LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neko opako bježi iz Todexa…danima prodaje i ledo i jmnc…samo dana 7 mil. kuna…a tako je već 10-ak dana..
Jel mislite da je to slučajno da onaj tko raspolaze sa 70 mil. kuna u te dvije dionice izlazi jer je izašao neki članak na index.hr?
HM…nisam baš siguran

A BALVANA!!! :) :) :)

MM bi trebao malo bolje reagirati ovdje (obzirom na vijesti)
Ali, ovo je ozbiljnija firma i dionica, tako da će
i bez njega doći sve na svoje.

Hmm, JMNC se diže, neki članak je izišao o šuškanjima da se prodaje, ne znam da li se i LEDO razmatra, pa rekoh da probamo i ovdje malo bocnut

Ledo sam ubacio u BB 2017. i zapravo neplanirano kupio
u psihološkoj igri neki dan.
Jamnicu bi svakako kupio, ali iznos mi je jednostavno prevelik.


Hmm, JMNC se diže, neki članak je izišao o šuškanjima da se prodaje, ne znam da li se i LEDO razmatra, pa rekoh da probamo i ovdje malo bocnut

Ledo i JAMNICU može kupiti nekoliko svjetskih igrača iz sektora ili neki od fondova.

Ono što je jako loše, todorić sad ide u prodaju gotovo pod mus, a znamo što to znači kod pregovora o cijeni.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Da može dobiti puno više nego što je cijena na burzi, vidi pod JMNC

Na zse ima 90% firmi za koje se moze dobiti 3-4 puta veca cijena nego je trenutno na burzi.
Sam primjer jmnc i ponude od coca cole nam pokazuje koliko su nam tvrtke slabo vrednovane na burzi.
Da smo u americi crobex bi vec sad bio ma 6000 bodova

A BALVANA!!! :) :) :)

Uzmimo samo primjer podravke ili jdpl…
Pa za jdpl se moze dobiti 4 puta vise nego kotira na burzi a za podravku barem duplo u koliko bi bio paket veci od 75%

A BALVANA!!! :) :) :)

Jadna li firma koja kod preuzimanja gleda cijenu na ZSE. 90% dionica su tu cisto pro forme, da se mozemo pohvaliti kako imamo burzu sa 100+ dionica.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Jamnica poteže žestoko, baš me zanima hoće još danas i ovdje zažestit


Jadna li firma koja kod preuzimanja gleda cijenu na ZSE. 90% dionica su tu cisto pro forme, da se mozemo pohvaliti kako imamo burzu sa 100+ dionica.

zse nije burza za investiranje nego za trejdanje. tko misli da će ovdje nešto dugoročno investirati, taj će na kraju balade plakati. to je tako sa malim burzama. one samo tome služe.

Dobar osjećaj ovdje jer sam iskoristio pravu priliku ovdje. U svakom slučaju i dividenda ne smeta. Mirovinci imaju i dobrih i loših strana. Brzo dižu i brzo spuštaju cijenu ove cash mašine. Nisam zainteresiran i plaćen da brinem o koncernu, niti pridajem pažnju medijskim fintama ovdje. Novinari koji o tome pišu kod nas većinom ne znaju razliku između dionice i obveznice.

Kupujući LEDO sladoled direktno pomažemo rastu cijene dionice LEDA.

Vidiš kako odmah djeluje.

Svaka čast momak!!!

Zašto ne lupiš po asku?

Jamnica raste lijepo.

Pitam se koliko će LEDO moći štopati.

New Report

Close