sam pomogao….
[/quote]

Meni je pomoglo.

Tko zna jel bilo bolje danas kupovati ili prodavati …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Tko zna jel bilo bolje danas kupovati ili prodavati …

Znat ćeš sutra

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/todoric-rjesenje-za-agrokor-mora-ponuditi-do-petka-drzava-trazi-hitan-dogovor-moodys-sprema-rusenje-rejtinga-ne-bude-li-promjena-u-politici-koncerna/5771319/

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

2000 god.ledo je trgovan na 100-200 kn. top 2007 oko 20k
gdje je prava cijena ? 🙂 bojim se samo stock split ,,onda se zna smjer

Novac/share 3.906,67 kn

EPS 915,02 kn

agrokor dobio 300 mil.EUR kredita od rusa i situacija se smiruje…

http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/agrokor-od-sberbanke-dobio-jos-300-milijuna-eura-kredita-1156710

Ignore: KressoM, delux

Prvo je bilo 100 mil, pa onda 250 mil, sad 300 mil…

Koliko je na kraju kredita dobio?

Usudio bi se reći, nakon ovolike izloženosti Sberbanke u Agrokoru, slobodno ga možemo smatrati Ruskom firmom…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Prvo je bilo 100 mil, pa onda 250 mil, sad 300 mil…

Koliko je na kraju kredita dobio?

Usudio bi se reći, nakon ovolike izloženosti Sberbanke u Agrokoru, slobodno ga možemo smatrati Ruskom firmom…


Tek kad se i ako se dug pretvori u kapital.

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))


Prvo je bilo 100 mil, pa onda 250 mil, sad 300 mil…

Koliko je na kraju kredita dobio?

Usudio bi se reći, nakon ovolike izloženosti Sberbanke u Agrokoru, slobodno ga možemo smatrati Ruskom firmom…

nije ni bitno, obzirom na zaduženost agrokora, netko će ga tako i tako preuzeti, no ono što je bitno za ledo i ostale firme unutar koncerna je da se neće rasprodavati imovina nego firme nastavljaju normalno poslovanje i ako se neka firma bude prodavala, prodavat će se samo kao cjelina a ne pojedinačna imovina… a za ovakve tipa LEDO i JMNC kupci odavno stoje u redu i cijena nije problem.
rekao bih da je ovime pad cijene odrađen i da sad kreće oporavak

Ignore: KressoM, delux

kako je odjednom nestala prodaja, put do 9000 kn je otvoren, možda ne danas, ali idući tjedan-zašto ne! 🙂

Ignore: KressoM, delux

Moje mišljenje da ne treba paničariti. Ni Ledo ni Jamnica pa ni Belje pa ni Vupik naravno ni Konzum neće “odšetati” iz HR. Pogotovo Ledo. Pa da se i 25% samo jamstava vrati i da zarada padne 20© po ovoj cijeni je to i dalje ok dionica. A po nižoj još više!


kako je odjednom nestala prodaja, put do 9000 kn je otvoren, možda ne danas, ali idući tjedan-zašto ne! 🙂

Dakle problem zaddeznosti rijesio je jos jednim kreditom i to je to po tebi ,problem rijesen sve bajno ajmo nazad u plus. Samo je odgodio neizbjezno ako ne i pogorsao vec postojecu situaciju, mislim da nema tu neke svjetle buducnosti

...

@skaro

Jel znati vi koliko je tih 25%? Te novce LEDO nikad nece imati…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close